Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Хидалго, ти колко дължиш на ГБС и на Пещера? Но всеки месец (година) си плащаш на НАП.

Не ми отговаряй!

То и няма как да ти се отговори - не аз ги дължа, а ФК "Левски". ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Хедалго плаща на НАП Скотланд и едва ли му дреме особено за НАП България. Само че НАП Скотланд, едва ли ти позволява да натрупаш задължения. Проблема е на този който дава баницата, а не на този който я яде ;)

Само да добавя нещо свързано с лицензите от закона:

Предоставеният лиценз от БФС е обвързан с определен клуб, който се идентифицира като юридическо лице, с всички необходими за това данни, като Булстат, име, седалище, представляващ, размер на капитала и др., и предоставена от него информация за покриване на съответните критерии. Наредбата за лицензиране императивно определя, че лиценз не може да се прехвърля (чл.14, т.3), защото той предоставя правото на точно определено юридическо лице (ПФК/ФК), на базата на постигнати спортни резултати и изпълнени лицензионни критерии, да участва в съответното футболно първенство – европейски турнири, първенство за „А” група или „Б” група. Същевременно Наредбата за лицензиране предвижда, че за лиценз може да кандидатства футболен клуб, съгласно Правилника за статута на ФК и който е бил член на БФС поне 3 години до началото на сезона за който се иска лиценз. Всяка промяна в този срок в правната форма на клуба, нарушаваща състезателното начало (вкл., промяна на седалище, промяна на символите на клуба (име, цветове, емблеми и др.) с цел ползване на тяхната популярност, избягване на плащане на задължения и други), се смята за прекъсване на този тригодишен срок и представлява нарушаване на условията за издаване на лиценз, което води до отказ за издаването на лиценз, съответно до неговото отнемане. Лицензионна комисия"

Правилник на БФС стопира грандиозния план на ЦСКА?

Анонсираното обединение между ЦСКА и Литекс на практика е невъзможно, показа проучване на Гонг.

Причината - член 31, точка 3 - от Правилника за статута на Футболните клубове - Членове на Българския Футболен Съюз.

ЦСКА иска чрез закупуване на акциите на Литекс да продължи участието си в А група, като Литекс бъде преименуван.

Това категорично се отхвърля от член 31, точка 3, нещо повече - при подобна операция, и Литекс може да загуби своя лиценз за участие в А група.

(3) Съществени промени в правната форма на клуба, като: а) промяна на седалище – в населено място извън територията на областта, съгласно административно- териториалното деление на страната; б) промяна на име – без запазване на връзка със съществуващото; в) промяна в основните клубни цветове; г) продажба на акции/дялове между отделни клубове, с което може да се получи несъстезателно предимство за тях; по време на съответния период по ал. 2, се смятат за прекъсване на членството. В тези случаи клубът не се допуска до участие в лицензионната процедура, съответно полученият лиценз се отнема.

Очаква се и становището на УЕФА да бъде подобно, според което се спазват законите и разпоредбите на БФС.

48f9aec87f06b5a2.jpg

Източник: gong.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В настройките ти пише - Единбург, Скотланд. Попълнено ли е правилно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като им спряха тока и те незнаят къде да се местят. Единбург, А окръжна...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Борисовата градина няма ли да ни пуснете тока,ако сме в А окръжна.

С гонг викаш,нямаш нищо общо;);)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Собственик, шеф на Александров, главен редактор, администратор поддръжка, форумен модератор, доставчик на интернета .... Знам ли и аз какъв съм там. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е в реда на майтапа, нямам нищо общо с тях. Просто фен който чете новини там и слуша спортно шоу Гонг. Като ги споменахме, не мога да разбера как ТЕ ( сайта гонг.бг който е част от Нова Броадкастинг груп ) не могат да пуснат новини от спортни събития за който те държат правата веднага след финала им, а други сайтове без права успяват да направят това в рамките на минути след края му в знайни и незнайни чужди видео сайтове. Там, добре че имат връзки с всички висши среди в спорта и пускат основно потвърдени и сигурни новини, а не са просто драскачи иначе и толкова нямаше да ги четат. Много е тъпо като пускат видеа на следващия ден. Добре че не сме НБА в Щатите, там докато пуснат едното видео и ще е дошъл следващия двубой :tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой друг отбор беше в положението на ЦСКА не ми се мисли какво щеше да стане,но щом стане въпрос за Софийски отбор е възможно всичко.За първи път чувам че може да съществува временен лиценз,но щом е за ЦСКА що пък БФС да не се огъне? Ще ви дам пример от преди няколко години - 2009г Ботев Пловдив имаше 3млн задължения,да 3 (ЦСКА има много повече) , отне ни се лиценза,пратиха ни във В група и това беше,а ЦСКА с цялото си нахалство искат хем с задължения,хем да играят в А група,хем ако можело и в Европа... е от това по голямо нахалство има ли на този свят? Просто за едни БФС се затваря очите и това е,защото сега така ще се извъртят нещата че ЦСКА ще остане в А група и отново ще стане - всяко чудо за 3 дни ;) ДА ЖИВЕЕ БФС!

Редактирано от evgeni_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Tрябваше да ви пратят в А окръжна, но вие преименувахте Металик (Сопот) и играхте така те станаха Ботев и затова играхте във В група. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пирин Благоевград ги изхвърлиха за 200 000 лева. Сега отново са в А група. Не за всички софийски отбори, само за ЦСКА!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що се дърляте, не ми е ясно? Футбол отдавна няма. Мачлетата с деца в квартала, че и пиянските мачове в градинката до блока са много по - истински футбол.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Алекс,никой не говори за футбол,става въпрос за закони,алинеи,членове,разпоредби на този или онзи плюс инфо от "познати".И това интересува и се превръща в някаква задача,за фенове на някакъв друг отбор.Нека дерзаят,аз фен бях преди 15-ина години.Сега просто имам любим отбор,но като почнат да стават смешни....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да забравих това да го добавя.

"Удобно". ;)

Пирин Благоевград ги изхвърлиха за 200 000 лева. Сега отново са в А група. Не за всички софийски отбори, само за ЦСКА!

Тоя Пирин дали има нещо общо с онзи Пирин. Привери за себе си. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На магия общо взето победихме Малта.Освен 3-те точки друго хубаво от този мач няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...