Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

bTV преминава към излъчване в HD качество


LUBECA

Recommended Posts

Верно спряха педалската телевизия!!! По средата на филма ми. Тея Булщит и без това мислех да ги сменям!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане,пуснах си IPTV от Виваком и съм доволен. HD каналите са добре,нямам прекъсвания от снегове и дъждове.

Сателитната им обаче не струва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

IPTV + VPN = чудеса :smile:

edit:

Ето едно решение за тези, които имат Apple TV:

bTV, Nova TV, БНТ1 & БНТ2 през Couch Surfer.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая скапана, манипулативна, турска телевизия направо да я закриват!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да го духат БТВ, Булшит и др. Дриймбокса ме очаква. Отдавна го обмислям, но..,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахах Булшита нещо се е издънил сериозно. Уж бяха най-силните с всички мачове, формула и т.н. а то какво излезе. Не че нещо специално е босфора, ама това ще допринесе доста за отлив на клиенти. Сега е момента всеки който е на Булшит да пуска жалби и да спечели някой и друг месец без пари за липса на основни български канали ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде браво, дано не стигнат решение и леко по леко да се маха тази тв...

Както винаги отново са излъгали зрителите си, че уж проблема бил в Булсат, а не тяхното изнудване...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма жалби. Просто ще прекратя договора си 3 месеца по-рано и ще спестя едни 100 лева... А те да ме съдят ако искат ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък недоумявам как с лека ръка отсякохте, че проблема е в БТВ... :crying:

Заехте страната на Булсатком, все едно сте присъствали на разговорите и опитите за решаване на проблема от двете страни и знаете подробности и кой на кого не е плащал и т.н.

И за да не ме обвините в пристрастност само да кажа, че и оператора и каналите не ги гледам от...може би две години станаха.

Само недоумявам, нищо повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напротив проблема е в Булшита. Затова жалби и КЗП до край, докато не се самозатрият ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко по TV7 обявиха, че те и Super7 ще спират излъчване на сигнал през Булсатком.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само Булсата се опъва на станалите всесилни BTV Media Group, медийна група, дирижирана от ПП ГЕРБ. Сега ще ги погнат данъчните, инспекцията по труда, КРС и другите органи за налагане на натиск. Нашето правителство така действа, помага на своите "приятели" чрез натиск от държавата.

ПП Въпрос само на време е TV7, другата медия на ГЕРБ да последва примера.

Редактирано от carrot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Миа Сантова съобщи преди минути в ефира на ТВ7, че телевизията спира подаването на сигнал към оператора “Булсатком”. Причината отново, както и при бТВ е неизчистени финансови взаимоотношения."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В последно време се наблюдава тенденция в рекламата, където виждаме колко са лоши продуктите на конкуренцията а не колко са добри продуктите, които ние предлагаме. Предполагам на същият принцип се действа и в този случай. Ето и малко факти:

1. Гергов прибира 10 млн. лв. за реклама на цифровата телевизия

2. Вчера bTV спря излъчването на сигнал към клиентите на Булсатком

3. Днес TV7 & Super7 също спират излъчването на сигнал към клиентите на Булсатком.

3. От днес започна рекламната кампания за цифровизацията... по bTV.

http://www.cifrovizacia.bg

"Най-малко 9 тв канала ще са безплатни след цифровизацията

05.10.2012

bTV - Продавачите в магазините вече са обучени да отговарят на всякакви въпроси за цифровизацията - обмисля се на табелките с цените на телевизорите изрично да се изписва имат ли цифров и ефирен тунер."

"С цифровизацията на ефира гледаме до 10 пъти повече безплатни канали

04.10.2012

"Монитор" - Около 50% от хората в страната са абонати на кабелни мрежи, 25 на сто разчитат на сателитен сигнал, едва 1% използват компютърната платформа IPTV."

Ще рекламираме Terrestrial като покажем колко несигурни са сателитните и кабелни оператори, които не се съгласяват с условията ни :smile:

Сигурно случайно всичко това се случва в последният работен ден. :scratch:

Ето и един цитат от филм:

"Дойде време да се разчисти място в съзнанието на хората за вашите продукти.

Трябва да ги убедите, че продуктът на конкурента, е смъртоносно опасен!"

Знам, че всичко това звучи доста конспиративно, но Това, че съм параноик не значи, че не ме преследват! :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом и ТВ7 се включиха, до довечера да очакваме и каналите на Нова и Диема да прекратят излъчването на сигнала към Булсатком.

А като стане и това следва само един логичен въпрос - Кой оператор с позиции и възможности ще ги купува :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доскорошния ми работодател обслужва НУРТС - Национално управление на радио и телевизионни сигнали. Фирмата която изгражда практически системите за цифровизация на телевизията в България. Говорил съм с тях не един път и готовността им за това е доста назад. Големите градове са готови на 90%, но голяма част от територията на България не е готова с техниката да бъде цифровизирана. Тези който изпълняват проекта силно се съмняват да успеят до 1-ви септември 2013 година навсякъде в страната.

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още 21 кабелни оператора спират да излъчват програмите на Би Ти Ви!

Новината идва, след като от Би Ти Ви съобщиха, че спират излъчването на своите канали в мрежата на "Булсатком". След Би Ти Ви същото обяви и ТВ7

Разпространението на програмите на bТV Media Group ще бъде прекратявано в мрежите на кабелните оператори, членове на Българската асоциация на кабелните и комуникационни оператори (БАККО), поради едностранното прекратяване на договорите от страна на медийната група.

Това съобщи БТА, като цитира браншовата асоциация.

Новината идва, след като от Би Ти Ви съобщиха, че спират излъчването на своите канали в мрежата на "Булсатком". След Би Ти Ви същото обяви и ТВ7.

В съобщението на кабелните оператори от тази вечер се посочва, че спирането на програмите е неизбежно и не зависи от волята на предприятията, тъй като договорите са прекратени едностранно.

В случай, че те продължат да излъчват програмите на Би Ти Ви, след като договорите им са прекратени, това би представлявало нарушение на Закона за радиото и телевизията /ЗРТ/ и Закона за авторското право и сродните му права (ЗАСП), което никой от нашите членове не може да си позволи да направи, е обяснил правният директор на сдружението Магдалена Георгиева, цитирана в съобщението.

Задължителен пакет от всичките 6 програми на Би Ти Ви, без възможност за закупуване на права върху една или няколко от тях и нови, неизпълними условия без наличието на прозрачна тарифа с ясни принципи на ценообразуване, са причина за възникналия спор между оператори и медията, твърдят от Асоциацията.

Според тях поставените от Би Ти Ви нови изисквания към някои от операторите могат да бъдат причина за увеличаване на цените за крайните потребители.

Асоциацията, в която членуват 21 кабелни, сателитни и други комуникационни предприятия, е потърсила възможности за провеждане на срещи и преговори с медията, твърдят още от там.

vesti.bg

АЙДЕ ЗАКРИВАЙ!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ай сиктир...

В цялата работа все потребителите ще го ....

Типично българска история.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е,че от БАККО,май само blizoo и msat са от "по-сериозните"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За програмите на БТВ ще си го преместя в другия крачол!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И Виваком е най-отгоре - и той е от сериозните. За сега в мрежата на близу няма прекъсване на каналите от БТВ медия груп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...