Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 5 общи проблеми


Monro

Въпрос

Здравейте,

Как е обхавата при вас, има ли прекъсвания при разговори, смс-си за пропуснати обаждания..?

От два дни повреме на разговор се чува едно попукване с прекъсване, и получавам смс-си за пропуснати повиквания... абонат на Мтел съм.

При вас как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

На мен също ми показва невярна прогноза

ga2etu7a.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Странното е, че като ти изкара прогнозата със скапаното време и -8 градуса, като цъкнеш на Y!, ти отваря сайта на yahoo, от където би трябвало да взима информацията и там прогнозата е коренно различна, а ако цъкнеш на картинката, която сири изкарва, те прехвърля на weather.app, където също е друга прогнозата <_<

Дали проблемът не идва от сървърите на Сири?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен винаги е давало грешна прогноза. Понякога ми казва и, че не може да даде прогноза за София, България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен всичко е наред с пуснат локейшън!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Включих го в privacy и пак..

e7ysedab.jpg

Sent from my iBrain using iFingers

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Както и да го питам - сняг ще вали..

Sent from my iBrain using iFingers

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Dreamcatcher,този шот го направих около 30 мин. след твоя резултата е същия,може би все пак е нещо от location service.За Кипър ми го изкарва вярно,но за България грешно!!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес взех една 5-ца заключена към Глобул с 6.1, въпроса е мога ли да го кача 6.1.2, да му направя отново рестор към 6.1, защото когато почна процедурата, тюнса ми изписва, че този фирм не е за този телефон иска 6.1.3 да качи. Иначе го джейлнах с evasion, но пък Сидия не се рефрешва и нищо не мога да кача от нея. Тюнса е последна версия. Дайте някакви съвети моля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не можеш да джейлнеш повторно. Ако си припомниш някои стари теми, има начин да изтриеш сидиа и да я качиш наново ;)

cydia_1.1.8_iphoneos-arm.deb

cydia-sources_0-11_iphoneos-arm.deb

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще ви цитирам сина с описаните му проблеми на сменената преди 2 месеца 5-ца.

Айфон 5 проблем с обажданията

не мога да набера по 20-30 пъти.. трябва да рестартирам всеки път.. просто се разпада на 2рата секунда - изписва 'call failure'

и забива чат-пат при обаждането

пише 'calling' ама никакви сигнали не се чуват и седи по 3-4 минути така докато не затворя

С 6.0.2 е, без джейл.

Някой има ли такива проблеми?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Съжалявам за пропуска - Vodafone UK.

Това се е получило от 3-4 дни някъде. Преди това като си идваше няколко пъти в БГ с Виваком никакви грижи, както и през другото време в Англия с Водафон без проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мирише ми на проблем със сим картата. Щом с наши карти е ок, а с тамошната прави такива проблеми, нека да му я сменят с нова и да види дали ще продължи да има тоя проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С картите на водафон имат ядове и други производители. На мен ми дойде ъпдейт на таблета, за който пише fixed "call failed" problem for Vodafone UK". Прави си извода - таблетът е Линово.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен с глобулска 5-ца и карта ми дава "call failed" страшно често. Вече се чудя телефона ли да пращам за сервиз или карта да опитам първо да сменя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Утре сутрин ще отиде първо да смени картата и после ще видим.

Ако продължава с глупостите той даже си мисли да не го закача, ресторва и т.н., а направо в Apple да отива и да го сменя пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И на мен с "Глобул" доста често ми дава "call failed". Глобулска 5-ца с глобулска карта. Сега взех втора 5-ца същата работа. Само да изчистя веднъж сметките с тях, никога вече няма да върна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз имам 2 петици,и двете с рязани карти...и да чукна на дърво,нямам грижи:)За същия оператор говорим:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Налага се изводът, че новите сим карти са скапани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Възможно е!Жена ми е така от 5-6 месеца,аз от 2 седмици и засега сме ок;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...