Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 5 общи проблеми


Monro

Въпрос

Здравейте,

Как е обхавата при вас, има ли прекъсвания при разговори, смс-си за пропуснати обаждания..?

От два дни повреме на разговор се чува едно попукване с прекъсване, и получавам смс-си за пропуснати повиквания... абонат на Мтел съм.

При вас как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Естествено, че така ще кажат щом си личи. Дано и аз да греша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз преди известно време старата 4ка я бях закарал в мтел, защото имаше проблем с Home бутона, той се среща доста често - заяжда и трудно се натиска.

Телефона беше доста надраскан, изтърван е адски много пъти, но наистина без такъв белег. Замениха ми го с чисто нов, при това 3 месеца преди да ми изтече гаранцията :D

Но от друга страна, аз какво съм виновен, че ги правят такива меки, то дето се вика с пръст сигурно ще се изкриви бе, баси, разочароваха ме...Пък и би трябвало да се прави някаква диагностика, може ли или не може да изгори пиксел от 1 изтърване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Без да пробваш, няма как да разбереш. Дано го смемят, че си е за яд работа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще пробвам разбира се и като имам резултат ще пиша.

Работата е там, че ако имам късмет и решат да го заменят и нямат в наличност, ще падне доста дълго чакане...ама ще почакам, стига да го заменят :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Онзи мушмул пак е върнал телефона :swear:

Аз обаче отказах да го взема и казах че не се ли смени, викам адвоката!

Сега умуват какво да правят...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А на теб вече веднъж са ти го сменили и новия отново дава същия дефект, така ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е под какъв предтекст? Не виждат позеленяването ли? Да отворят форума на Apple Support и да видят колко хора има с тоя проблем и че на всички им е сменен телефона и да не се правят на много велики. Въобще до Apple допитали ли са се или тукашното техничарче самосиндикално е решило, че телефона не е за смяна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Решил е че проблема е софтуерен :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз се бях залетял да го сменям, но за сега смятам да изчакам няколко неща:

1. Да излезе 6.1, да видя аджеба ако е софтуерен проблема дали е оправен. (някои наистина твърдят, че проблема е в iOS)

2. Да мине малко време, така че да хвана някоя нова партида, в която да няма толкова производствени дефекти. (нали уж вдигнаха нивото на контрол)

Обаче като знам, че ще получа refurbished телефон в найлоново пликче, вместо нов, съвсем ми се изпарява желанието да го нося в сервиз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз исках да почакам, ама ме е шубе да не го изтърва и да кажат че щом е падал, няма гаранция...

Ще видим утре какво ще измислят...

Най-много да се разходя до сервиза им в София.

Баси!

Ще кажеш че ще си го плаща от джоба :swear:

Не мога да си влезна в кожата от нерви!!!

Още малко и отивам да беснея в залата :tooth:

Аааааааа......

Уссс!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Людмиле, не софтуер след като не при всички е наличен проблема.

Бат Пешо, аз моя го изтървах :D Да знаете, че тоя алуминий е доста мек!!! Ама доста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

"За Бога братя, (не)купувайте!!!"

Казах ви нещо преди, Мапгей(т) Кук ще пре...б@ тая фирма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес телефона отново е тръгнал за София с настояване за смяна.

Вчера ми се обади шефа на сервиза във Варна и като му обясних какво да гледа и къде, човека каза че си е баш за смяна!

Will seee...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като се очука и обели достатъчно ще му сложа кейс за да не ме дразни. :)

Аз имам изключително дразнещ проблем с iPhone5.

Push notifications за имейлите ми внезапно спират да работят. Отварям Mail.app и мейлите се изсипват.

Забелязвам, че се случва при преминаване от Wifi към Cellular network.

След reboot се появяват за кратко. Рестор не помага.

Имам два Exchange Activesync акаунта. Със същите сървъри нямам никакъв проблем на 4/4S.

Някой с такъв проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Наскоро по празниците имах такъв проблем. Gmail ми е на exchange и по същия начин пращам от 4s на 5 мейл и не се получава. Чак когато отворя мейла и тогава се изсипва всичко и естествено придружено със звуков сигнал. В обратния ред нямаше проблем, 4s-ката си получаваше (естествено с различни акаунти са да не си помисли някой, че са с един :tooth: ). След няколко дни се оправи от самосебе си. Нещо явно акаунта се беше сбъгясал или и аз не знам. Спирах push-а пусках го, но без резултат. Изчакай малко и виж как ще се държи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен ми се появи следния проблем. Свързвам се към дадено wifi и по някое време телефона се дисконетва от рутера. Няма значение колко е силен сигнала , изведнъж връзката се загубва. Направих рестор , нямам джейл. Другия проблем за който писах в темата си остана. Винаги във вкъщи си се свързва към мрежата с по слаб сигнал и ако не дам да забрави тази мрежа друго решение не намерих. Лошото е , че ми се налага да ползвам и тази мрежа и трябва да пиша паролата всеки път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колеги, имам следния проблем.

Говоря по телефона, приключва разговора и отключвам телефона.

В послдествие, телефона свети, но много слабо, все едно съм намалил яркостtа докрай. След заключване и отключване се оправя.

Това почна да го прави напоследък, не го свързвам с нищо.

Някой да се е сблъсквал или да има идея от какво е ?

Редактирано от Bobo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И моя беше/е така...

Идея нямам от какво е :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Никога не ползвам ауто

Off и светло на макс

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен, всеки разговор, който се опитам да проведа винаги става от 2-рия или 3-тия път, като ме търсят по същият начин дава, че телефона ми е изключен. Дали е от нано сима или си е бъг на 5-цата незнам. Има го и момента, когато се опитам да набера телефон, чакам сигнала и като махна телефона от ухото свети само статус бар-а горе и нищо друго. Абе...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен това го няма та може да пробваш нов сим. Имам молба обаче да пробвате нещо... Когато снимам нещо, в Camera.app съм и ми звънне телефона, след приключване на разговора остава на черен екран! Единствения вариант е рестарт. Прави ми го няколко пъти вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...