Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Точно ти, най не заслужаваш да ти ги спестяват. Но то и затова на каквото се подиграваш, такова те стига.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

То ти се изпъчи, че сте много "толерантни". И следващия момент това. :)

А иначе сме жалки и си заслужаваме всяка една евентуална подигравка. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно ти, най не заслужаваш да ти ги спестяват. Но то и затова на каквото се подиграваш, такова те стига.

Все пак видя ли,кой постна снимката за ЦЕСЕКАРИТЕ?

П.п..............

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мустака далеч не е толкова добър ;)

Колкото и да го плюете Мустака, в Левски не са обръщали джобове или подобни финансови изцепки. Знае се че и там забавят заплатите но никой не плаче за това и така е било през годините.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мустака далеч не е толкова добър ;)

Колкото и да го плюете Мустака, в Левски не са обръщали джобове или подобни финансови изцепки. Знае се че и там забавят заплатите но никой не плаче за това и така е било през годините.

Недей така, Асене, в Левски е не по- малко зле. През годините никога не е имало такова забавяне на заплати, а аз по- некадърен и прост управник от Ганя Родопски не съм виждал. Когато и да се махне този тапет от Левски- все ще е късно...

Изгони Наско и Мъри, изгони Славиша Йоканович (влезна с отбора си във Висшата лига), изгони Йовов, Кокала, да не изброявам още. Целият 8 годишен упадък на Левски се дължи на този боклук и абсурдните му управленски решения. Този е абсолютния аналог на Данчо Лазаров в БФВ- една школа ги е раждала- комсомолската, разделяй и владей...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Него много го лъжат около него и затова така се получава. Факт, че е изгонил доста кадърни хора и не им е дал шанс, НО финансово положението не е чак толкова лошо. След всичките изказвания на новите ръководители в ЦСКА, без да се заяждам и обиждам някой, но нещата силно се бутат към фалит. Тази игра най-вероятно е за да извадят отбора от зона Европа, защото няма да платят нищо и няма да играят там. Дори няма да се учудя ако вече не е договорен някой друг лиценз на отбор от В или Б група ( за Б не знам до колко го позволява правилника ) както направиха Ботев Пд и да се лишат от всичките тези задължения който имат натрупани с години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е и дори съм съгласен...

Тази мъка не може да продължава така - ако трябва фалит,почване от зоналните дори - но на чисто и с ясни идеи какво ще се случва.

Почна да ми омръзва сериозно - нито играем,нито плащаме...

Писна ми да ми благодарят,колко сме чудесни феновете - да казват какво ще се случва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова са пробити всичките в А група, че едва ли някой ще излезе да каже какво точно се случва и какво става. За съжаление, ние феновете ще го разберем след последния мач на първенството или един два мача преди това. Но е твърдо, че тази игра е симулативна и не е реална - просто не е възможно след такъв есенен сезон в момента да не могат дори и 1 гол да вкарат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова са пробити всичките в А група, че едва ли някой ще излезе да каже какво точно се случва и какво става. За съжаление, ние феновете ще го разберем след последния мач на първенството или един два мача преди това. Но е твърдо, че тази игра е симулативна и не е реална - просто не е възможно след такъв есенен сезон в момента да не могат дори и 1 гол да вкарат.

Ти остави вкарването на гол - бяхме с една от най-добрите защити...как сега кой не ни хвана той не ни вкара...

Но си прав,ние надали ще разберем какво се случва,докато не решат...смотана история...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Харизмата "А група"..........

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Любо Пенев е новият треньор на ЦСКА!

Любослав Пенев е новият треньор на ЦСКА!

Очаква се в най-скоро време да има и официално потвърждение на новината!

До края на сезона бившият национален селекционер се е съгласил да работи без пари. Той ще има задачата да вдигне на крака поваления гранд, който няма победа и отбелязан гол през 2015 г. - вече в осем поредни мача.

След като стане ясно финансовото състояние и бъдеще на ЦСКА, ще бъде изготвен и контрактът на Пенев за следващия сезон.

Източник: gong.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На играчите се плаща. Може да звучи доста странно, но сме един от клубовете с най-малки закъснения при изплащането на заплатите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Любо е добър вариант,остава само да се види кой ще стои с пари зад него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно има нещо, което предстои и се очаква да има финансова стабилност, иначе не би се навил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това е,Пенев е достатъчно хитър и не би се навил да се захване,ако няма нещо сигурно.

Ако е вярно за Божков ще се радвам страшно много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, което от своя страна ще значи и развитие по въпросите с базите, които той толкова дълго искаше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги изтърпя и тези 5 мача,дори ще ходя сега до Стара Загора,но дано наистина хване,че се случи нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземи се обади, може да си спретнем меле. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хах - през седмица съм при вас,не си казал не сме го уредили :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито на феновете на Левски. Започнах да си спомням хубавите моменти с отбора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бароне на 28-ми сме заедно :)

Честито на всички Левскари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!

Най-накрая и вие да имате малко късмет.

Финала кога е?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...