Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Въпроса е дали това не е поредна партенка? Кой ще си продаде лиценза на новия ЦСКА? Как ще реагират от БФС? Какво ще стане с историята?

Лицензът не се продава, това не е кило домати. Той се издава на определен клуб, когато/ако този клуб е покрил определени условия/критерии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Не става въпрос за преотстъпване на лиценза.

Врътката е следната:

ЦСКА фалира.

Литекс се преименува и пререгистрира в ЦСКА със седалище старият клуб.

От НАП се изкупува емблемата,която е заложена.

Министерството на спорта отпуска Армията и Панчарево на новият отбор.

Феновете припознават новият клуб.

Историята върви с новият клуб.

Не е забранено нито от УЕФА,нито от ФИФА и е правено от Локомотив,Левски и който се сетиш.

Историята никой не може да я отнеме.

Врътката е,че явно на Ганчев не му позволиха да го направи и той се е обърнал към Божков за съдействие.

Ще видим дали ще стане.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що се косите само се чудя. Ако ЦСКА почне на чисто от областните групи за 3 години пак ще е в А група. Това ще бъде един тест за истинските фенове - в Англия феновете на Нотингам или Уотфорд са си все същите и подкрепят отбора и във Висшата лига и в 4-та дивизия. А и каква беше ползата на ЦСКА през последните 3 години - за отбора и феновете - само разочарования и ядове, за шепа хрантутници - пари под и над масата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От НАП казаха онзи ден, че емблемата е заложена НО не се продава. Варианта с Литекс е ясен, но там пише и вариант 2 за лиценза на отбор от Б група. " закупуването " на този определен лиценз е същото като това с Литекс което е обяснил BulgarianSS. Ботев го направиха преди няколко години. Ще чакаме още да видим какво ще стане ... Ако направят нещо незаконно обаче и останат в А група, мисля че повече никой няма да плати на НАП, така че трябва доста да внимават как ще го изиграят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли, дали ще може, да си остана аз, роднини и приятели ще ме припознаят, но с паспорта на някой друг. В крайна сметка, банката ще го дух@, но поне не е от държавата, тоест всички вас!

Ако се случи с цска, няма да е прецидент, мога да пробвам и аз.а и не са 20-30 мил. само няколко хиляди.

Ако стане, ще карам жената да изтегли и да се "смени" , или както там му казват за да стане законно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ботев в момента е Металик (Сопот), Локомотив (Плд) е Велбъжд (Кн), Берое е Олимпик и т.н. и т.н.. ;)

Баронче, пише се ЦСКА.

Редактирано от hidalgo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като станат на 100 години,вече не ги интересуват главни букви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И ЦСКА ще стане на 100 години :), въпроса е кога е/ще започнало броенето. И червената купичка не е много по-различна. Не е идеята да се заяждаме, а да обсъждаме " най-големия социален проект " както го нарече днес говорителя на г-н Божков. Въпроса в случая е, че Аз, Барона, Иван и всички останали ще платим тези суми който ще изгорят с фалита на актуалния ЦСКА, както и с КТБ и много други. Поне това да спре веднъж за винаги, та да започнем от някъде да се оправяме, а не само да изплащаме стари задължения без шанс някога да свършат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А на ГБС ще платите ли? А на винпром Пещера ще им върнете ли парите? Не се заяждам, просто питам. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направо ще се разплача.КТБ го спомена като по-малкото зло,или не съм разбрал?Има закони и те трябва да се спазват от всички(клише),още повече при такава публичност.За ЦСКА,са само догадки,а за КТБ?

100 години,не ме интересува,кой/как ще брои,но статистиката ви ще пострада спрямо някой чисто нов отбор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека да видим какво ще се случи в крайна сметка.

Нека не се заяждаме и двата ни клуба са на едно дередже,с разликата,че Левски е една - две години след нас.

Цял живот плащаме сметките на някой друг,ако държавата ще тръгне на някъде,ако ЦСКА отиде в А окръжна,лично ще съм първият,който ще в за!

До края на седмицата ще се разбере какво ще стане,нека да го отложим за тогава :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рядко се обаждам в тема за т.нар. пародия на футбол, касаеща БГ.

Не виждам какво има да се обсъжда и да се заяждате един с друг и какво печелите от тази омраза и кефене на проблемите на другите.

В тъпата ни държава всеки се кефи повече на осирането на конкурента, отколкото да се радва на собствения си успех.

Има си закони и правила за всички в цял свят и те са и за футболисти и за клубове.

Тоест минал е законовия срок за лиценз - айде у лево.

И без значение дали е ЦСКА, Левски, Лудогорец или Чепинец.

Разчитали на помощ от държавата - аз пък съм против с моите пари да се хрантутят некранимайковци и неграмотни "футболни деятели".

Сто пъти по-добре да се направят 2-3 детски градини, отколкото да се рехабилитира някакъв мъртвец.

А тия наши "грандове" са мъртъвци отдавна и вие всички го знаете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-после някой ме разбра!!!

Хидалго, ти колко дължиш на ГБС и на Пещера? Но всеки месец (година) си плащаш на НАП.

Не ми отговаряй!

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теб всички те разбрахме,ако и ти разбереш схемата с НАП-безценно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаете,че тези неща се решават на тези етажи,до които нямаме достъп ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Държавата и Българският футболен съюз ще се съгласят на предложените стъпки от Васил Божков за спасение на ЦСКА, пише в утрешния брой на "Тема Спорт".

В сряда следобед Божков и Гриша Ганчев са получили одобрението на ръководителите на държавата и футбола, и планът им ще бъде задействан веднага.

По-рано днес, след среща с феновете на ЦСКА, Божков се ангажира на 100% с клуба. „ЦСКА ще очаква помощ от БФС и държавата за оставането си в А група“, пък добави Иван Ченчев, който бе пресаташе на тима преди време.

Източник: gong.bg

Явно изрпащат Литекс в А окръжна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаквано!

Както казах и горе,просто не позволиха на Ганчев сам да го направи,но с Божков е различно .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако това стане, моя въпрос е следния - Дали след 2,3 или 4 години, когато Литекс отново се изкачи до А група, състоянието на ЦСКА ще бъде по пътя на Лудогорец или ще бъде подобно на сегашното. Според мен няма да са си взели поука и желанието им да вземат бързи победи и титли, ще ги върне в изходна позиция в която са сета ...

Не се заяждам, просто разсъждавам по въпроса на текущото състояние.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Литекс,без финансова подкрепа,как би се изкачил отново до А група,щото малко вероятно е Ганчев да помага(ако) на ЦСКА и на Литекс?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Литекс е отбора който през последните 10 години е продал футболисти от школата си за много милиони евро. Школата си остава в града и продължава да бълва футболисти. Те ще играят със собствени кадри, който ще ги заведат до А група и ще бъдат продадени след това. Така да се каже, отбор като Литекс има реалния потенциал да се самоиздържа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С Ганчев и Божков ме съмнява да се докараме до това положение.

Ганчев показа,че знае как се изгражда школа,Божков няма смисъл да го коментирам.

П.П.

От Гриша Ганчев имам лоши спомени от лично естество и това,че няма сам да управлява клуба ме радва изключително много.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те ще играят със собствени кадри, който ще ги заведат до А група и ще бъдат продадени след това. Така да се каже, отбор като Литекс има реалния потенциал да се самоиздържа.

Наистина ли го мислиш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки има познати и получава информация от различни места. Доста глупости се пишат по пресата и доста истини се спестяват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опс-респект,поклон или както го наричате,говорейки с познатите :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...