Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблеми след джейл с 5.0.1


ExeLL

Въпрос

Имам и аз проблем с батерията, пада много бързо. От Сидиа съм качил само Корона, Инсталос, СБСетингс, Ултрасноу и Апсинк... Някакви предложения ?? :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

При мене имаше проблем след джейл. Батерията за един ден падаше. Имах mobile susbtrate на телефона. Въпреки, че беше последна версия, влезнах в Сидия и го реинсталнах. Оттогава до сега, батерията се държи много по-стабилно. Brightness-a ми е над половината. Ползвам и wi-fi и тук таме gps. 3g & E са изключени.

Към момента съм на 19%, Standby 1Day 16hrs, Usage 5hrs 42min.

Пробвайте, може да има ефект и при други ;)

Редактирано от Bobo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вече като видя коментар, свързан с батерия, и получавам уртикария....

Изглежда това е най–жизненоважния въпрос при всеки нов фърм....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е, Кака - завишената консумация все пак е вид индикация че нещо не е наред ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Предупреждавам най-учтиво , за първи и последен път всички относно оплакванията с бързото изтощаване на батерията.

Същите такива ще се трият необратимо , без коментар!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След джейл с редсноу ми липсва в настройките Personal Hotspot.Изобщо го нямам като опция!Има ли някой с подобен проблем?Или пък с решение на него?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

3G пуснато ли ти е?

Колко пъти едни и същи въпроси... не знам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Коле и при мен е така. Не си единствен. Като решение посочват General → Reset → Reset network settings, но аз не бих заложил на това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щом липсва в менюто, значи липсва команден ред във файла settings.plist и няма да се оправи с ресет. След 5 минути ще кача файл от 4-ка, 5.0.1 - можете да заместите вашия с него, като предварително проверите правата и поправите после ако е нужно, правите РЕСТАРТ след това.

Settings.plist.tiff

Само изтрийте ненужното tiff разширение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не те знам към кой оператор си, но аз като въведох ръчно internet tethering-a се появи като опция.

Vivacom съм...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е не ви ли излиза, като пуснете Cellular Data?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не.Аз даже всичко въведох ръчно ,защото ми се губеше нета в телефона като се свържа с Мака , било то през wifi или кабел...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен изчезна от всякъде....нито в сетингс, нито в нетуърк сетингс го има... Ползвам телефона с гевей...а с cellular data настройките няма тетъринг...само настройките за нета... И дори като ги въведа ръчно пак го няма... позле ще пробвам с файла на Alxx че в момента не съм в нас... Ако някой все пак намери някъкво решение което 100 про работи ще бъда благодарен... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колеги, аз съм с геви на иос 5.0.1 ментел, до миналата седмица въобще не знаех, че трябва да имам хотспот в настройките. Един приятел ми се обади и ми каза, че при него изчезнал хотспота след ъпдейта и тогава разбрах, че има такова чудо :) След инсталация на TetherMe от сидия всичко си дойде на мястото :) Опитайте - няма да съжалявате :)

Редактирано от TUISTERa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

3G пуснато ли ти е?

Колко пъти едни и същи въпроси... не знам?

Да пуснато е!Пуснати са и Celluar Data,но и това не помогна.Направих и рест на Network... пак същата работа!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След инсталиране на сафари долнлоод менаджера на iPad-a, сафарито започна да крашва. Някакво решение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Работи идеално посочения метод от ggeorgiev но за съжаление се бърка с gevyto и не може да краква като хората ! Някой да има идея за друг метод да изкараме personal hotspota

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, имам един странен проблем.Незнам дали само при мене се случва! iPod 3 5.0.1 , някой приложения работят понякога на бекграунд, но не на мултитаскинга а във SBSettings>Processes! Предимно са Skype,Y!Messenger,Mail,Music,ooVoo и ми заемат доста от рамта на у-то! Как мога да направя така ,че да не влизат във бекграунд режим!!??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изключи ги от нотификейшън центъра ;) Това не са самите приложение, а деймън-ите им(абе нещо от тоя чешит).

Отвориш ли веднъж списъка с контакти - деймънът на мейла тръгва по дефолт, а на айпод.ап май си маа постоянно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...