Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблеми след джейл с 5.0.1


ExeLL

Въпрос

Имам и аз проблем с батерията, пада много бързо. От Сидиа съм качил само Корона, Инсталос, СБСетингс, Ултрасноу и Апсинк... Някакви предложения ?? :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

на джаилнат телефон батерията му пада по бързо нали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Зависи какво си му качил, но ти гарантирам, че свалянето на големи файлове дърпа много батерия.

Оправи си града в профила на кирилица!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

играх си с него 1 час със включен Wi-Fi и батерията от 100 процента сега е на 86 пада ми по бързо от колкото като нямах джаил

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

не съм засичал точно колко но ми прави впечатление че сега е по бързичко от преди и се чудя сега

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами да ти кажа това е.Не е зле при тебе 1 час ръчкане 14 %.Зависи какво си и правил играл си игри,теглил ли си нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

поиграх малко на една игра и ръчках във Facebook

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

преди джаила я зареждах на 2 дена

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не мога да разбера,с телефона не ви ли дават зарядни?!Това изключи,онова изключи да не ти хаби батерията!Не инсталирай еди си какво...!С едно зареждане искате 1месец ли?Щом не те устройва,не джейлвай!!!Аз джейлвам и слагам каквото ми е интерсно!!!Ако прецакам-рестор!Ако не-Nokia:)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ем,остави - те искат да си играят на игри да си висят в нета постоянно,да говорят 3 часа дневно и междувременно да си слушат музика и батерията да им кара 10 дни..

Проблеми с батерията за кой ли път вече - няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

кое трябва да се вкара от Cydia

Редактирано от germana
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нищо не трябва!!! Сидиа си идва с джейла и не е задължително да се инсталира от нея каквото и да било. Изключвам ултрасноу.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Туко що джейлнах тела на жената , че ми беше скучно и установих че се редува тетъред / ънтетъред през рестарт :biggrin: - с бета 3

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това и аз го забелязах при мен, даммм. А на твоя същото ли е или само на жена ти е така?

Даже интересно - когато ми се падне терърд, иБукса работи, като ребутна пак и стане ънтетърд, не бачка?!?

Редактирано от stf007
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз пък съм джейлбрейкнал с бета 1 и освен с iBooks, нямам други проблеми. Вече се чудя коя бета да използвам следващият път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Първи наблюдения след като си качих 5.0.1:

Няма нормален,работещ торент клиент,сафарито крашва(като му кача Safari Download Manager),някой от програмите просто не искат да работят с wi-fi(Viber,Whats up...през 3G нямат проблем),много често зацикля.

Може някъде в мен да е проблема и сега ще го ресторна наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И трите са все тая. Бачкат си. Рестарт след рестарт, без грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Значи основният проблем,който ми се появи.

Свързвам се с рутера ми имам интернет (в сафари си отварям страници без проблеми),искам да търся клип в Youtube апликейшъна и ми казва,че не може да се свърже със youtube. Това става след като телефона е току-що ресторнат и сетнат като нов. Няма нищо качено по него.

Същият проблем го правеше и преди няколко минути,когато беше жейлнат.Сафари си отваря страници в Сидиа си зарежда и свалям приложения,но стигне ли се да ползвам скайп,фейсбук,whats up,viber.... ми казва,че не може да се свърже. (Пред 3G нямам проблем)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай друга Wi-Fi мрежа. Ти с къстъм ли си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това и аз го забелязах при мен, даммм. А на твоя същото ли е или само на жена ти е така?

Даже интересно - когато ми се падне терърд, иБукса работи, като ребутна пак и стане ънтетърд, не бачка?!?

Аз съм без джейл, а на жената бях сложил respringicon , който мажеше работата , сега всичко е ок и iBooks си работи с фикса .

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай друга Wi-Fi мрежа. Ти с къстъм ли си?

Едва ли е от Wi-Fi мрежата,защото си имам нет на Safari.Гледам си странички всичко е точно,но ако реша да отворя youtube и ми казва,че не съм се свързал към мрежата...

Не съм с къстъм ...

П.С. Дори и към айтунс не мога да се свържа.Изглежда ми,че мога да си ползвам интеренет само със сафари-то,а за всяко друго приложение само през мобилния оператор....

Редактирано от Papercut
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...