Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Левски са Левски! Една или друга личност могат да помогнат или не в даден момент. Сираков е играл и в други отбори, какво от това? Левски го е имало и ще го има без значение коя легенда се прави на ощипана мома или се изявява в интернет пространството.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Гаджев конкретно не един път плю по публиката, обиждаше и викаше ще ме изтърпите до лятото. Неговите действия на терена са престъпни. Много отдавна трябваше да си е заминал на някъде, но не и в Левски. Пелето е приключил с футбола тотално. Данчо 55-ти - и преди беше слаб, сега е безобразно слаб. Макриев добре че влиза рядко. Чужденците - алеле майко. Бру, Туре, Мюлдер ( горе долу бива ама и той е безобразно слаб напоследък, а и наказанието май е нямало голям ефект), Лопес който си тръгна, Силва който също си тръгна, не е ясно тия кой ги е набедил за футболисти и ги е излъгал че са звезди. Но то не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава.

За Сираков не ми се говори, Легенда е, постигнал е успехи, ама изобщо не трябва да плюеш там където си се хранил. Да не говорим и че се върна ... Да го видим сега като се е зарекъл, че крака му няма да стъпи на Герена, колко ще изкара ... Аман от такива дето говорят едно, пък правят друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След победата над ФК вечно втори съм длъжен да ви споделя следното:

"От огъня на чуждата омраза,остана само пепелта!

Нашата любов е вечна,винаги ще има ЦСКА"

equpa2aj.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търговските марки ЦСКА и Левски може да ги има вечно, но идеята ЦСКА и Левски отдавна умря.

Клубове, които правят всякакви финансови измами. Играчи, носещи фанели без никаква стойност за тях. Липса на всякакви морални и футболни качества у футболисти и ръководство.

Дори футболистите на Люксенбург са по-големи професионалисти от тях, защото поне си имат някаква професия.

Редактирано от eek
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само каква търговска марка:

pe8umuvy.jpg

ynypyza7.jpg

Чудесно място,където да изписват името на Апостола...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен че те разбрах... Една и за мен, само че XXL :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мястото на производство на фанелките,които носите с толкова кеф :D

Ще видя левскарчето на работата да ми каже от къде я в взел и ще ти купя една.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само каква търговска марка:

pe8umuvy.jpg

ynypyza7.jpg

Чудесно място,където да изписват името на Апостола...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Малко идваш в повече...

Нека имаме уважение към това, към което не принадлежим, възможно ли е?

Бъди сигурен, че имам много какво да кажа по въпроса за това към което ти принадлежиш , но чувството ми за такт не го позволява най- вече поради причината, че не те слагам под един знаменател с други хора, възможно ли е и ти да постъпиш по същия начин?

Пожелавам успех на теб и на ФК ЦСКА, а не на ФК Мура/Вечно трети и тем подобни глупости.

Поздрави

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все още се чудя след целия този цирк последните 10 години как може да има такива фанатични фенове. Няма нищо качествено, морално и футболно в Българските отбори. Само погледнете румънските отбори какво правят последните 5 години. Нима те харчат повече пари от нас?

Не знам за вас, но аз бих се срамувал ако подкрепям Левски и ЦСКА. Може и да имаше някакви успехи, но не се знае ако вместо Борат и мафиотите в ЦСКА имаше хора, които не гледаха на спорта като възможност да изперат и откраднат някой друг лев.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще допълня SpAwN. Заради подобни коментари и определения, повечето хора, които не гледат "БГ футбол" (мен включително) или въобще футбол, определят запалянковците и т.нар. "ултраси" като прости селяндури и тъпанари. Общ знаменател.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само ми кажи какъв епитет съм ти сложил?

Просто ми беше интересно как ще коментирате снимките.

Имам страшно много познати,които са от ФК Левски,но това не означава,че не мога да си правя майтапа.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Към приятели и аз си правя майтапа , но ги познавам добре. Тук, от друга страна, няма как да съм сигурен във възприемането на масата към подобни подхвърляния и просто не го правя.

Иначе за подхвърляния от твой тип - форумите на Левски и ЦСКА чакат - там е пълно с тийнейджъри и по цял ден си подхвърлят топката един на друг...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, но аз бих се срамувал ако подкрепям Левски и ЦСКА. Може и да имаше някакви успехи, но не се знае ако вместо Борат и мафиотите в ЦСКА имаше хора, които не гледаха на спорта като възможност да изперат и откраднат някой друг лев.

Ами работата е там, че ние ги подкрепяме, въпреки тея карикатури. Подкрепяме ги, защото един футболен мач не е само това, което снимат камерите, не е само 22-мата манекени на терена и костюмираните им кукловоди. Не, истинския футбол е много повече, той е онези 5/10/20/50 хиляди на стадиона, които макар и непознати имат обща цел, обща радост през тези 90 минути, които са фенове, не само на дербита и евромачове, а които и под душа си тананикат песните на агитката. Той е любов и страст, които тук на игрището отдавна липсват или се срещат в единици. Истинския футбол е "игра за джентълмени, гледана от простаци". И ходим още на стадиона с надеждата един прекрасен ден футбола да се отърве от пералнята и пак да се завърнат джентълмените, пък нека ни считат за простаци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак не ми отговори за епитета...

А иначе не ми обръщай внимание щом не си тинейджър ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Покажи ми точно къде съм използвал думата "епитет", а иначе по същество:

След победата над ФК вечно втори съм длъжен да ви споделя следното...

Това достатъчно ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сбърках ли? Съжалявам :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бъркаш, тупаме Ви по-редовно и не може да догоните скоро: http://bg.wikipedia.org/wiki/Вечно_дерби

Имате повече титли, но само ако обърнеш внимание, че първата е получена на "случайната" дата 9-ти септември, мисля става ясно защо и как е станало….следващите няколко също.

А и да не забравяме, в белота "първо вътре не е вътре", но във футбола се помни кой-кого.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаеш - има още 5 мача (или 3 ако не успеете да влезете в първите 7) пък ще видим какво ще стане,като се тегли чертата.

Това със вечно вторите стана доста актуално напоследък,особено след като паднахте по такъв куриозен начин от Славия.

А това с датите,нека не се впускаме във някакви спорове-кой е на партията,кой на милицията.

Поздравления на Лудогорец - 3 мача,3 победи!

А това е от Локомотив (Пловдив) :

Ръководствата на Локомотив (Пловдив) и бензиностанции "Газпром" се разбраха да сключат договор за партньорство. Ето официалното съобщение на клуба по тази тема, което е адресирано към привържениците на смърфовете: Уважаеми привърженици, Ръководството на нашия клуб има удоволствието да ви съобщи, че бензиностанции “Газпром” избраха ПФК Локомотив (Пловдив) за свой стратегически футболен партньор в България! Предстои в най-скоро време да бъде подписан и официалният договор между двете страни. След неговото сключване ще стане ясно как бензиностанции “Газпром” ще партнират на футболен клуб Локомотив.

Освен това ще бъде съобщено за редица общи инициативи, част от които свързани с кампанията “Да вдигнем “Бесика”! Още този кръг стартира първата инициатива, която се осъществява в името на привържениците на Локомотив (Пловдив). На практика те ще получат възможност да гледат безплатно двубоя с ЦСКА в събота! С всеки закупен билет за мача, привържениците ще получават и талон за сериозна отстъпка при зареждане на гориво във веригата бензиностанции “Газпром”.

Така с дадената отстъпка, бензиностанции “Газпром” покриват разходите на феновете за мача Локомотив (Пловдив) – ЦСКА. Благодарение на договорката на благодетеля на Локомотив (Пловдив) Константин Динев с ръководството на бензиностанции “Газпром”, инициативата ще продължи на всеки домакински мач на “черно-белите” през този сезон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правете разлика - Бензиностанции Газпром ( не знам колко има в България, аз лично съм виждал само 1. По пътя за Кулата след Благоевград - срещу картинг пистата ) и концерна Газпром. Все едно да кажеш че Шампионска лига се спонсорира от Бензиностанциите. Не е сериозно да се говори това. Партньорството между Локомотив Пловдив и Бензиностанции Газпром е факт, но това едва ли има нещо общо с така разпространявана възможност за партньорство между Руския Гигант Газпром и футболния Левски София.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разликата я знам,просто малко по-малко отборите си намират спонсори,което БИ трябвало да вдигне нивото на футбола.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да намират пари, за да могат да крадат повече. Нищо не подобряват.

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Покажи ми точно къде съм използвал думата "епитет", а иначе по същество:

Това достатъчно ли е?

Сбърках ли? Съжалявам :biggrin:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сбърка, далееееч са от 2-то място. Извини се, оппа съблечи се! Сваляй фланелката! :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

#извиних се бе :D

#събличам се

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...