Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 5 общи проблеми


Monro

Въпрос

Здравейте,

Как е обхавата при вас, има ли прекъсвания при разговори, смс-си за пропуснати обаждания..?

От два дни повреме на разговор се чува едно попукване с прекъсване, и получавам смс-си за пропуснати повиквания... абонат на Мтел съм.

При вас как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

С наблюдения няма да тръгне ;) Чест дефект е, ако имаш гаранция - сменяй, ако нямаш, ела след празниците да го прегледаме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз моя го смених,само заради бутонът за усилване,обаче,за да е пълна картинката им казах и че се самоизключва.

При мен свърши работа пробвай :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да де, ама при мен филма е голям! На 27 Декември ми изтича международната гаранция към епъл, а телефона е купен втора ръка, а преди това от Америка. Невър лок е, но и оторизирания сервиз за България работи от 27-ми включително и за това така разпитвам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Контактувай със епъл съпорта и искай кейс намбър. Няма да имаш ядове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега ако разясниш какво е, 'кейс намбър''? Утре телефона отива право в при оторизирания сервиз на епъл и се надявам да ми решът проблема...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

"Кейс намбъра" ти е сервизния номер на поръчката или молбата :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така, носих телефона в епъл и от там ми върнаха като отговор, че бил отварян и липсвали болчета на няква планка за някакви кабели...

И така, гаранция Франция, сега остава да го дам в магазина от който имам гаранция. Но силно се съмнявам че и преди е бил за същото нещо в сервиза и са го закрепили колкото да го продадът.

Някой има ли идея при тези телефони (Iphone5) този проблем поправим ли е лесно и дали излиза скъп?

Интересното е че когато го оставих в епъл, бутона беше като блокирал и не потдаваше, а след като ми го върнаха седи вдлъбнат и буквално с едно докосване сработва. Дали не е имало някоя част там и за това не е потдавал а сега те са я извадили и дефакто липсва...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сервиз

Отиваш и разбираш след диагностиката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Точно на този сервиз съм му хвърлил 'око'. Първо обаче искам като са ми дали гаранция да видя те какво ще направят и как ще се отнесът към проблема...!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По същият начин,както Apple ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,имам едно запитване,както ми беше на зарядното телефона го извадих за няма и 2 минути и отново до сложих:

1во не се зареждаше

2ро след около няколко минути на екрана ми се появиха черни линийки и телефона се изключи. А сега нито се зарежда нито светва нещо,нищо.. нито звук нито картина. Имате ли идея какво може да е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай с нов кабел,ако не стане ще ходиш на сервиз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Точно това ме тревожи,че ми го изпратиха от Америка,но нямам гаранция.. а и ми дадоха информация, че ако го заведа на сервиз така както си е целия комплект щели пак да ми обърнат внимание нищо ,че нямам гаранция... ама знае ли човек.

BulgarianSS , пробвах с много кабели, и преди да стане този проблем с тоталното изключване смених 5-6 кабела :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
http://iphoneimei.info/ - Напиши си ИМЕЙ-а тук и там ще ти изпише дали има гаранция към епъл. Всички телефони на епъл имат една година международна гаранция! Ако има го носиш и ти го оправят.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дали пък показанията в съпорт сайта на Епъл няма да са най - точни?

https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам голям проблем с iPhone 5 . След като актуализирах iOS с версия 7.1.2 почна да няма обхват и да го губи постоянно. Някой да има такъв проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Съмнява ме да е вследствие ъпдейта. Опита ли да го ресторнеш? Изпускан ли е? Ако да, от коя страна е ударен и колко силно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е удрян и не знам как да го ресторна , ако може някой да ми обясни ще му бъда благодарен. А също забелязвам че губи обхват където има обхват 3G

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако си на глобул, не се коси. Просто спри 3г. До 07.09.2014 са в ремонт на мрежата.

Относно ресторването - прочети темите в раздела "Нов съм, а сега накъде?".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, имам проблем с пауър бутона на iphon 5. Телефона е на 2 години до вчера вдичко беше наред не е изпускан но изведнъж започна трудно да включва и изключва цъка си вътре но изглежда копченцето вътре му е дошло времето дайте идея къде могат да го сменят качествено. Аз съм от Стара Загора тук намам доверие на нашите сервизи. Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дай адрес и какви парички ще струва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е, цъкни линка де? Има телефон и адрес, звънни утре след 9.30 да се чуем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...