Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблеми след джейл с 5.0.1


ExeLL

Въпрос

Имам и аз проблем с батерията, пада много бързо. От Сидиа съм качил само Корона, Инсталос, СБСетингс, Ултрасноу и Апсинк... Някакви предложения ?? :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

uomoto , аз закакво се върнах на 4.3.3 :smile: 2 дена ядове, рестор след рестор, това работи, онова не... от снощи както върнах 4.3.3 и си направих джейл се родих отново :smile:

Редактирано от Gregg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Голяма лудница. След Fix user dir permission се оправи проблема с изключването, но се появи ужасен Лаг от SBSettings. Изтрих всичко от cydia+substrate , и след респринг нямаше нищо на Десктопа.. :D

Рестартирах и се оправи, но проблема с тетъринга си остана.

Някой дали е пробвал да пусне тетъринг и да има нет на телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте аз съм с iPhone 4 ФЗ, бях 4.3.3 джейлнат и отключен с Gevey, днес му сложих 5.0.1 през iTunes, джейлнах го без проблем, но не мога да го отключа с Gevey, пробвах сигурно 50 пъти. Помогнете....

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако си ъпдейтнал няма начин колега.

Бейсбенд 04.11.08 не може да се отключи с Gevey!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

а не може ли да се върне на 4.3.3

или може ли въобще с нещо да се отключи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Телефона ми вече трети ден е с 5.0.1 джейлнат с бета 3 и нямам никакъв проблем. Много ми харесва самата ios 5. Имам едно малко проблемче но то е вероятно от gmail. Единият акаунт се свърза , но другия неиска да го свърже. Ако някой е имал подобен проблем и го е оправил нека да ми помогне. :afraid:

Пожелавам ви приятно посрещане на новата 2012. :drunk:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След Jail-а с b3 нямам никакви проблеми(изключая iBooks-a,той си се оправя по описаният начин).

Инсталиран SBSettings,нито ми яде батерията,нито нищо.

Просто не прекалявайте с приложенията от Cydia,дайте им малко време да донагласят нещата.

А иначе b3 си е стабилна.

Весело посрещане на 2012 година и наздраве. :drunk:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

а не може ли да се върне на 4.3.3

или може ли въобще с нещо да се отключи

За съжаление, вече не можеш да го отключиш с нищо. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен работи след джейл..

П.П. Оправих и нета с тетъринга, като въвведох ръчно APN настройките.

Редактирано от uomoto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За много години на всички от форума, пожелавам Ви здраве и успехи в живота. Имам следния проблем след джейла, вече 2 пъти ми се наложи да ресторвам, защото след като му накача някои приложения от Cydia, като му дам рестарт остава на логото и край. Днес отново направих рестор, джейлнах, от Cydia съм инсталирал само OpenSSH и AppSync deb file. Нарочно го рестартирах и сега пак заби на логото и не ми се включва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За много да са, Тургай. Ами...или ОпенССХ не е съвместим с 5.х.х, или ти липсва някой пакет за апсинк. Понеже не мога да се сетя кой, направи следното - сложи си апсинк и инсталъс по нормалния начин, рестартирай и после деинсталирай мобайл субстрат(който те дразни, вярвам). С него ще се махнат инсталъса и апсинка, но липсващия, а нужен пакет ще остане. Слагаш пак синка ръчно и айдеее :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря Alxx, сега пак ще ресторна и ще опитам по този начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

OpenSSH ползвам и няма никакви ядове, работи перфектно. :)

Тургай , става дума за някои приложения - а какви са те, няма инфо?

Със субстрата няма проблеми, само се заблуждавате. Сложих АппСинк от SInful+installous4+AppStorelous+Zephyr - проблеми не виждам.

При мен имаше ядове, след като накачих някои tweak-чета за нотификациите(кракнати) и SBSettings...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

OpenSSH си работи. Аз също съм инсталирал AppSync от деб файл. Не е това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Доста брах ядове с тази батерия поне три пъти по бързо ми падаше от обикновенно. От вчера съл вече с бетата 3 на redsnow и засега виждам огромна промяна в издражливоста на батерията. Имам instalous, субстрата и sbsetings инсталирани. БАтерията ми се държи почти като на 4.3.3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега разбрах от къде идва проблема, за да си сменя логото на оператора инсталирам CommCenter пач, от там чрез туньо слагам бъндъла на виваком, и като му дам рестарт и айде на ново рестор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не искам да споря, но ти казвам, че вече 2 пъти след рестор го слагам и след рестарт забива, според теб има ли смисъл да те лъжа. Ако искаш да ти звънна на скайпа и с видеонаблюдение да ти демонстрирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Точно за това казах да не се занимаваш с такива глупости.

А FakeCarrier 1.3(BigBoss) го пробвах и няма проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не качвайте глупости от Cydia-та известно време.

Качих SBSettings,FakeCarrier,Lockinfo и батерията ми се държи повече от геройски.

Ако имате проблеми с батерията,не е от Jail-a,а от предiPhone устройството. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте! Извинявам се за глупавия въпрос, но след джейл, айфона влиза в Safe Mode след като инсталирам от Сидия "Activator", "Locktopus" & "Lockdown". На този етап проблемът ми е с тези приложения. Може ли някой да ми обясни защо става така и как да го оправя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Kak да ги оправиш ли? Разкарай тези приложения! Това не е проблем свързан с джейла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой има ли идея защо с 5.0.1 като отворя Phone и крашва ?

P.S. Проблема се оказа,че е от VoiceMailBlocker или нещо подобно

Редактирано от DjeFF
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

джаилнах си телефона с бета 3 но имам чувството че батерията ми пада супер бързо пуснах от инсталус да свалям едно приложение което е голямо 500 МБ батерията ми беше на 93 процента и след като го свалих батерията ми падна на 83 това нормално ли е след последното зареждане на 100 процента е Usage 1 Hour, 45 Minutes: Standby 2 Hours, 33 Minutes а сега батерията ми е на 79 процента а от Cydia сам свалил само Installus i AppSync с включено Wi-Fi съм нормално ли е

Редактирано от germana
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...