Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 5 общи проблеми


Monro

Въпрос

Здравейте,

Как е обхавата при вас, има ли прекъсвания при разговори, смс-си за пропуснати обаждания..?

От два дни повреме на разговор се чува едно попукване с прекъсване, и получавам смс-си за пропуснати повиквания... абонат на Мтел съм.

При вас как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Да попитам в бързината какъв е тоя катинар и стрелкичка горе в дясно до процентите на батерията дет ми се появи?

Опитах се да кача и снимка но от два дни не ми позволява?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Виж ръководството на телефона или тук: http://bgiphone.com/topic/5448-странен-символ-до-батерията-iphone-4/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз също искам да се оплача от дефектирала 5ца.

Преди малко повече от месец си купих от Мтел, черна 5ца 16гб и след известно време ползване забелязах в статус бара отдясно точно до часа, един изгорял пиксел, съответно веднага се обърнах към Мтел и ги попитах как стоят нещата с такива проблеми. Те ми обясниха, че ремонти не се правят, но задължително телефона трябва да мине през техен сервиз за да му направят диагностика и след това се заменя с нов, за съжаление не се наеха да дават срокове.

Честно казано аз се зарадвах от новината. Все още не съм го занесал и лошото е, че веднъж го изпуснах вкъщи на теракота съвсем леко и от ниско, но в горния ъгъл точно до Power бутона металната рамка леко се смачка. Така, че това също го считам за доста сериозен проблем, защото колкото и да не ми се вярваше, че са използвали "по-мек" метал за разлика от 4 и 4S, тях съм ги изтървал доста повече пъти, от доста по високо и дори и на асфалт, но подобни поражения не бях виждал.

Та чудя се дали няма да се направят от мтел и да ми кажат, че пиксела е изгорял в следствие от падането или поне, че самото падане е допринесло за този пиксел, което е абсурдно според мен, как би могъл да изгори само 1 пиксел, но знам ли ги.

Някой да има опит с подобни ситуации?

Аз мисля, че ще ти кажат, че щом е "ударен", то ти си виновен. Дано да греша, но като ги знам какви са много се съмнявам.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Естествено, че така ще кажат щом си личи. Дано и аз да греша.

Аз преди известно време старата 4ка я бях закарал в мтел, защото имаше проблем с Home бутона, той се среща доста често - заяжда и трудно се натиска.

Телефона беше доста надраскан, изтърван е адски много пъти, но наистина без такъв белег. Замениха ми го с чисто нов, при това 3 месеца преди да ми изтече гаранцията :biggrin:

Но от друга страна, аз какво съм виновен, че ги правят такива меки, то дето се вика с пръст сигурно ще се изкриви бе, баси, разочароваха ме...Пък и би трябвало да се прави някаква диагностика, може ли или не може да изгори пиксел от 1 изтърване.

Без да пробваш, няма как да разбереш. Дано го смемят, че си е за яд работа...

Ще пробвам разбира се и като имам резултат ще пиша.

Работата е там, че ако имам късмет и решат да го заменят и нямат в наличност, ще падне доста дълго чакане...ама ще почакам, стига да го заменят :biggrin:

Здравейте, обещах, че ще ви осведомя за резултата.

Занесохме го в сервиза в София на Кокуш 1 миналия петък, във вторник съобщиха, че ще го заменят с нов и в момента се радвам на чисто нова 5ак, предполагам, че е рециклиран, защото ми дадоха същата кутия със същите аксесоари, само телефона беше нов. На пръв поглед всичко му е наред и си работи безупречно, но ще видим как ще е за напред.

Доста експедитивно се случиха нещата за моя изненада.

Поне едно разбрахме, че едно очукване и няколко драскотини не са решаващи при признаването на гаранционните условия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мтел са ти го заменили, така ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, Мтел, в централният им сервиз в гр. София, на ул. Кокуш 1.

С твоя какво се случва?

Редактирано от Toni-
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Понеже темата за iPhone 5 е заключена, пускам снимката на позлатените 5-чки тук. Pure Beauty! :)

(Ако има по-подходяща тема ги преместете)

538014_10151710038559008_934603928_n.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, Мтел, в централният им сервиз в гр. София, на ул. Кокуш 1.

С твоя какво се случва?

Моя днес пак пое нататък...

Дано с третия извадя късмет!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам дали е проблем и на какво се дължи но забелязвам следното

- точно в 16.30 всеки ден телефона извибрирва.

Някой ако има идея на какво се дължи да сподели и как мога да го махна това

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тури една аларма за 16.30, остави я да свирне и после я спри. Ако не повтори - значи е било бъгче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Знам, че не му е тук мястото, но дфругата тема е заключена.

Излезе 6.1.1, има ли шанс да се джейлне 4с, ФО.

Вчера го взех и исках да си го ресторна, но ме подканва директно до 6.1.1, но не знам там evasi0n, дали работи.

Прочел съм че дупката не е запълнена, но не знам 100% дали работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тури една аларма за 16.30, остави я да свирне и после я спри. Ако не повтори - значи е било бъгче.

Направих го но днес пак ми извибрира

На какво ли се дължи - точно в 16.30 егати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Освен някой апликейшън с нагласен ремайндер за друго не се сещам. Sync.me така вибрира, но показва и нотификация, за да напомни да си синхронизираш контактите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защото ползваш един от другите (този, който е до жака за слушалките). Може би е за сервиз.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,при мен се получи странен проблем и с двете ми петици,когато ги сложа на зарядно не функционира абсолютно нищо въобще не се отключват,а когато ги махна от зарядното няма никакъв проблем.Имали някой същия проблем ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако зарядните и кабелите ти са оригинални, нещо тока или контакта се ебават.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Оригинални са зарядните.Благодаря ще пробвам на друго място дали имам същия проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам проблем с iphone 5 16gb микрофона работи само на високоговорител.

ресторнах го няма ефект дали да сменя микрофона ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, преди време приятелката ми си купи iphone 5 от мтел. Първоначално инсталирахме asphalt 7(от моя app store акаунт) и като пусна играта крашва. С времето проблема започна да се появява и на други приложения и просто не знам какво да правя. Пускам някое приложения, излиза картинката и в следващия момент сме отново на homescreen -a. Телефона съм го ресторвал, направих му един update, но нищо не промени положението. Телефона е с версия 6.1 и не е джейлбрейкнат. Моля помагайте.

Благодаря предварително :smile:

Редактирано от mmitakaaa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Акаунта, с който си влязъл в appstore на телефона различен ли е от този, с който са изтеглени приложенията? Ако да, то проблема е там, т.е. трябва като изтеглиш дадено приоложение да не излизаш от акаунта си нито да го сменяш. ;)

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...