Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Опааа... траура започва да отминава. :biggrin:

Спокоен съм приятелю. А как Вие от 6 -то място в класирането мислите да влезете в каквато и да е група? А да си трайкаме. :smile:

И на 66666 място да сме...били сме там! Вие ще си останете с мечтите ;) т.ч. ти-хо ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Вие сте на олимпийският принцип май :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Особено последният мач-този съдия как можа да вкара 7 гола... :tooth:

Не те чувам от върха на класирането. ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е вие какво искате? Да я спечелите ли ШЛ!?!? :D Много сте смели! Истински армейци ;) Евала

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се предварително на всички фенове на ЦСКА, но нали знаете какво прави футболист на ЦСКА, който е играл в шампионска лига - гаси Плейстейшъна и си ляга ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голяма беше да....и какво от това? Това ви топли вас. Едва ли сте се радвали, че е имало български отбор в групите на ШЛ, пък после се правите на засегнати, че имало българи, които подкрепят Лацио :D Кой знае колко седмици не сте могли да спите, че Левски е в ШЛ!

Срещу шампионите на Англия, Испания и Германия тогава нямаше как да постигнем нещо повече. Да не почваме да изброяваме какви футболисти имаше в тези отбори ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И ако бяхме победили някой от тези отбори, щяха да излязат хиляди разбирачи да кажат, как съдията помагал, как играли с резервите или не знам си какво още. Факт е, че тогава имахме силен обигран отбор, който побеждаваше. Лошото е, че парите бяха откраднати, вместо да бъдат превърнати в още повече пари водещи до успехи. Пресен пример - Бате Борисов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че никой български отбор (особено в днешно време) не може да победи някой от тези отбори...дори Лудогорец ;) Само се изхвърляте ненужно!

И по-добре, че ни се паднаха такива отбори...едва ли има фен, който да не се е зарадвал. А когато вие се паднете в една група с (както казах вече) шампионите на Англия, Испания и Германия , тогава почвайте да давате експертни мнения и коментирайте голови разлики. Но, тъй като това няма как да стане - запазете мълчние и си гледайте отборчето и се радвайте на победи с по 1:0 в най-лошите години в последно време и за Левски и за ЦСКА. Честита победа ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях и на мача с Лацио и на мача с Валенсия. Бях като Българин. Нали се сещаш, ако Домусчиев спре финансирането какво ще стане с Лудогорец. Колко зрители ще отидат на следващия им мач?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това няма никакво значение :)

Ясно е,че футбол без пари не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама проблема е, че и на двата мача при резултат 0:2 стадиона млъква. И на двата мача бях с три деца между 8 и 10 години. Знаеш ли че при споменатия резултат само те се чуваха как викат "Българи Юнаци". На втория мач, 20-те фена на Валенсия не спряха да пеят през целия мач. Това не е нормалното и това не може да се купи. Публиката на Левски в Б сектор не спира да пее и подкрепя през целия мач. Това е едно от важните неща при футбола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това вече е различно.

Няма какво да очакваш от отбор на 3 години.

Разград е малък град-публика от къде.

Заради това най-голямата грешка на Лудогорец ще е да играят евромачовете си на техният стадион-пиши го празен като на мачовете на Литекс.

Фенската маса не се купува,лумпените да.

Отдавна не бях виждал националният стадион пълен на мач,а не на концерт.

П.П.

Сектор Г не е по-различен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-надъханите (в най-лошия смисъл на думата) са феновете на Левски!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях и на мача с Лацио и на мача с Валенсия. Бях като Българин. Нали се сещаш, ако Домусчиев спре финансирането какво ще стане с Лудогорец. Колко зрители ще отидат на следващия им мач?

А ако Борат спре вашето? К'во се случва тогава? Идва Лафка и цъфвате и връзвате нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно ми е още от преди, че поста ти е само с една единствена цел - заяждане. Аз не забравям. А относно написаното от теб - Тодор Батков от много отдавна не дава парите в Левски. Какво говори е съвсем различно, но парите са от съвсем другаде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде видя заяждане? Кажи ми какво се случва ако след 2 месеца обявят новия ви собственик и той е Лафка, каквито слухове има?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще си разменяме футболисти с другите отбори на "консорциума".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е важно,пък и какво ви пука!По-интересното е кой идва на мястото му!

Sent from my iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гонзо и Мъри ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гонзо и Мъри ?

Те двамата как се обичат, мани-мани. Мърльо се обича с Раев, ама той пък обеща, че повече няма да се връща на Герена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...