Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Някой може ли да сподели стабилен стрийм с добро качество на Реал Мадрид - Барселона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Какво ще кажете за афишираното желание за смяната на името на Литекс с ЦСКА? Преименуването на отбора от Ловеч е с цел ( фалиране на клуба от Борисовата градина ) не плащане на задълженията им, който според тиражираните информации са между 30 и 60 милиона лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е правилно. Трябваше и на Армията да докарат 7-8 спонсора и така да се решат проблемите с дълговете. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5-6 милиона са малко по-различно нещо от 50-60 милиона. Не питам това, питам Ви дали не е по-правилно както Локо Сф на ново и на чисто с нова регистрация. Ако това стане, никой повече няма да Ви нарече ЦСКА. Да не говорим, че най-голямата фракция Офанзива са против подобни действия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съчувствам им на истинските фенове на ЦСКА.

А по темата: С Лупи и Стойчо толкова. Постоянните декларации си свършиха работата, отклониха и приспаха вниманието на хората, докато изцедиха каквото можаха, за Втори път.

Тук според мен идва вината на феновете, че му се връзваха за "синьо БФС", "атаки", "завери", "конспирации", "НЛО" и други силни приказки. А те "милите" , "Спасители" на ЦСКА с 5 лв в джоба.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че най-голямата фракция Офанзива са против подобни действия!

Което от своя страна означава,че нищо не е окончателно.Но,като толкова Ви радва-"заравяй мъртвеца"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ми в началото беше - Какво ще кажете за афишираното желание за смяна на името на Литекс с ЦСКА. Никъде не съм казал че е окончателно. Докато не стане факт, не е факт. Не търся провокации, а търся мнението Ви по въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не търся провокации, а търся мнението Ви по въпроса.

Сигурен съм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казах го в повечето спортни форуми.

Ситуацията,ако не удари на камък някъде е следната.

Ганчев,през новосъздаденото дружество - ФК ЦСКА изкупува акциите на Литекс.

Чрез ФК ЦСКА купува емблемата,запорирана в НАП.

ФК ЦСКА ще играе в А група от другият сезон.

Като само и единствено търговският закон важи в тази ситуация.

Питам в случая - каква е разликата,ако почнем с ново дружество в А окръжна и това да закупим Литекс,през новото дружество?

И в двата случая ще е ново дружество,което само и единствено трябва да бъде припознато от феновете.

И ЦСКА и Левски сме разформировани,пререгистрирани и каквото още се сетите,но това не означава загуба на историята,тя е във феновете,музея,легендите на клубовете.

Няма кой да извади толкова пари за да изчисти едно дружество,крадено толкова години. Това е единственият вариант.

Сливане между ПФК ЦСКА и Литекс няма как да има - при сливането се сливат и активите и пасивите на двете дружества. Да ни бяха позволили да се състезаваме в момента с новото дружество и нямаше да се минава през тази акробатика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като се тиражира, че Литекс ще продължи на мястото на отбор от Б група, защо трябва да се прави Литекс - ЦСКА, а Литекс - отборът от Б група. Ясно е, че зора е ЦСКА да играе в А група възможно най-скоро, но трябва ли да се прави по този начин? Другия въпрос е, защо не направиха като Локо Сф с ново дружество от А окръжна. Въпроса е със задълженията какво ще стане и дали всички закони позволяват всички тези действия. Не съм сигурен, че това може да се направи официално както го мислят, затова и си написал " ако не удари на камък някъде ".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И в двата случая кредиторите пият студена вода:

При ново дружество от А окръжна - няма как да се искат парите от тях,

Другият вариант е продължение на горният.

Просто след като има създадено такова дружество,то изкупува друго такова.

Пари няма да получат без значение кое от двете стане.

Единствено НАП ще си прибере едни 4 милиона и то,ако се реши да играем със същата емблема,а не да ползваме някоя друга,както направи Стяуа Букурещ.

Защо не почнахме директно от А окръжна - защото както каза Ганчев - заблудили са го в дълговете - очаквали са около 10-15 милиона задължения,които той се е съгласил да разсрочи и плати,но после се оказват,че са 30 милиона,които могат да достигнат и още,след получаване на всички искове към дружеството.

П.П.

Локо София не платиха нищо - те затриха старото дружество и започнаха от А окръжна. По логиката на всички противници на ситуацията ЦСКА - Литекс те нямат никаква история вече...Както и Ботев...както и вие трябва да отпишете всичко по-старо от 1990,когато се преименувате на Левски (София).

Не знам,Асене - ще поживеем и ще видим,лично на мен ми се иска да се свърши със цялата тази простотия,която ни преследва последните години - с добър или лош край,но да се свърши.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Простотия е пълна и наистина е крайно време да се приключи. От повече от половин година се променят нещата всяка седмица и това не може да продължава. Постоянно излизат какви ли не глупости и простотии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,дори престанах да чета каквито и да е писания в последно време - следвам си само групата Акции и Акционери във Фейса и това е.

Общо взето остана още един полусезон и ще се разбере какво точно ще се случи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво да е станало - бяха премазани от Барселона :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реал играха супер до 4-тия гол и после напуснаха терена. :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ахахахахах

Е спечели ме с този пост :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Мхм...сега искам Монтана и с Литекс на финал :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С Литекс е по-добре да не се срещаме,защото коментарите вече са подготвени назависещи от резултата....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно, за това с тях директно на финала. Така и така има коментари вече. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да каже нещо за поредната срамна страница в нашият "футбол".

Не си спомням друг такъв случай(с уточнението,че съм малък все още) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно има цел, която още не е ясна. Поредната простотия която ще бъде покрита и подмината. Съдийството е доста подкупно, което вреди във всички посоки.

Само не разбрах защо " Делиорманската гелосана мастия " се обади като ущетен. Най подпирания отбор от години ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да каже нещо за поредната срамна страница в нашият "футбол".

Не си спомням друг такъв случай(с уточнението,че съм малък все още) :smile:

Лафчис прави същото през 96-та.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...