Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

28-ми май. Чакаме да кажат град, но по правилник за по-средата между двата финалиста, най-логично е да е в Ловеч. Споменава се Бургас, както и възможен вариант е Стара Загора. Чакаме тиквите да се произнесат ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е в Стара Загора и аз ще дойда да ви видя ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях притеснен,но сега е добре...купа....Батков...

продължаваме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кое му е "Браво"-то, че не мога да разбера??

Т.е. ти подкрепяш подобни действия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ивайло Манджуков призна: Възможен е фалит

Един от основните акционери в ЦСКА Ивайло Манджуков призна, че съществуват предпоставки, които могат да доведат клуба до несъстоятелност.

"Аз нееднократно категорично съм заявявал, че финансовото състояние на клуба е меко казано - трагично. Истината е, че има предпоставки, които могат да доведат клуба до несъстоятелност", сподели Манджуков.

"За ЦСКА обаче и всеки ден се пишат несериозни спекулации. Истината е, че има предпоставки, които могат да доведат клуба до несъстоятелност. Това обаче не е желанието на акционерите и ние взимаме мерки за прекратяване на евентуалния фалит. Одитът не е приключил. Това е огромен обем от работа. Правим анализ от 2006-та година до наши дни. Такова нещо никой не е правил и това ще бъде оповестено публично. Ние алармираме, че финансовото състояние в ЦСКА е нестабилно, но това не значи, че искаме да доведем дружеството до фалит. Не трябва да се спекулира с това. Намеренията на "ЦСКА Завинаги" могат да бъдат осъществени. Не бива да се драматизира - това са фактите", добави един от основните акционери в ЦСКА.

"Привличаме специалисти и създаваме една оздравителна от финансова гледна точка програма. Това е един нов подход на управление на футболен клуб. Това в България не е правено. Нови лица - акционери може да има, след като представим визията си и стратегията за развитие на клуба. Няма как да дойдат инвеститори от само себе си. Особено в едно почти фалирало дружество."

"Не знам нищо за делото на Домусчиев срещу Любо Пенев. Но ние ще застанем зад треньора и всеки един служител на клуба и ще ги подкрепим във всеки един момент", каза още Ивайло Манджуков.

Източник: gong.bg

Само да уточня, не го пускам за да се заяждам или да дразня някой. Въпроса е, че е новина която от отдавна се върти в пространството, но за първи път се обявява публично от обвързаните лица с клуба.

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надали има изненадани, нормално. Пожелавам успех на Юве, нека има разнообразие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Домусчиев побесня от въпрос на журналист: Олигофрен, изчезвай, не искам да те виждам! (видео).

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?

И тоя се замозабрави и помисли за господ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=uLvkOoCnWmE

А иначе и военен хеликоптер за Б.Б. и свитата му за да "поздравят града, поздравят Лудогорец и да поздравят това което са направили".

Евалата, само така. Иначе ГГ доста добре му сипа. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видимо джапнал, самочувствие на месия. Без думи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито на феновете на ЦСКА! :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такива глупаци...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво да казвам? Лигльовци!

Иначе, сега е последния мач на Стиви Джи на Анфийлд. Тръгва си една легенда!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Alxx, бяха, до Нова Година, когато бяха в серия от 22 поредни победи. ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, да де, ама според Шамана са и сега. Фен на отбор е фен, който ги подкрепя без значение падат или бият. Разбра ли ме защо сега аватарът ти изглежда не на място?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой отбор не може да бъде в постоянна серия от загуби или победи. Просто няма как да се случи подобно нещо за много дълго време. Въпроса е психологически да излезнат от ситуацията в която са. Реал тази година вече приключи с шансовете за нещо и за това са си виновни сами. Във втория полуфинал нито Бейл, нито Роналдо се забелязваха с някакви изяви, който да подскажат че им се играе на финала в Берлин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никаква мотивация нямаше, играчите вече са уморени, а Бейл продължава да пропуска. Цял мач игра добре, обаче завършващия му удар - кръгла нула.

Саше, не знам дали си обърнал внимание във сурат тефтера, че още си ги подкрепям. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...