Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

bTV преминава към излъчване в HD качество


LUBECA

Recommended Posts

Сега проверих.

При Виваком също не са прекъснати.

А как се моля да ги спрат-тамън ще си издействам една торба простотии от тях за компенсация.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Булсатком са пуснали всички възможни канали и HD за компенсация на клиентите. Включително HBO каналите. Интересно е как компенсират хората който са си платили за пълния пакет канали предлагани от тях. Може би единственото е с месеци безплатна услуга в зависимост от продължителността на простотията с bTV Медия груп. Интересен казус се заформя, особено ако се включат и всички останали оператори. Аз също ще се заям сериозно с близу.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много по-тежко е положението с рекламодателите. Не знам как ще се почуства човек, който се е изръсил с една торба пари за излъчване на реклама по празниците, когато всеки е седнал със семейството си пред телевизора. Странен и непремислен ход от страна на bTV. Не казвам, че и Булсат са много стока, но в случая гаврата е с потребителите а не с провайдъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

......

Припомняме, БиТиВи и Тв7 спряха сигнала на програмите си към Булсатком.

Причината, както обясняват от БиТиВи, е огромните задължения, неплащани с месеци от Булсатком.

От Булсатком отрекоха да дължат пари, съобщава "Стандарт". Те обясниха, че не приемат предложената от bTV Media Group нова цена, която е 3 пъти по-висока от досегашната. Това би довело до поскъпване на абонамента за клиентите.

"Освен това, предложената от bTV Media Group оферта е със срок на валидност до 14.01.2013 г., което ни дава възможност да продължим преговорите до достигане на споразумение в рамките на посочения период", обясниха от сателитния доставчик. И допълниха: "Булсатком АД няма просрочване на дължимите суми, съгласно уточнените срокове в договора, подписан между двете страни и спирането на сигнала от страна на bTV Media Group би било нарушение на действащия към момента договор. Освен това, броят на абонатите са само основа за провеждане на преговори, а не основание за прекратяване на договор".

Източник: news.bg

Склонен съм да вярвам на тези твърдения. Колкото и да не уважавам Булсатком, не смятам че биха си позволили да не плащат задълженията по договорите си. На всичко отгоре продължава да върви и коледната им реклама за връзване към тяхната мрежа ( както всяка година по празниците, понякога дори и влизащи в комичните предавания с някой техни смешни изрази в рекламите ). Явно проблема си е от бТВ и наистина ще е интересен отговора им към рекламодателите. А ако продължат и не се разберат, какво ли ще е с рекламите след нова година. Дали хората ще опънат антени за да гледат ефирно бТВ? А останалите 5 канала ... ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, от един друг форум но е по темата и сметнах, че ще е интересно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Любо Дилов, Станция Нова: Нищо не мога да ви дам освен трансмитера на Булсатком, че няма да ми трябва... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Веднага отивам да се почерпя!Цяла нощ не съм спал без БТВ!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ги щем да си взимат сигнала, гадни измекяри.

п.с. мисля, че е крайно време да добавим емоция която да повръща в чест на БТВ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво е ибрикче :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Турски съд за течности, известен най - често като съдът, стоящ до тоалетната с който да си подмиеш шоколадовия цех. На такива като бтв им викат "ибрикчии".

П.П. Понеже имам съмнения за какво питаш, ще ти кажа така: ибриК(чуждица) - ибриКче, не е ибриче ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://bg.wikipedia.org/wiki/Ибрик

п.п. Изпревари ме.

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четете края на статията, аман от к*рвенските номера на бтв: http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5391651

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, че има ама истината трябва да се казва. Може ли да ни замазват очите, че всичко е заради нас а не заради големите хонорари от рекламно време по празниците. Да прочете някой, някъде да каже, че му липсва тая телевизия и пошлите и канали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не правиме, някакъв безмислен етнически проблем.

Държим се към темата иначе отива в коша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

БТВ и те прочетоха обръщение. И двете страни плюят и все на нашите глави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се.

Става въпрос за доста пари и то от нашите джобове.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ауе, как се справяте без листопад?

Аз не мога :D

Гледам пуснали са някакво битиви...ама HD то го нема.

Аз съм доволен от булсатгном, не знам защо ги плюете толкова.

За 34 лева си гледам пълни пакети на четири телевизора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Булсат обявиха, че обвиненията към тях от страна на бтв за системно неплащане са пълни глупости и са готови да представят нужните документи за целта. Отделно днеска са се обърнали и директно към еврокомисаря по новите технологии Нели Крус, в което я информират за нелоялна практика от страна на медийната група. Явно всичко е с цел да накарат булсат, а от там и другите оператори да плащат тройно повече за правана на каналите на бтв медия груп, което би се отразило в бъдещите сметки на абонатите от следващата година. Имам някакво предчувствие, че най-накрая бтв ще си намерят майстора. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пък аз да ви кажа за без пари си гледам всичко и хич не ми пука кво са спрели ;-) Пък ако им давам и пари и да ми спират програмите направо ще ги разсипя ;-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пешо,аз заради листопад-а минах на свиваком :D

А иначе единственото,което не ми харесваше на булсатком-а беше,че трябва да се занимавам да чистя антената от сняг и има ли буря-нямам телевизия.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...