Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Отговорът е много прост - защото никой не е забранил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Има и фанатици, но ние измерваме нашата любов с 90+ минутна подкрепа с пълно гърло :)

Който колкото хейт да иска да излива, на стадиона знам ще цъка семки във В сектор и ще дава наставления, ако въобще си направи труда да отиде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви отговоря така: Велик отбор с Велико име!

Вие защо се припознавате с армията? Каква армия сте вие?

Всъщност.... може да я последвате! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бароне-бързичко си редактирай поста,че ще ти се смеят хората...

Вие ако сте велик отбор,аз съм самолет!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Време е да стоплите, че в България има повече от два отбора.

Пак си помисли, че сте само два отбора в тая държава. Слезте на земята. Отдавна не са само Левски и ЦСКА ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Левски, Ботев, Раковски и още, са замислени като отбори когато е имало спорт, мъжко съревнование, и идея. Хората тогава, не са си мечтали за деня, в който ще има само поквара и чалга. Толкова от мен. Мисля, че е редно да се поспрете - споровете Ви са детински.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей такова животно като феновете на цска и левски няма. Отборите им кретат а те се плюят един друг. Винаги е било така, ама то май това си е българско. Не е важно аз да съм добре, важното е Вуте да е зле. Та така, жалко за хубавата тема, защото заприлича на коментари под статия за БГ футбол в топспорт.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И ти,за да не останеш по-назад написа малките букви!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, защото винаги съм твърдял, че в тия отбори няма нищо морално и стойностно. От ръководството до футболистите.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата хич не отива на хубаво...

Ако продължим така ще се намери някой да и хлопне кепенците. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има фенове. Фенове сме тези който сме там всяка седмица на стадиона, независимо от победи, загуби и състояние на отбора. Докато стойш вкъщи и плюеш по телевизора, няма да има промени. Промените на стадиона. И независимо от загубите миналия сезон, това което се изживя последните седмици от изминалия шампионат в Ловеч и София, няма кой да ти го даде пред телевизора. Мача в Ловеч ( финала за купата ) беше невероятен и изживяването не може да се опише. От доста години не го бях изпитвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма спор-истинското е на стадиона,пеещ,радващ се,плачещ,но там-близо до отбора-не пред телевизора.

Никога няма да забравя мача ЦСКА-Тулуза - мачът завърши 1:1 с гол в последните минути и ЦСКА отпадна. Но това да си на Армията,която е претъпкана от хора-малки и големи,да пееш 90 минути и като си тръгнеш да видиш сълзите в очите на феновете след отпадането на любимият им отбор,това е нещо което запомняш завинаги.

Помня много победи,но феновете се броят в лошите мигове-когато даден отбор печели е лесно да си му фен,трудно е обратното.

Не съм лумпен,хората които ме познават ще потвърдят,но това не означава,че не мога да подкрепям отбора,който обичам и мисля,че не е редно някой да бъде заклеймяван за това.

Да,футбола в България е на никакво ниво,но и държавата е така-трябва ли да се откажем от нея?

П.П.

Доста ме изби на емоции,ако съм засегнал някой-моля са ме извини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Феновете подкрепят отбора, но и показват кое е правилно и кое не.

За пример ще дам феновете на Ман. Юнайтед, въпреки, че са едни от най-тихите, те възстанаха срещу продажбата му, защото за тях това не е правилно.

Не е важно само да подкрепяш сляпо. За справка ходил съм много по стадионите. Мачове на ЦСКА от 90-те, националния отбор, мачовете на Нефтохимик въпреки, че отбора сега е в явна криза без пари и прочие. Ходя редовно и на волейболни мачове.

Когато нещо е истинско то се цени, когато не е - стадионите са празни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква поредна футболна драма, драги зрители...

Stephen-Colbert-Popcorn.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре нали знаете, не се пазете червени от сини (и обратното), пазете се от униформените и туристите, които ще пазят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще умра от кеф, ако видя агитките на Левски и ЦСКА заедно на протеста, без сеири и скандали. Време е всички да сме приятели - интересът е общ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще е страшно в района около парламента и Орлов мост. Внимавайте !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офффф, бях се зарекъл да не се обаждам в тази тема, но прекалявате отвсякъде и направо ще помоля модераторите да и турят катинара.

Какви общи интереси, бре, хора?

Кое ще е страшно?

До там ли опряхте теми във форуми да използвате за никому ненужни агитации?

Доволно сме заляти от помия и мръсотия навсякъде.

Не мислите ли, че след гнусен и напрегнат работен ден е добре човек да влезе тук-там, да прочете нещо смислено, да удари 2-3 мнения с бирата си и да не се напряга излишно?!?!

Има си тема за политика - защо не се хлъзгате там с политическите мнения?

Апропо - нея изобщо не я отварям и затова ви приканвам там да се агитирате кой За и кой Против.

А тази футболна тема толкова отдавна се опорочи, че направо нямам думи.

За затваряне е повече от политическата.

Псувате се като каруцари, мразите се неистово, храчите едни по други все едно сте на по 12-13 години и смисъла на живота ви е като ония двама скинари от вица "Двама скинара отишли на плаж и заспали. Като се събудили се пребили взаимно."

Някакви безмислени доводи, необхватни и непонятни преценки за даден мач и съдийство от собствените ви камбанарии и естествено мнения, целящи да покажат превъзходството на любимия отбор (дори загубил срещата) пред противниковия.

В България няма кауза, няма религия (говоря за футбол) и няма и да има.

Идете в една Англия (и не само, разбира се) да усетите от религията, посетете само една футболна среща и ще разберете за какво говоря.

Тази пародия тук нито става за обсъждане, нито за обичане.

Държите се като малоумни, фанатизирани лумпени, което нито ви отива, нито ви прави чест.

Докато се говори за който и да е друг европейски и световен футбол, всичко е нормално и сте зрели мъже, които гледат, виждат, чувстват и могат да се изразят като хората.

Спирам.

Дано бълването на глупости в тази тема ви носи морално (а защо не и материално) удовлетворение.

А предложението ми за затваряне е съвсем сериозно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стигне ли до сини и червени, във всеки един аспект всичко се опорочава.

И аз ценителите тази вечер

Португалия - Швеция

Италия -Германия

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Рядко гледам футбол, а български пък смея да заявя, че НИКОГА не гледам. Сега, обаче изгледах послените 30 мин на Лудогорец и останах много приятно изненадан. Браво!!! Водеха играта, рядко правеха грешки и играха със самочувстие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина бих се радвал много повече, ако съотношението българи/чужденци в отбора им беше обратното.

Но една умела и разумна политика в ръководенето на ФК си личи отвсякъде и може да служи за пример на всички БГ отбори.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Лудогорец, Продължават да бъдат отбора с най-добри постижения и резултати в груповата фаза на Лига Европа. Наистина почти няма българи в състава, но с чужденците който са накупили заслужават мястото на което се намират.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че става по този начин, много чужденци и 1-2 българи. Интер, Челси и Арсенал са били на този хал също, но се надявам това да изиграе положително върху отборите в родната "А" група и да вдигне нивото на конкуренцията

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вдигане на конкуренцията? - борба за Второ, Трето и т.н. места. Борбата и тази година за останалите отбори, ще бъде борба за Лига Европа. За съжаление преди години, любимия ми отбор когато спечели пари от Европейските турнири, ако ги инвестира в отбора, а не да бъдат откраднати, то сега щеше да е на нивото на Бате Борисов ( всяка година в групите на Шампионска Лига ), а не да се бори за местата даващи прави в Лига европа, в родната ни А група. Според думите на г-н Домусчиев парите ще бъдат инвестирани в отбора и техните шансове за постигане на поредица от успехи са по-големи. За съжаление отново ще е с чужденци, едва ли ще стане с родни футболисти, но пък най-силните първенства са по същия начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...