Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да отключите вашият iPhone използвайки Lockdown от SAM


Recommended Posts

A YoiGo имат ли roaming включен. Звънни и ги питай.

П.п.

Пропуснах да видя за Италия. Щом там имаш, питай YoiGo защо във Франция нямаш.

Редактирано от mariankata
  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 224
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    37

  • Alxx®

    18

  • kawabiker

    16

  • Grievous

    14

Преди това картата беше в друг телефон(nokia) и функционираше навсякъде(европа).. освен това няма логика да работи в италия,ако няма активиран роуминг !?!?

П.П: Между другото в испания телефонът работи на ръчно избиране на опратор и това е movistar, когато е на на "автопилот" и се върже с yoigo се получава същата аномалия като във франция..

Редактирано от vilibaev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя проблем го има и с турбинките. При рефреш на TMSI, телефонът "вижда" че не е с неговата карта. Тук при наш'те оператори, TMSI почти не се променя, ползва се постоянният IMSI и веднъж залъган - работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, със iPhone 4 IOS 5.0.1 и се опитвам да го активирам, но след като Disable Sam ми дава "the sim card inserted in this iphone does not appear to be supported" а докогато е вкл ми показва параметрите на телефона но пак няма сигнал (след като първият път itunes опознава телефона на more information ми дава ActivationsTATE "wILDCARDaCTIVATED" но пак няма сигнал) глобулска карта е телефона е от Spanish

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

....Alxx, значи ми казваш да свиквам с това,че телефонът няма да работи във франция и това е :smile: !?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно...

Освен ако не намериш начин да го направиш ФО или да го смениш с такъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.. :) за момента(до колкото знам) този начин е само хардуерна намеса,но все пак "ако" намеря такъв ще го споделя...а за смяната - не мисля(обичам да мие гадно)....благодаря за съдействието!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последно - Със Сам не става :) Този,който го е направил веднъж има възможност да продължи да отключва със запазената lockdown папка. Койте не знае за нея да знае че не може да си отключи телефона.

Sent from my  iPhone 4 16GB Black using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли начин да си ресторна папката lockdown, Но в директорията System/library, без да ресторвам самият телефон ? Или по някакъв начин някой да ми я прати и itunes да я поправи, ако въобще съществува такава глупост ?

П.С по грешка я изтрих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен послеписа, нищо не ти разбрах! Той е достатъчен обаче. Няма как да използваш друга освен твоята.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

опитвам се да активирам SIM картата на Vivacom със SAM. Имам iPhone 4S, 5.0.1, 1.0.13 Baseband. Успява да намери мрежата, покзва ми пълни черти, но освен 3G не пише името на оператора, съответно не мога да избирам никой номер.

Имате ли идея къде може да е проблемът?

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На телефона има запазена Lockdown папката от предишно отключване, така че би трябвало да сработи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер, виж тогава пост #29 как става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С тази карта ли е отключван преди?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2. Влизате в менюто на приложението. СИМ картата трябва да е тази, която възнамерявате да ползвате.

Това е т2 от ръководството за работа със SAM! Ако беше го прочел, щеше да знаеш, че с друга карта няма как да стане, освен ако не си приложил метода и на двете със запазване на папка Lockdown!

За прекалено кратко време преразказахме тази тема, която редно е да бъде вече в архива, като се остави само ръководството за бекъп на папката Lockdown.

Сега забиваш питанка за R-Sim не където трябва.

Започвам да те следя изкъсо и за всяко провинение ще има наказание!

Залягай и почети малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 2 дни съм си изпилил нервите да чета навсякъде, така че не знам колко повече бих могъл да залегна...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам колко си пропуснал в темата, която конкретно засяга твоя случай... съмнява ме.

Знам, че можеш повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

с iPhone 4S 5.0.1 отключен с SAM и запазена Lockdown папка съм.Ако ъпдейтна до 5.1.1 ще мога ли да го отключа?

Благодаря ви предварително

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, толкова ли те мързеше да прочетеш 5-6 мнения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...