Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

bTV преминава към излъчване в HD качество


LUBECA

Recommended Posts

Добре, кажете ми сателитен оператор, който да позволява без приемник? Имате избор кабеларки бол. В цял свят е с приемници дори един Sky който следващите 10 години няма да ги стигнем са с приемник

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да са живи и здрави тези, които стриймват. Много здра'е на всички кабеларки, ефирки и прочее св@рки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

eek, Близу позволяват например ;) Не си се информирал нещо! При тях обаче няма да се върна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям колегата arm11 и ви съветвам да направите прехода сега. От както съм на Blizoo, а това е от както съществуват (преди Верея кабел и какво ли не) съм изключително доволен. Преди около 10 дена преподписах нов договор с такса 40.80 лв., а с този мъник си реших и проблема с кабелите зад телевизора - красота. :smile:

2a9d5d9fcaed2b2b.JPG

Гледам всички възможни канала (HBO от както е на бял свят), интернета ми е 50 Mbpc и не търся нищо повече.

И да не избягам много от темата, по БТВ следя само новините, шампионска лига и от време на време някой филмов хит... ако пуснат. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме притеснява само Шампионската лига:(Но мисля да мина на вариант "10 кинта"на месец и да гледам всичко!Както на телевизора,така и на останалите i-устройства!Въпроса е в началната инвестиция....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно нея ще направя другата седмица. Не е кой знае какво. Приемник втора ръка, чиния и мотор. arm, пазиш ми го нали :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gogi6 да кажеш какво е качеството след това. Мен ме агитираха преди време ама така и не се навих, защото блока ми скрива всичко от 25 градус нагоре и хамалохията беше голяма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, кажете ми сателитен оператор, който да позволява без приемник?

Всички без булсат! Всички останали. Иска телевизор, обаче ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От няколко години съм на Близу. Смея да кажа, че са без много проблеми. Както се спомена до сега при подписване на договор получавате 1 приемник за цифрова телевизия ( получавате количеството канали според пакета си ), и до 3 телевизора безплатно се връзват без приемници. Когато дойдат да ви връзват само показвате стайте и те ви слагат кабели навсякъде където има нужда. На останалите телевизори получавате 56 канала, който са всички основни български и чужди телевизионни канали. Интернета ми е 50 МБита. Нямам оплаквания и откъм скорост и откъм качество. И при тях има проблеми - нямат Дискавъри ченъл от няколко месеца, но пък за липсата му имам пълен ХБО и Синемакс пакет + HD разновидностите им. За сега само липсата на Дискавъри е минус за тях. А по въпроса за компенсациите, те компенсират - при единичен проблем с интернет доставката бях компенсиран с намаляване на следващата месечна такса с 15%. А и компенсацията на Дискавъри с целия ХБО пакет. Мисля че обръщат внимание на клиентите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Затова си стоя при БСК, а и като си ходим лятото на село си имам всичко с мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хд и НЕ-Хд приемник ... 2013 година?!? Това дали го има на друг оператор?

Бас ловя, че поне на половината телевизорите ви позволяват да гледате без приемници.

А, да ...забравих, булсат не позволяват ... :tooth:

Я,да го видим този ТВ,който приема от сателит без приемник?

Нямате какво да правите ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темите се развиват когато се изчерпят.

pepo, кабела от чинията в тв-то, картата, пак там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

Я,да го видим този ТВ,който приема от сателит без приемник?

Нямате какво да правите ли?

Всеки телевизор, който има DVB T/C/S има вграден сателитен тунер.

C - Cable (цифрова кабелна)

T - Terrestrial (ефирна цифрова)

S - Satellite (сателитна)

С такъв телевизор можеш да гледаш от всички оператори, с изключение на Булсатком, защото са сложили тяхна кодировка - Булкрипт. Аз също не съм фен на Булсат, защото ми създадоха лек дискомфорт със смяната на кодировката. Плащах си пълен пакет и гледах през приемник, който ми позволяваше да си пускам стриймове към всичките си устройства. Сега го правя пак, но не плащам на Булсат а на едни Руски момци, които за 7$ дават достъп до почти всичко, което може да се хване от Европа.

bTV наистина са една ужасно алчна медия и го казвам от личен опит. Когато искаш да излъчваш каквато и да е телевизия в хотел, тогава ти е нужен допълнителен лиценз за излъчването. Има фирми, които ти предлагат посредничество с операторите, но можеш да се договаряш и директно. Наистина на bTV е най-висока таксата и няма опция да закупиш отделни канали и трябва да плащаш за малоумни канали като bTV Lady.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера видях двама сервизни работници на БулсатКом на улицата и ги попитах как върви драмата. Казаха че до две седмици трябва да подпишат с bTV Media Group. Дали е истина никой не може да каже, но ще видим ще стане ли факт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Куките са атакували офиса на Булсатком:(Един се опълчи срещу БТВ и ето резултата:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Служители на отдел „Икономическа полиция“ към СДВР правят щателна проверка на място в централата на частната телевизия TV+ в София. Медията е собственост на доставчика на цифрова телевизия „Булсатком“, който през последните няколко седмици е в сериозен търговски конфликт с други две големи частни телевизии у нас – bTV Media Group и TV7.

Според пресцентъра на Министерството на вътрешните работи (МВР) полицейската проверка на икономическия отдел към СДВР е във връзка с данъчни измами от страна на TV+. По случая вече е образувано досъдебно производство в Софийска градска прокуратура.

Служители на пресотдела на bTV коментират, че полицията извършва спешната акция заради укриване на данъци и други тежки икономически престъпления.

По информация на Investor.bg на този етап арестувани на място няма, но полицейските екипи са иззели голям брой документи, които ще бъдат проверени.

Освен това обект на проверката е станал и използваният от компанията софтуер. Акцията е продължила около 40 минути, през които голяма част от екипа на частната телевизия в бил разпитван от служителите на полицията.

Investor.bg се свърза с ръководството на "Булсатком" за да потърси коментар във връзка с инспекцията. Тинко Тотев, ръководител на отдел "Маркетинг" на доставчика бе категоричен, че фирмата няма нищо общо с телевизия TV+.

"От 4 години насам "Булсатком" не е собственик на телевизията. Ръководството реши, че няма нужда от телевизия и я продаде, така че ние не можем да коментираме проблема. Единственото, което е сигурно е, че към настоящия момент "Булсатком" няма абсолютно нищо общо с TV+", категоричен бе Тотев.

Същевременно изпълнителният директор на "Булсатком" Пламен Генчев също отказа коментар по темата по същите причини.

Очаквайте подробности!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди време гледах едно интервю с бившият служител на НСО Николай Марков, където се споменаваше за това как се използва ресурса на държавата, за да се защитават интересите на близки до управляващите фирми. Мисля, че в момента сме свидетели точно на това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един делничен ден с бТВ:

BTV.jpg

А ето и няколко красноречиви цитата:

... Така се стигна до абсурда от 2005 г., когато по време на профилактика на предавателите от БТК, БТВ отчете потресаващ 70% пазарен дял. Оказва се, че хората са гледали втренчено черния екран като омагьосани от Кашпировски!
БТВ нямат ефирно покритие в около 41% от територията на страната. В момента те получават такова от Булсат и кабелните оператори не само безплатно, но дори им се плаща за това - вместо да е обратното! И грешката на кабеларките бе, че досега въобще са плащали на телевизията някакви пари. Би следвало БТВ дори да отчита част от рекламните си приходи към кабеларките, в противен случай те могат просто да спират сигнала на БТВ при реклама и да излъчват своя такава.

Благодаря им за HD качеството ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абонат съм на Булсат и съм доволен от това което получавам. Подкрепям напълно несъгласието на Булсат с извиването на ръце от страна на Босфор ТВ. Към момента въобще не ми липсва физиономията нито на Салич нито на Юксел или на които и да е друг от БТВ ( на Слави също - тоя пък така се "протърка" вече).

основанието - плащали заплати отгоре по друга ведомост. Ми те трябва да осъдят повече от половината работодатели в страната по този параграф. Защо сега и защо по тази линия? И най големия смях - данъчните и НАП въобще , не знаели и се дистанцирали - що за глупост. Да влязат в първата Банка и да разровят документите за доказване на доходи на клиентите - чудеса ще открият. И искате да ми кажете че незнаят и виждаш ли точно сега се "самосезирали" . абсолютна измишльотина.

Нека не забравяме че в момента сме в "изборна година" и контрола на медиите около изборите може да се окаже решаващ за вота на гражданите . И за това кой ще продължи да ни ЛЪЖЕ и КРАДЕ в следващите 4 години.

Редактирано от arm11
Като правиш копи и пейст поне си оправяй таговете.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Появи се и отговора (за мен поне) за въпросната "война" от последния месец...

"Булсатком" получи лиценз за GSM-оператор

Стойността на лиценза е 19 млн. лв., които вече са платени

Днес Комисията за регулиране на съобщенията (КРС) даде на "Булсатком" лиценз за GSM оператор.

Стойността на лиценза е 19 млн. лв., които вече са платени.

Собственикът на "Булсатком" Максим Заяков каза, че компанията няма да се стреми към голям пазарен дял, а ще предлага пакетни услуги.

С дадения днес лиценз компаниите - доставчици на мобилна телефония на българския пазар стават общо четири заедно с "Виваком", "Мобилтел" и "Глобул".

От новолицензираната компания обявиха, че ще стартират услуги за клиенти преди края на 2013 г., каквото е и задължението по закон.

Мрежата на оператора ще бъде изградена с технология от Четвърто поколение LTE в съчетание с GSM, съобщиха от дружеството.

"Булсатком" ще може да предлага и мобилни услуги, използвайки вече набраната си база абонати на телевизия и интернет и предлагайки обвързване на трите услуги.

През последните дни "Булсатком" влезе в новините покрайспора с Би Ти Ви и спирането на излъчването на програмите на телевизията.

Преди дни стана ясно, че преговори за условията за излъчване се водят между "Булсатком" и TV7 и от техния изход ще зависи дали абонатите на "Булсатком" ще могат да гледат и тази програма, като днес беше крайният срок за постигане на споразумение.

Днес от "Булсатком" съобщиха, че са изпратили предложение до изпълнителния директор на TV7 ЕАД Николай Бареков за продължаване на преговорите, с което предлага обособяването на отделен пакет на каналите TV7 и "Super 7" с отделна такса, като 35% от нея да остава за телевизията.

В предложението на "Булсатком" се изразява надежда, че сигналът на програмите няма да бъде преустановяван едностранно от която и да е от страните за времето на водене на преговорите.

http://www.vesti.bg/...=40&oid=5432991

Едит: сега видях темата в Новини.

Ако искате изтрийте поста ми...

Редактирано от algor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е, че нито Бтв нито Тв7 искат да ги отделят в пакет защото тогава ще лъсне истината, колко точно е зрителския интерес а както всички знаем това е осоновния критерии за цените на рекламите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"А" група вече няма да се предава по ТВ +, стана ясно днес, след като "Футбол про медиа" развали договора с БГ САТ за отстъпване на телевизионните права. Ето официалното съобщение на "Футбол про медиа", което бе изпратено до Sportal.bg:

УВАЖАЕМИ ГОСПОЖИ/ГОСПОДА,

На 15 януари 2013 година „Футбол Про Медиа“ ООД развали договора с „БГ САТ“ АД за отстъпване на телевизионни права. По силата на контракта нашата компания беше предоставила на телевизиите „ТВ плюс“ и „Филм плюс“ изключителното право на „първи избор“ на футболните срещи от ХІІ до ХХХ кръг от „А“ ФГ на българското първенство, сезон 2012/2013 г.

Причината за развалянето е неизпълнение на договорни задължения от страна на „БГ САТ“ АД.

„Футбол Про Медиа“ ООД ще стратира преговори с представители на заинтересованите водещи телевизии в България за излъчване на мачове от футболното първенство през пролетния полусезон, като запазва партньорството си с Българската Национална Телевизия. Нашата цел е да осигурим излъчването на живо на поне четири срещи от всеки кръг и ще продължим да изискваме високо качество на телевизионния продукт.

При успех в бъдещите преговори „Футбол Про Медиа“ ООД ще оповести публично името на телевизията, която ще получи права за отразяване на мачове от първенството.

РЪКОВОДСТВО НА „ФУТБОЛ ПРО МЕДИА“ ООД

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...