Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhoneFinder - Приложение за откраднати и изгубени телефони


intruder

Въпрос

icon.png

Здравейте, съфорумци

Имам удоволствието да ви представя първото си неофициално приложение за iPhone. Приложението се нарича iPhoneFinder и основната му идея е да помогне на собственика на iPhone да си го върне обратно в случай, че го изгуби или му го откраднат.

Пиложението може да проследява телефона ви, като изпраща СМС на предварително избран номер, от където може да се види номера на СИМ картата, поставена в него, както и да показва текущите координати на телефона в Twitter. Самото активиране на проследяването става автоматично - при смяна на СИМ картата на телефона или ръчно чрез съобщение в Twitter.

В самото приложение има подробно описание на това как работи и за това няма да се впускам в повече подробни обяснения тук. Все пак ако някой има въпроси - да пита.

Искам още веднъж да благодаря за подкрепата и идеите на всички взели участие в разработката и тестовете на приложението. А те са:

- Антон Гълъбов (victor11)

- Петър Адамов (Adamov)

- Николай Анестев

- Христиан Атанасов

- Александър Йорданов (Aveliky)

- Георги Жайгаров (The Shaman)

- gorgior

- GPower

- MtMCooLBG

- ThUnDeR

- baronbg

- Sladichuk®

- mupo

- pe6o666

- Grievous

Специални благодарности на Aveliky освен за подкрепата и идеите, и за хостинга в bgiphone.com.

Приложението работи на телефони с фърмуер 3.1 или по нов, и се разпространява абсолютно безплатно в Cydia чрез репо-то на bgiphone.com

Пожелавам на всички ви никога да не ви се налага да ползвате приложението по предназначение. Но все пак ако ви се наложи - много ще се радвам ако ви помогне да си намерите телефона.

iPhoneFinder-1.1.3.deb

Свали

imageyof.jpgimagerva.jpgimagekqt.jpg

imageisc.jpgimagecmr.jpg

44562225.png

Редактирано от intruder
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Дано найстина не ни се налага,но все пак добра работа на целия екип работил по приложението!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Поздравления за добрата идея. Инсталирах и искренно се надявам, както аз, така и на никой друг да не му се налага да използва приложението по предназначение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А за ФО телефон без джейлбрейк, как бих могъл да си я сложа програмката доста попрочетох но за съжаление не успях да открия вариант :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е, няма и да намериш защото няма такъв. Освен ако не се пусне за одобрение в AppStore. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хахахаххах ако я пусна за одобрение в AppStore може да получа доживотен бан. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Страхотна работа, само не ми допада идеята с Twitter, понеже не всички имаме постоянна безчижна връзка, но номера на картата в телефона е достатъчен, успех и за напред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мога да подготвя версия и за FW 3.0, но не мисля, че си струва усилията. С оглед на скорошното излизане на FW 4.0 по-добре е усилията да се насочат към нея отколкото към старите версии.

Има ли желаещи за версията на приложението работеща с FW 3.0?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Напълно излишно е да хабиш труд вместо някой друг да го хаби за един прост рестор!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да не говориме , че има и FWFaker и още поне два начина, да се подкара и на 3.0, така че похабяването на човешкия труд е силно необосновано и то при положение , че е заради мързела на някой !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А ти смяташ ли, че е тук мястото? И чувал ли си за търсачка? Доста си близо до БАН, честно казано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вероятно аз не съм разбрал нещо и предварително се извинявам, преди да се започне със заплахите с бан и тнт. Та снощи реших да изпробвам горепосочената програма. Прехвърлих си я на телефона с iFunBox, инсталирах си я през iFile, след което въведох номер на който да се прати смс-а, ако както е оказано се смени сим картата. Смених сим картата и изчаках но смс така и не получих. Аз ли нещо бъркам или какво?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Когато смениш картата трябва да изчакаш няколко минути за да разбере приложението, че е сменена. А освен да добавиш номер за СМС-а включи ли СМС известяването?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И вместо да демонстрираш куражлък и намеци колко сме проклети, се научи като качиш ново приложение, да изчетеш Help файловете му, или поне написаното на екраните в настройките. Не само ще бъдеш изненадан как лесно ще разучиш приложението, но и няма да спамиш повече с елементарни въпроси, предизвиквайки съдбата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Поздравления за екипа, надявам се да не се налага да влиза в употреба това, но определено ще се намери място за него на моя 3GS!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ха познай от 3 пъти, като разгледаш функциите му... Точно както трябва да познаеш и какво следва за неграмотно според правилата писане... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Похвално за добрата идея и усилията на екипа.

Sladichuk® неразбирам защо постоянно упрекваш. Хората питат, затова е създаден този форум, да има въпроси и отговори. Ако ти е неприятно да отговаряш не го прави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

много поздрави за програмата, наистина да не ми се налага да я ползвам.... :) и малко странична тема да изкажа... след прочитането на всички коментари тука и изобщо, определено евала им правя на момчетата от екипа, просто шапка Ви свалям, но имам една забележка - и тя е, че трябва да разберете, че не всички знаят колкото вас и трябва да имате търпение към хората и да се отнасяте малко по спокойно към "незнаещите" и "неможещите" потребители. Иначе като общо съм много доволен, намирам много неща тука в този сайт..... абе пълно 6 от мене :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Привет и БРАВО на ЕКИПЪТ!!!

Да благодарим чрез www.epay.bg?????!!!-труд е......,все пак ,а и BGгордост!!!

Админите да дадат идея,а от потребителите финансовото рамо!

BEST REGARDS!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Отново да спомена, че заслугите са изцяло на @intruder. Ние просто му помогнахме :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Поздравления за програмата!!!

Имам обаче един въпрос. Вчера реших да я изпробвам. Въведох в Twitter Find my iPhone. За съответните времеви настройки /стандартните/ не получих никакво известие. Затова днес реших да изтрия Find my iPhone като статус от Twitter и оттогава насам получавам съобщения за местонахождението в Twitter. Трябва да отбележа, че са с абсолютна точност :) Но защо при деактивиране на проследяването продължава да изпраща координати на телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...