Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Точно членовете и алинейте ни различават от животните, но винаги има богопомазани който не важат за тях. Това разбира се в най-малка степен важи за футбола, но и там го има сериозно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

10 отбора на жребия за А група в понеделник

10 са отборите, които ще участват в жребия за сезон 2015/16 на А група в понеделник, научи Gong.bg.

В понеделник от Лицензионната комисия към БФС обявиха, че отборите, които имат право да участват в елита през следващия сезон са Лудогорец, Берое, Литекс, Ботев Пловдив, Левски, Черно море, Славия, Локомотив Пловдив, Монтана и Пирин Благоевград.

Вицепрезидентът на БФС Йордан Лечков заяви след евроквалификацията срещу Малта (1:0) на „Та Кали“: "Не е необходимо да има Изпълком към днешна дата. Не мога да ви кажа дали ЦСКА ще остане. Доколкото знам, жребият се тегли на 15 юни, ако има някаква промяна, може да се събере изпълкомът. Има си адекватни комисии, които са си взели решенията, аз не знам какво мога да помогна повече", добави бившият национал.

ЦСКА и Локомотив София няма да участват в жребия в понеделник.

Очаква се форматът на първенството през новия сезон да бъде от 36 кръга и всички отбори ще се срещнат по четири пъти.

Източник: gong.bg

В комисиите на БФС не знаят за жребия

В комисиите на БФС нямат информация, че жребият за новото първенство в А и Б група ще бъде теглен в понеделник.

Неделчо Михайлов от направление спортно-техническо сподели за Gong.bg: “При нас информация, че жребият ще бъде теглен на 15 юни в понеделник не е постъпила. Разбира се, искаме тази процедура да бъде извършена, колкото се може по-скоро. Примерно до 19 юни петък. Чакаме обаче зелена светлина за това от Изпълкома.”

С двете противоположни информации суматохата в българския футбол в следствие на нелицензирането на ЦСКА и Локомотив София продължава. Това води до неяснота и за всички.

Източник: gong.bg

Няма нищо официално докато не излезе от БФС. След като пуснат програмата за А група в сайта на БФС, тогава ще се счита за официално!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе никъде не пише, че Литекс няма да е в тези 10 отбора, ако хващате намека ми..;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпълкомът се събира в четвъртък, жребият в петък

Изпълкомът на Българския футболен съюз ще направи редовно заседание в четвъртък /18 юни/, научи Гонг. На него ще бъде приета наредбата за новото първенство.

Очаква се една от основните теми да бъде бъдещето на ЦСКА и Локомотив София.

Ще бъде обсъждан и форматът на новото първенство. На следващия ден петък ще се тегли жребият за А група.

Източник: gong.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЦСКА отива в А Окръжна група, бюджетът ще е 3 милиона

ЦСКА ще играе при аматьорите, стартирайки новия сезон от "А" областна група, стана ясно след срещата на бизнесмена Васил Божков с привърженици на "червените", на която бяха обсъждани варианти за бъдещето на клуба.

Феновете на тима ще направят нов клуб, който ще бъде финансиран от Васил Божков. Бизнесменът ще бъде подпомаган от още няколко акционери. Новото дружество няма да наследи дълговете и пасивите на старото.

Бюджетът на ЦСКА ще бъде 3 милиона лева.

Новоучреденият клуб, който ще бъде регистриран в понеделник, ще получи стадион "Българска армия", както и базите на Панчарево. Другата седмица на специална пресконференция ще бъде представен и екипът на новия клуб.

Източник: gong.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остави това. Най-вероятно още догодина ще са купили лиценза на влизащия в А група отбор за сезон 2016-2017. А и има и друг въпрос - за всички професионални групи се издава лиценз. А ако не успеят да вземат лиценз заради задължения? Знаем приказката за вълка и козината ... Интересно е в каква посока ще вървят нещата от тук нататък за ЦСКА.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи офицялно ЦСКА го няма! Има ново дружество, напълно ново, създадено 06.2015 година. Остават в историята!

RIP ЦСКА! На новото дружество, както и да се казва, успех! И дано няма общо с досегашното управление и съществуване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След среща с Божков, излезнаха във видео всички лидери на големите фракций, който обясниха, че това е техния ЦСКА и те препознават само него. Той започва от А окръжна група. Ще се казва ЦСКА София. Има доста членове в закона който забраняват това. В понеделник трябва да има изпълком, който да официализира всичко.

http://m.gong.bg/bg-football/a-grupa/multimedia/video/video-noviiat-klub-shte-se-kazva-cska-sofiia-zapazva-titlite-333814

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо ми се струва, че това никъде по света (нормалния свят) няма как да се случи, защото си е заобикаляне на закона с цел данъчна измама и неплащане на огромни данъчни задължения.

Ако се позволи това да стане факт, аз за пореден път мога само да се изплюя върху това, което всички наричат държава.

Толкова явно и толкова нагло ще избегнат плащането на милиони задължения, а на всичко отгоре не се срамят и да го правят публично...

Бездумен съм, честно!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз откога повтарям, че или фалират и ги няма, или си остават ЦСКА и както си запазват базите, феновете, титлите и т.н. Запазват си и дълговете. Как хем са си същите, хем нямат да дават?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така както го направиха Фиорентина , Ювентус и Глазгоу Рейнджърс , така ще го направи и ЦСКА. Явно на привържениците на отбора от подуене не им е приятно и като чета по повечето форуми, мечтата им е да закрият ЦСКА, е няма да стане, както няма да стане ако и при тях се стигне до същата ситуация , защото триото паткоф ,тонеФ и гонзи натам водят отбора. Тези отбори винаги ги е имало и винаги ще ги има, колкото и неприятно да е това за някой, дали ще са в А,Б,В или някоя регионална група, имат хиляди привърженици и ще ги следват навсякъде. Ние го направихме преди 5 години не боли много ,не хапят по селата ....

Дълговете остават за старото АД ,а новото започва на чисто и от УЕФА признават новия отбор , както го направиха с по-горе изброените отбори .....

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Феновете Ви са много по различни от феновете на ЦСКА. Ако очакваш да ходят на мачовете в долните девизии, според мен доста се бъркаш. Аз лично не вярвам да има посещаемост както при вашите мачове в по-долните групи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледам футбол от години и все още мога да кажа, че съм запален, макар че в последните 5 години не следя БГ първенството. Не си спомням Ювентус да е фалирал и почвал от Б окръжна или както там се нарича най-долната им дивизия. Спомням си, че през 2006 им отнеха титлата и ги пратиха в Серия Б заради доказано участие в нагласяване на резултати. Фиорентина никога не са били гранд в Италия, те са в златната среда и надолу, та дали са изпадали, дали са ги отстранявали в най-долна група, не знам. Просто не се набиват на очи.

Аз съм левскар, но дебело искам да подчертая, че не искам това да се случва с ЦСКА. С който и да е друг - може, но с тях не. Ако я няма ЦСКА вече няма да е същото, но законите са си закони. Фалит, ако няма кой да придобие същите тези активи, зад които стоят купите, базите, червения цвят, кръглата емблема със звездата и историята, всичко се заличава, разпродава за покриване на дълговете и спираме дотук. Гадно звучи, но нали сме тръгнали по пътя на цивилизоването, всичко останало са до болка познатите двойни стандарти.

И да, Лупи и тези след него "псевдо" собственици - в затвора за умишлен фалит на дружество, неплащане на данъци и безстопанственост!

Редактирано от ayl
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фенската им маса е по-голяма от нашата, макар,че ние поставихме рекорд с 15000 на мач във В група, мисля ,че и те могат да го направят, повярвай ми чувството за ново начало дава много криле на феновете, ще видим като започне шампионата ,времето ще покаже, но този клуб както и никой друг не трябва да бъде закриван ,това е история ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Две - три домакинства по 3-5 хил души и после ще са по няколко стотин максимум. Но всичките приказки за купи, титли, звезди и т.н. да ги забравят. След като капитулират от задълженията, капитулират и от всичко спечелено до момента ( както и да е спечелено ). И да се знае ЦСКА София е основан 2015 година, а не да се препознаят с АС-23 и да имат претенции за история. Ще трябва да си понесат кръста от всяко решение което е направено, включително и сега за това да се подкрепи ново дружество от А окръжна група. Дучето излиза и казва, че никой не можел да му вземе купите от Музея. Физически няма кой да му ги вземе, но те вече нямат стойност. Отборът ЦСКА който ги е спечелил, вече го няма. Той е фалирал и не съществува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фалирало е дружеството, купите и титлите са на отбора, на играчите, които ние подкрепяме, в този смисъл наистина няма кой да ни вземе историята, феновете знаят и помнят. Едно са задкулисните игри и интриги, които доведоха до този нелеп момент, друго е отбора и неговите постижения... Аз не смесвам търгашите с играчите, надявам се и други да мислят като мен, иначе няма бъдеще. Не оправдавам неплатените дългове, но за тях трябва виновниците да си понесат санкциите, а не да зачеркваме отбора като същност и история!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси, ако това се признае законно, след две години нито един отбор в България няма да има и един лев задължения към никого. Нито фирми, нито държава, нито никой. За НАП да не говорим. Ясно е, че сега им изнася да нямат задължения и да повтарят как всичко си е тяхно. Нека да се направи план и да връщат като искат да са този отбор с титлите и купите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А за кого за базите на старото ЦСКА?? Ами задълженията???

Прибират базите, а задълженията са за сметка на някой друг мдаааааа...

Да взема да тегля един кредит и да си сменя името, хем ще съм аз хем няма да съм... абе...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че нямам необходимия гръб от "бизнесмени" и политици. Тъй че няма кредит за мен :).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Помията си остава помия както и да се нарече и какъвто и екип да облече!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега-не с тези приказки.

Кое е помия,Шамане?

Това,че си член на екипа,дава ли ти право да обиждаш?

ЦСКА ще си бъде ЦСКА,в която и да е група да отиде.

Берое направиха още по-престъпна врътка,но никой не ги споменава,нали?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...