Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Моля изтрийте това мнение!!!

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Толкова му е умственият багаж.

Асен, кому беше тази снимка сега, би ли ми обяснил?

Хубаво ти беше мнението, ама къде го насади това магаре?

Редактирано от hidalgo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля изтрийте и това мнение!

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е преходно мнение и може да се цитира.

Асен, нищо лично, но престани да се вживяваш в ролята на модератор!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да падна на неговото ниво и да коментирам умствения му багаж!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, бре, к'во направихте? Разбирам, да имаше истински спорт и да има за какво да се карате, а вие се изпоядохте заради хората които съсипаха футбола само и само да пълнят гушите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не се кара, или поне аз не се карам и коментирам умствения багаж на пишещите. Живи и здрави. Всеки има право да изказва мнение. Щом някой дразни другите си носи последствията.

П.П. Нарочно махнах снимката за да не се дразнят хората.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И то какво излезе, че и ти трябва да посетиш правилата.

Според една от точките там, нямаш право да редактираш мнение, след като след него е писал мод.

1.13. Да не променя съдържанието на мнение или тема, съдържащи редакция от модератор или администратор, както и ако има отговор след него. Такива действия ще се считат за грубо незачитане на Правилата на форума и никът на съответния участник ще бъде деактивиран.

Както се вижда, същото подлежи и на сериозно наказание!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече написах, че всеки трябва да си носи последствията. Щом съм направил нещо подлежащо на наказание, много добре съм бил наясно какво следва. Преценката ми да го направя, е по-малкото зло в случая. Затова каквото е нужно ще си го понеса за изтриване на мненията след като под тях е писал Модератор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На днешния ден през 1986 Сър Алекс е назначен за треньор на Ман Ю. Останалото е история. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Игра на нерви:

От ЦСКА скочиха на БФС заради Левски

"Пожалиха Сухия, пресилиха наказанието на Стойчо", реват армейците

Изпълнителният директор на ЦСКА Александър Тодоров определи като несправедливо наказанието на Стойчо Младенов. Както е известно, треньорът на червените няма да води отбора за 2 мача след злополучната среща с Черно море.

По думите на Тодоров обаче решението на БФС е несправедливо, тъй като провинението на Младенов не е по-голямо от това на

Тони Здравков в мача с ЦСКА от април тази година. Припомняме ви, че по това време Сухия водеше Ботев Враца и по време на първото полувреме избухна срещу отсъжданията на Александър Костадинов. В яда си Здравков извади картони и ги хвърли към съдията.

„Иван Ченчев искаше да публикуваме едни клипове в нашия сайт. Аз му забраних да ги пусне. Това бяха клиповете как един треньор вади картоните на един съдия, къса ги и ги хвърля и го наказват 1 мач и 500 лева глоба. Стойчо Младенов съвсем основателно протестира срещу решенията на един съдия и го наказват 2 мача“, каза Тодоров

И малко смях в залата:

В лагерите на ЦСКА и Левски цари спокойствие преди Вечното дерби утре, като и двата тима са спокойни, че ще намерят достойни оправдания, ако загубят мача.

Оправданията със съдиите, с организационните неуредици, с напрежението от очакванията на феновете и с мистични сили като късмета, малшанса и Господ са репетирани от треньорските щабове, играчите и ръководителите на двата столични гранда.

И ЦСКА, и Левски са подготвили и изненади, които отказват да разкрият преди евентуалния си провал, но и в двата тима са убедени, че разочарованието след мача ще изглежда трогващо.

При равенство тимовете готвят обединение около тезата, че са оставили всичко за двата мача, които предстоят през ноември за Купата на България.

Както е известно, двата тима поддържат високо ниво при оправданията си, което е и единственото на висота напоследък, тъй като мачовете се играят пред около 10-15 хиляди зрители, липсва им зрелище, а коментаторите изчерпват клишетата си около 3 дни преди самия мач.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Лудогорец! С завършилия на равно мач от снощи, Лудогорец си осигурява сигурно излизане от групите на Лига Европа. Сега остава момчетата да покажат воля и желание да продължат с максимално добри резултати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Евентуален съперник на Лудогорец в следващата фаза:

Днипро, Ред Бул (Залцбург), Фиорентина, Рубин, Есберг, Валенсия и Тотнъм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без Фиорентина, Валенсия и Тотнъм, другите ми се струват добра хапка за нашия представител в ЕКТ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това са отборите който са се класирали сигурно до сега, както и отбора на Лудогорец. Трябва да се изиграят и останалите срещи в групите за да се види кой отбор на кое место ще се класира. Тогава вече ще може да се каже за възможните съперници на Лудогорец. Да не забравяме и 8-те отбора отпаднали от Шампионска Лига, който също ще допълнят бройката на възможни съперници. Ако Лудогорец си изиграят картите добре и завършат на първо място в групата, има реален шанс да се разминат с споменатите отбори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И Рубин ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След изиграването на мачовете от 4-ия кръг в груповата фаза на Лига Европа осем отбора си гарантираха продължаване в следващата фаза. Един от тях е българският шампион Лудогорец. Другите седем са Днипро, Ред Бул (Залцбург), Фиорентина, Рубин, Есберг, Валенсия и Тотнъм. На този етап всеки от тях е възможно да бъде съперник на разградчани в следващата фаза.

Повече яснота ще има след изиграването на оставащите два кръга от турнира, когато ще станат ясни и останалите отбори, които ще се класират в следващата фаза на надпреварата, както и кои от тях ще завършат като победители в своите групи и кои като втори.

Освен това към 1/16-финалите в Лига Европа ще се присъединят и отпадащите 8 отбора от Шампионската лига, завършили на третите места в своите групи.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=456836

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама тази тема верно стана синя...

Берое - Левски 1:0

100 години....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батков се вбеси: Отвратително! Това е поръчка на ЦСКА, Литекс, Лудогорец...

да не забравяме и Папата, ЦРУ и асоциацията на розовите слончета :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравим директивата от около 100 години-ФК Левски да е втори :D

Ще имаме едно знаме, на което ще пише: "Свята и чиста република".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, сложи си подписа на тап-а-ток-а в кавички, иначе изглежда малко…странно. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дразнеше ме линка,който слагаха хубавците.

Ще го оправя,благодаря ти ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да не забравяме и Папата, ЦРУ и асоциацията на розовите слончета :tooth:

По образец на Двойчо , но Гонзо поне ги разбира въпросите за "розовите слончета".

По въпроса за "вечно вторите"..ами...по- добре от вечно трети...

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Втори или трети пак е по-добре от Щампиони. ;)

Айде стига толкова от мен, че не искам пак да ми се трият мненията. :)

Успех утре на ЦСКА, въпреки, че знам, че ще им е доста трудно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...