Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Ако някой обикновен юзър беше написал , този пост, щеше веднага да е пратен в банята за дълго време, без да се мисли много много и без обяснения..... Но на началниците им е позволено всичко ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Заеби... Верно сте коне с капаци. Градски, преди да пишеш кой къде щял да бъде пратен е редно да се запознаеш с работата ми или на колегите тук. Като гледам не ти са много ясни! И хайде моля ви се ме оставете да изкажа и аз мнението си. Може, надявам се/!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случващото се с т.нар. БГ футбол е меко казано помия. И никъде не видях Шамана да визира извоюваното име на отбор! От тази помия страдат всички - и футболисти, и запалянковци, без значение кой, на какъв отбор е фен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се не съм вникнал по-добре във поста, писах първосигнално :thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз отдавна ви го пея. Не може да вземеш историята и активите, а от дълговете да се отървеш и да твърдиш че ти си ЦСКА.

ЦСКА умре, свиквайте!!!

Ако някой им плати задълженията, ще придобие клуба, историята, базите и феновете ще го последват, както са следвали отбора до сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре я закриите тая тема,че големи хора се карате за мач и се обиждате ,и какво ли не.Това е футбола вече -фонтан от негативни емоции.

Редактирано от Wayward
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЦСКА умре, свиквайте!!!

.

Изживейте детството си,ще донесе щастие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се караме, всеки знае как стават нещата в татковината - по възможно най-байганьовския начин. ЦСКА ще продължи да съществува, с купите, с историята, с феновете, след няколко години пак ще бъде кандитат за шампион, Божков пак ще печели повече от ЦСКА, отколкото ще дава на ЦСКА. След време като приходите станат по-малко от милион на сезон от разходите, историята ще се повтори. Лупи пак няма да влезе в затвора като след Кремиковци, но може по-добре да си присади коса отколкото при сегашното поемане на властта. Всякъквите там пишман Манджуковци, Инджовци и тем подобни гномове ще продължат да си гледат "бизнеса", който явно не е техен, а на хората в сянка...

Е няма да гледам БГ първенството и в следващите 10-20-докато гледам футбол години. И честно казано хич не ми липсва, защото ако в тази държава всичко е псевдо, то футбола е най-голямото менте. Аман от псевдо милиардери, които нямат 30 милиона, а това би трябвало да са им джобните пари!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да спечели всички купи в следващите 5 сезона, а с приходите да се върне и да възстанови дълговете към НАП, Юнес Бенжелюн и кредиторите на Гърция.
:yahoo:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Помията си остава помия както и да се нарече и какъвто и екип да облече!

Дори и Металик (Сопот)? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ти е уместен сарказмът. Човекът сто пъти поясни, че говори от принципна гледна точка, без да визира конкретен случай.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво на канарите за посрещането на гелосаните днес. :)

Сега последно канари ли сме или Металик Сопот ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега последно канари ли сме или Металик Сопот ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Металик, имащи се за канари. ;)

To ти ако не го знаеш това, аз какво има да ти обяснявам повече.

Редактирано от hidalgo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го знам , но се набиваш на очи с постоянната си контра на всеки?!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм спокоен и викам за моя си отбор ,защото знам кой е ,докато при теб не е ясно за кой ще викаш при тоя избор :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да го допълня нагледно:

Qbcnso9.jpg

За кого не е ясно, но къде, май става ясно:

hH28W3K.jpg

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...