Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

bTV преминава към излъчване в HD качество


LUBECA

Recommended Posts

Аааааа...разкажи малко че изпуснах тия дни :D :D :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой гледа още HBO в наши дни с тия замунди, арени, пиратски заливи, нетфликси и т.н.?

Без да искам да го обръщам на спор, но аз пък не мога да разбера как ви харесва да си плащате като попове за всеки отделен ТВ и то някакви завишени такси, защото някои оператори взимат по 10лв за 100 канала цифрова - 10-тина, от които HD, за колкото си искаш бройки телевизори; че и не прекъсва поради бури и снегове. Няма телевизия само когато няма ток :) Единствената причина, която бих имал да си сложа булсат, е ако съм някъде на село и няма налични кабелни оператори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз съм в такава вилна зона и нямам друг избор...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е айде не обръщайте темата на "дали си заслужава булсат или не", защото аз примерно срещу $7 на месец гледам всички канали по сателитите над Европа, но това е друга тема на разговор, придържайте се към темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Не е въпроса какви канали са БТВ, не е и въпроса какво излъчват. Въпроса е в това, че сме си платили да ги има! Това са доста канали и не ми се иска да гледам вървящи надписчета по тях или да ми ги заместват със световно неизвестни програми! Наглоста на Булшитком (или на бтв, боли ма фара кой е виновен), стига до там, че работят върху вариянт да ни предлагат излъчваното от БТВ Медия Груп, като отделен пакет, за който ще се плаща допълнително ;)

Хайде няма нужда!! БТВ били виновни, но от друга страна, останалите големи оператори ги излъчват без да се налага увеличаване на таксите, които и без това са по-ниски от тези на Булшитком ;)

Та мен лично не ме интересува каква телевизия са БТВ или какво излъчват! Платил съм си и искам да имам избор! Който не го кефи има много вариянти да скрие каналите на медията от телевизора си! Аз няма как да ги покажа нали!? Булшитком си отива от живота ми... За техническите проблеми няма да задълбавам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това със сериалите се изтърка яко ;)

Аз бтв не гледах и преди, но няма да търпя да ми казват какво ще гледам ;) Както и да е. Казах каквото имам. В безсмислени спорове, няма да влизам ;)

На Нова, също не им липсват сериали, но както и да е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом смяташ, че си си платил и имаш право да гледаш ьtv, отиди в офис на Булсатком и си прекрати договора, няма никакъв проблем. След това можеш да си пуснеш Близу, там ИЗОБЩО няма никакви технически проблеми (техниците вече три път идват вкъщи за два месеца), да не говорим колко е евтино (базовите канали са ми на цената на пълния пакет на БСК).

Също така страхотен избор са Виваком, много честна компания (подновяват договорите с нагласени думи от проведени телефонни разговори) и се отнасят с уважение и развиране към клиентите си (всеки знае как).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това и направих. Нямам договор с Булшит. Сега работя по въпроса да гледам всичко за "без" пари, но ако не стане, ще са Вива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се че цяла българия мрази БТВ, това обяснява опашките пред офисите на булсата ;)

Също така понеже никой не гледа БТВ, обяснява и свободното време да пишат едно и също по цял ден ;) Не защитавам БТВ, страничен наблюдател съм но прилично коментирана за "безинтересна" тема.

Много рядко и почти няма хора на позицията на Шамана, които си държат да го има защото са си платили, повечето хейтват на сляпо, по думите им личи какво мислят всъщност.

Имам Близу, булсат и Вивакомтв, на Близу за 3 години не съм имал проблем. Няма да пиша какво плащам, но е смешно . Проблема на Близу е че не във всички региони обслужването и качеството на услугата са еднакви. Чувал съм за проблеми а никога не съм имал, но и не отричам че при нас са много гъвкави. Приемниците от 3 години са им с HDMI, оптика, дават оборотни Conax-и, виждал съм и в друг град ... малко не е същото. Кофти, ама е така.

За булсат мога да кажа само ... най-некоректния оператор с който съм контактувал. Много е за писане ...

Виваком стават, приемниците са им ок, имат нелоши канали, имат и офиси където можеш да отидеш ако не си свикнал наготово да те пързалят по телефона.

Добър избор за вилна зона. Иначе не съм сигурен. Обаче имат Бтв с HD качество ... за който гледа де, ако си признае :tooth::tooth: :tooth: , аз гледах вчера малко, признавам.

Както е модерно в последно време... Гледаш ли Бтв? - Е, не, но го имам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка булсат замазаха положението добре. Не знам за вас но hbo hd е добър заместител на бтв пък и качеството му е доста по добро от преди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че аз си имах HBO HD и преди това...

Сега е бонус, така ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

eek, имам булшитком, на 4 телевизора, но само на единия HBO. Както и да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На всеки клиент се предлага сам да избере една от следните компенсации:

1) отстъпка в размер на 1 лв от месечната такса

2) начисляване на Премиум Пакет без клиентът да дължи заплащането му

3) начисляване на програмите HBO и Cinemax, както и HD пакет (ако клиента има HD приемник) без клиентът да дължи такса

Компенсациите са еднократни.

За предплатилите януари, компенсацията ще се начисли за февруари.

Описаните компенсации ще могат да се заявяват до 31.01.2013 г. във всеки един офис на Булсатком. Всеки клиент, който не се е възползвал от тази опция ще получи автоматично при следващо плащане.

Защото имаш само 1 хд приемник. Все пак компенсират с нещо. Не ги защитавам, но бил съм на виваком и повярвай ми те не компенсират. За 3 дни по хбо гледах повече неща от колкото по бтв за 1 месец. Всеки си има право на избор все пак

И последно което четох е, че има вариант да пуснат ал джазира хд за мачовете от шампионската с бг коментар

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислех, че и "свалянето" на филми е за бабите и отдавна е умряло, но...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто цакат хората. Цялата работа е да ни прецакат нас да плащаме повече. Бонус HBO-то големият бонус,както казва Пешо-какво правим,ако си го закупил преди това?

Бях потребител на Булсат сигурно 4 години и освен неприятности друго не съм имал.

Само внимавайте,ако отивате към Вивакомци-сателитната им телевизия не става за нищо(приемниците са тотален булшит).

За Близу също не съм чувал добри отзиви.

Към момента ще си карам на IPTv,поне докато не излезе нещо по-нормално.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано поне да направят нещо за шампионската лига ...другото мога да го преживея !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на Близу от 3-4 години. Телевизията не ми е прекъсвала за това време. От 1 година ползвам и интернет, който също не е прекъсвал. Имам всички НВО-та, HD и т.н. Така или иначе, повечето от нас гледаме максимум 10 канала от всички 150, въпроса е да няма проблеми със сигнала и да има съпорт. Отделно има и VOD.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хд и НЕ-Хд приемник ... 2013 година?!? Това дали го има на друг оператор?

Бас ловя, че поне на половината телевизорите ви позволяват да гледате без приемници.

А, да ...забравих, булсат не позволяват ... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно! Два от телевизорите ми позволяват гледане без приемник, но булшитком, не!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...