Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Викаш заговор пак, а?

Същият,като във вашият мач ;)

"Ще имаме едно знаме, на което ще пише: "Свята и чиста република"."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още ли ви се коментира ЦСКА и Левски?

Просто от Разград показват как се играе футболната игра.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поредната Разградска лекция. Втори пореден мач четирибуквените не могат да се противопоставят с чисто футболни средства. Сега да видим ревльото с какво ще се оправдава. Заговора е ясен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чисто и просто ни надиграха.

Това е футбола.

Горният драскач-покажи ми кога твоят възлюбен отбор надиграха някой?

Локо ПД?Берое?...Да се връщам назад?...

" Ще имаме едно знаме, на което ще пише: "Свята и чиста република". "

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поредната Разградска лекция. Втори пореден мач четирибуквените не могат да се противопоставят с чисто футболни средства. Сега да видим ревльото с какво ще се оправдава. Заговора е ясен!

Eстествено, че ще ни надиграят, като са по-добри. Факт е, че в този мач всичко се реши на терена, а не от някой духач(със свирка в ръка). Как да кажеш на черното бяло.

Вие пък все едно някога сте ги надигравали. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да миналия сезон ги победихме с 1-0 на Герена!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха върни се пак на въпроса - надигравам побеждавам, или?

Редактирано от hidalgo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баронче,хайде малко уважение към ЦСКА.

"Четирибуквието"-в един друг форум,или и ти нямаш регистрация там?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е като да не беше равностоен мачът на Герена. Освен двете им ситуации, изиграни левашки, териториалното предимство беше за Левски, доста по- добре стоящ от последните два мача на червените срещу Разград.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще приема въпроса ти за риторичен! Лесно може да се провери. Извинението ще бъде трудно от твоя страна. "четирибуквие" беше аналог на "ваши" определения към други отбори. Или за Вас може??? Има едни български поговорки: "Каквото почукало, такова се обадило" и "На зло куче, зла тояга"

Казвал съм го и казвам пак: Уважавам всички спортове и всички отбори. Тръгнахте у лево, с вашия лидер и следвайки тона му, нищо добро не ви чака.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

;)

Той ("лидерът") съвсем скоро пак ще иска да си запази анцуга и ще заведе дело срещу "любимия клуб". Като Лупи лъсне за пореден път...

Двойчо, върни анцуга!:))

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще приема въпроса ти за риторичен! Лесно може да се провери. Извинението ще бъде трудно от твоя страна. "четирибуквие" беше аналог на "ваши" определения към други отбори. Или за Вас може??? Има едни български поговорки: "Каквото почукало, такова се обадило" и "На зло куче, зла тояга"

Казвал съм го и казвам пак: Уважавам всички спортове и всички отбори. Тръгнахте у лево, с вашия лидер и следвайки тона му, нищо добро не ви чака.

Ако в към мен,нещо си се ибъркал!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Време е да стоплите, че в България има повече от два отбора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но Ботев явно и той не иска да е от отборите. Какво става там? Пари, база, спокойствие? Мъри ги пробва до кога ще го държат ли? На всички е ясно Лудогорец защо върви напред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да сме честни, Лудогорец в момента вървят напред, защото хвърлиха добри пари за селекция, не сменяха треньори на два месеца, обиграват едно ядро от играчи вече трета година , имат абсолютен медиен и финансов комфорт и въобще не на последно място - играят ФУТБОЛ, и то много добър за нашите стандарти, поради гореизброените причини и правилната финансова и структурна политика.

Това колко са бутани от съдии, подкупи и пр. е безмислина тема за разговор след като четвърти мач са без загуба в групите на ЛЕ, с един допуснат гол и класирани за 1/16 финал.

Не ги обичам, не одобрявам изкуственото създаване на отбори без грам традиция и привърженици, но истината е, че в момента те дърпат БГ футбола...3-мата българи и 8-те чужденеца в отбора им...

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това как ще го коментирате?

Босът на разградчани призна, че не е очаквал убедителния успех с 2:0, който шампионите постигнаха на стадион "Българска армия" днес. "Знаете, че това са двата ми любими отбора. Който и да беше победил, нямаше да съжалявам. Имах очаквания да загубим, защото вчера бях на тренировката и видях, че имаме контузени, играчите бяха уморени. Не очаквах такава убедителна победа. Твърденията на Майкъла не са верни. Не е вярно, че помагам финансово на първия отбор на ЦСКА. Но пред някои хора, които са членове на "ЦСКА завинаги", съм поел ангажименти и сигурно ще се включа в кампанията и ще помогна за базата и игрищата за школата на ЦСКА. Това е един жест към това, което правят хората от "ЦСКА завинаги". Просто искаме нещо да се изгради тук в София и да има развитие на детско-юношеския футбол в ЦСКА", започна Домусчиев.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей загубихме един мач от Лудогорец и веднага се намесиха лефскарчетата да разправят колко сме били зле. Трябва ли да ви напомням, че заради бойковите мутряги бяхме пред умишлен фалит и че селекцията ни за този сезон е единствено от свободни агенти и нито лев не е даден за привличането на някой класен играч. Лудогорец от няколко години налива пари за селекция, взимат се играчи с качества, за това играе добър футбол и е нормално да победи ЦСКА в сегашното му състояние. И въпреки това сме преди Лефски в класирането, където кранчето на Чорни не е спирало никога така че си дръжте подигравките за себе си или направо си свалете фланеките!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да мразиш сините, грозно е да го именуваш ЛеФски. Прав ли съм?

Все пак името на отбора е свързано с това, на Апостола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей, да не изписваш името на Ботев и Левски правилно говори за много по- страшни неща от една футболна омраза.

Говеда, Вечно втори, подуенци..ок, но Левски да пишеш с "ф" - наистина сигнализира за много ниска култура.

И аз не харесвам Ботев Пд, може да ги наричам всякак (Металик Сопот и т. н), но реша ли да им ползвам истинското име, то винаги ще е Ботев.

Тук говорим за неща много над един обикновен спорт , неща в които хората лъсват какви джентълмени са и в живота, и в спортните си принадлежности.

EDIT:

@Grievous ме изпревари, благодаря му искрено за тази бърза и спонтанна реакция!

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изписвайки ЛеФски визирам отбора от Подуяне, за мен е обида тоя отбор да носи името на Апостола!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ме навява на въпроса-защо някой е позволил футболен отбор да взима името на такива хора?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изписвайки ЛеФски визирам отбора от Подуяне, за мен е обида тоя отбор да носи името на Апостола!

Когато този отбор е започнал да носи това име, не си бил замислен нито ти, нито любимият ти отбор- не мога да разбера за какво си чувстваш обиден или каква обида визираш точно..

Това ме навява на въпроса-защо някой е позволил футболен отбор да взима името на такива хора?

Питай също отборите на Ботев и Раковски...

То бива да забивате, но вашето край няма.

Мислех, че поне в този форум в темите за спорт няма фанатици , а обективни привърженици , но истината е , че конкурирате с изказвания и на сините , и на червените ултраси форумите.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питах общо-не само феновете на възлюбеният ти отбор...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...