Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Това е неоспорим факт, който написах и в предишните ми постове по темата, както и в цитираните.

И въпреки това няма кой да те убеди,че не е лягане.Кое всъщност е,неоспоримият факт?Хем "смешни"( и си съгласен,хем...),а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Пеца, неуспорим е факта, че Левски са слаби, загубиха доста мачове и с тях и мястото в първата шестица! Виж ЦСКА са друга бира, есенни шампиони, амбиции за крайни такива, групи на ШЛ и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А,преди мача с Ботев,другите два не ни интересуват,Щом сме с амбиции,трябва да бием,без значение.че за 180 минути нямаме голов удар,атака и т.н.Или болните мозъци са наредили така нещата,че с

трета поредна загуб ,да изглеждат нормално нещата.СМЕХ голям,ама вие си вярвайте ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този спор няма да спре сега, но ще си проличи следващите няколко мача. Поживем - увидим. Ако в следващите мачове се случи същото и загубите - тогава не са легнали, но след тези последни три мача, ако ЦСКА излезе прероден и вземе победи от отборите на който е " полегнал ", то тогава спекулациите за уговорки ще бъдат напълно уснователни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"уснователни"-WTF,както и да е.Ако в уговорката влиза и отборите на които сме легнали,да победят Лудогорец,стискаме ръцете :smile:

....

П.п.Три-четири дни по-късно..

Ако се ръководим от феърплея(8:0,1:1),логиката показва,че трябва да победим Берое с 10:0 ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се обиждайте, с най- добро чувство го пускам, просто не се сдържах...

KvsToMp.jpg

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега като "прецака"лиценза,едва ли ще е толкова усмихнат.

П.п.Дано не съм прав:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли отбори като ЦСКА, Левски, Ботев, Славия и дори и Локомотив София ще се позволи да не вземат лиценз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пита се в задачата,какво в двата ми предишни поста наруши правилата?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли отбори като ЦСКА, Левски, Ботев, Славия и дори и Локомотив София ще се позволи да не вземат лиценз.

Не си забравил N3,каква радост носеше на НЕфенове на ЦСКА,вероятно и на теб.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде пак, теория на конспирацията... Как не ви омръзна, незнам! Ако се видим някой ден, попитай ме, ще ти разкажа повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това което сам си направиш ( в случай управляващите клубовете ), никой друг не може да ти го направи.

Нов обрат: Инджови и Манджукови се отказаха от ЦСКА (СНИМКА)

2110392758.jpg

Източник: http://btvnovinite.bg/article/sport/nov-obrat-indzhovi-i-mandzhukovi-se-otkazaha-ot-tsska-snimka.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде стига с темата ЦСКА...

Някой коментар за това :

Тръст "Синя България" чака до полунощ отговора на Батков

Тръст „Синя България“ ще чака до полунощ, за да разбере, дали Тодор Батков ще им даде акциите на Левски. На този етап между двете страни липсва комуникация, което навява на мисълта, че адвокатът едва ли ще се раздели с книжата си в клуба.

От фенското сдружение заплашиха, че ще напуснат управата на Левски, ако не получат акциите. Развръзката ще е утре, защото на „Герена“ се очаква да има заседание на УС. Именно в този орган участват хора от фенските организации в лицето на Васил Колев и Владимир Владимиров. Дали запалянковците ще напуснат управата, ще стане ясно след сбирката.

Левски продължава да се мъчи с намирането на средства, за да се справи със своя лиценз, който виси към днешна дата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И двата отбора са на едно дередже. От зле та по-зле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли най-накрая да се закрие това първенство?!Баси безмислицата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Левски върви към фалит

"Левски върви към фалит". Това заяви днес на нарочна пресконференция председателят на тръст "Синя България" Васил Колев.

"Това дружество върви към фалит. Попитах Тодор Батков за визията на Левски, той ми отговори доста общо. Конкретиката беше, че няма сили да се справи с финансирането, което отговаря на неговия дял. Той не го каза така, но почувствах, че общо взето ни каза "аз няма да давам пари, оправяйте се".

Ние представляваме една част от левскарите, но и други левскари виждат в нас някаква надежда. Много нерви, главоболия, физически и психически страдания ни костваше нашата работа", поясни Колев, който разкри, че след последните разговори между него и Батков, адвокатът му е предложил следните три неща:

1. Тръст "Синя България" и Левски да направят ООД за маркетинг.

2. Тръста да направи цялата кампания "Левски е твой".

3. Батков да прехвърли 15 % от акциите на Тръста.

След това Колев продължи: "Не трупаме имидж, а се опитваме да спасим любимия клуб. За разлика от много други спасители, го правим без пари. Не сме взели една стотинка.

Ние не сме глупаци. Как ще се ангажираме да осигурим 1 млн., да подарим някакви пари на някой", каза Колев по повод информациите, че Тръстът е обещал да осигури 1 млн. лева за Левски до края на годината.

"Защо трябва да ни даде акциите?! Защото никой друг не ги иска.

Ние смятаме, че левскарите не се включват в кампанията, защото нямат доверие на Батков. Сериозните бизнесмени ни казват: "защо да го правим, така ще го спасим и той ще се окупира".

Ако Батков го няма, левскарите ще застанат зад клуба си, а оттам ще дойдат и големите инвеститори.

Не съм сигурен дали левскарската общност ще застане зад клуба. Такъв е манталитетът. Дали сме ние или Батков - е все едно. Ние преценихме да рискуваме, но той не ни даде тази възможност.

Тръстът е по-богат от Левски. Това не е бомба. Това е трагедията.

Очакваме Тодор Батков да се откаже като машинист", добави Васил Колев.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=539727

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Инджов: ЦСКА е във фалит и няма да вземе лиценз

Отказалият се да помага на ЦСКА Юлиян Инджов заяви в интервю за предаването "Резултат" на телевизия bgonair, че ще подари акциите си на феновете.

„ЦСКА няма да вземе лиценз. Клубът е във фалит, а сегашното ръководство е изчерпало кредита си на доверие", обяви Инджов.

Инджов обеща, че на 31 март ще дари на феновете на "червените" своя пакет акции, който възлиза на 25 процента.

Източник: gong.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баси, хем не ви вълнува, хем до ушите сте се заровили в новини.. :D

@gorgior Това, че в момента състоянието на ЦСКА е такова, значи че не трябва да съм горд ли? Аз не съм фен на Томов, агента от ДС или дружката на Доган - аз съм фен на ЦСКА. Добри, лоши моменти това е настоящето. Ти ако си фен на ЦСКА /не знам дали си, може и да не си/ и ако те е срам, че ЦСКА няма "стойност", стани фен на отборчето от Разград - там стойност бол /къде от държавни заводи, къде от купени титли - има, не е като да няма/.

Мен не ме е срам и се опитвам да помогна на любимия си отбор.

Предполагам и левскарите недолюбват моментното си състояние, но дали това ще ги спре да са "горди левскари"? Едва ли..

Дали присъствието на Батков ще ги спре да помогнат на любимия си отбор? Едва ли..

Защото днес са Батков/Томов, утре 3ти/5ти, но ЦСКА и Левски не са Батков/Томов и ще останат много след тях!

Всеки си има глава на раменете. Със здраве.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже чета новините и ги следя изкъсо, така и до сега не намерих отговор на следния въпрос:

Най-лесно е да отида и да си купя акции ( за колкото са ми възможностите ), но какво става след година-две? Да не ми звънне някой пореден ръководител и да ми каже - Акционер си, давай пари че трябва да платим заплатата на " Хокомдо Мансука ". Тогава какво да му кажа? ... Притежанието на акции не е хартийка която да си закача на стената. Това е отговорност и задължения, но никой не казва какви. От години преди всяко начало на сезона си купувам годишна абонаментна карта и гледам да присъствам на повечето домакински мачове, пък дори и сега във втората седмица, пък дори и ако поради некадърното управление на клуба се наложи да го гледам и във В група.

Това със пълна сила важи за всички отбори който продават акции под една или друга форма. Инджов сега щял да дари акцийте на феновете. Да им се порадват един месец и като дойде време за нафта за автобуса да има олеле? А заплати? А поддръжка на стадиона? А лиценз? А стари задължения? А заплати на старите треньори? ... Мога да продължа така до безкрай.

А България - Италия - 50 лева билет ( луди хора ), а и докато шампиона на родната А група има трима българи в състава, какъв национален отбор търсят? За тези възможности на този национален отбор, най-скъпия билет трябва да е 10 лева ( докато е жив шанса за класиране ), а после по 5.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...