Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 5 общи проблеми


Monro

Въпрос

Здравейте,

Как е обхавата при вас, има ли прекъсвания при разговори, смс-си за пропуснати обаждания..?

От два дни повреме на разговор се чува едно попукване с прекъсване, и получавам смс-си за пропуснати повиквания... абонат на Мтел съм.

При вас как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

И аз се включвам във вашата "секта" :)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А новия в по-малко или в по-вече го има дефекта или няма разлика? при мен най-ярко се забелязва като съм навънка на студено.. от всички 4 страни блести на 'unlock'...

В началото беше по-малко.След 1-2 дни стана същото като на предишния.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това, че проблемът го няма при вас не означава, че няма да се появи в последствие и аз искарах няколко месеца без да ми светва локскрийна в зелено, но изведнъж почна да го прави. Ясно е, че при едни го има при друго го няма като всеки проблем и тоя не е по-различен. При мен вече се появявава при почти всяко отключване на екрана, особена ако телефона е бил на топло (в джоба), а на вън е доста по-студено, явно идва от рязката разлика в температурата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • 0

Никой не казва от къде са телефоните ;) Аз досега съм купувал само американски и пак казвам... Нямам грам проблеми Людмиле!

s0urce, виж си личните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моя също е щатско и е без проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моят е от Глобул от втората пратка за България но е от първите 32ки и за сега нямам никакви проблеми .

Редактирано от s0urce
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

:thinking:

Редактирано от casa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моя беше от UK, след смяната (по друга причина) го няма проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това да не се окаже някакъв бъг на новите дисплей?

Или Тими ще излезе и ще каже, че телефона не е направен да се натиска а зеленото е да виждате по добре в тъмното :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моят е от Мтел - купуван декември и засега не съм забелязал проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

arm11 и аз това написах снощи, но коментара ми беше изтрит, но просто хората не разбират колко е неприятно да имаш някакъв проблем и всеки 2-ри да ти навира в лицето, че той такъв проблем нямал, мен т'ва не ме топли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Такааа...днес телефона отново замина за смяна.

Ще ви държа в течение.

Сега съм с нокия C5 и ходя с iPad-a за да гледам номерата които ми трябват :D

Стискайте палци на младежа дето ще го гледа, че ако пак каже че е софтуерно и го върнеее... :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте

Туку щю излезох от магазин на глобул (бех се запътил да сменям зелено светещоят ми айфон) и ми казаха че смяната щяла да отнеме до 2-3 седмици ! Ако някой е сменял в глобул моля да пише дали това е достоверно инфо. Мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така или иначе, законово могат да те мотаят до месец! Сега се чудя какъв точно е въпроса ти! Остави ли им го? Нали е по-важно, че ще го сменят!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз вчера говорих с Мтел за същия проблем, казаха че ако имат такава бройка в наличност смяната щяла да стане веднага (след като моя го прегледа техник), но ако трябва да поръчат от Apple ще чакам 1 седмица. Не знам защо от Глобул са ти казали 2-3 седмици, но както ти каза Шамана могат да те мотаят до 30 дни, след това са задължени да ти сменят телефона с нов или да ти възстановят пълната сума, така е по закон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Смяната по гаранция от Apple е 48 часа. Това се отнася за всички страни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Смяната по гаранция от Apple е 48 часа. Това се отнася за всички страни.

Това е точно така.

Мен са ми сменяли 4-ка за това време от Мтел. От вторник следобед до четвъртък сутрин. Като ходих директно в сервиза на Кукуш.

От Мтел са ми сменяли и 4с преди 2-3 месеца, казаха че няма налична бройка за мен... не знам си кво 2 седмици.

Сега имам 4с в сервиз, уж официален риселър(не е мобилен оператор) - чакам ги 1 седмица още ги няма.

Имам и 4-ка в Мтел за смяна, дадох я понеделник, казаха ми в четвъртък да си взема новата бройка.

Та идеята ми е, зареди се с търпение и го давай да вършат работа. Колко да те забавят - 2-3 седмици, ще имаш поне телефон без дефект. Все пак си платил гаранция на апарата.

Както сме карали до сега без айфони, така може да изкарваме по 10-15 дни, ако се наложи. :smile:

Редактирано от Bobo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хайде стига с тези четворки!

iPhone 5 общи проблеми

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз също искам да се оплача от дефектирала 5ца.

Преди малко повече от месец си купих от Мтел, черна 5ца 16гб и след известно време ползване забелязах в статус бара отдясно точно до часа, един изгорял пиксел, съответно веднага се обърнах към Мтел и ги попитах как стоят нещата с такива проблеми. Те ми обясниха, че ремонти не се правят, но задължително телефона трябва да мине през техен сервиз за да му направят диагностика и след това се заменя с нов, за съжаление не се наеха да дават срокове.

Честно казано аз се зарадвах от новината. Все още не съм го занесал и лошото е, че веднъж го изпуснах вкъщи на теракота съвсем леко и от ниско, но в горния ъгъл точно до Power бутона металната рамка леко се смачка. Така, че това също го считам за доста сериозен проблем, защото колкото и да не ми се вярваше, че са използвали "по-мек" метал за разлика от 4 и 4S, тях съм ги изтървал доста повече пъти, от доста по високо и дори и на асфалт, но подобни поражения не бях виждал.

Та чудя се дали няма да се направят от мтел и да ми кажат, че пиксела е изгорял в следствие от падането или поне, че самото падане е допринесло за този пиксел, което е абсурдно според мен, как би могъл да изгори само 1 пиксел, но знам ли ги.

Някой да има опит с подобни ситуации?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз мисля, че ще ти кажат, че щом е "ударен", то ти си виновен. Дано да греша, но като ги знам какви са много се съмнявам.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...