Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 5 общи проблеми


Monro

Въпрос

Здравейте,

Как е обхавата при вас, има ли прекъсвания при разговори, смс-си за пропуснати обаждания..?

От два дни повреме на разговор се чува едно попукване с прекъсване, и получавам смс-си за пропуснати повиквания... абонат на Мтел съм.

При вас как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

ми ще го погледна довечера, но снощи пробвал друг телефон до него който си намира E а на iPHone Седи на - о

от сайта на Globul

GPRS e технология за високоскоростно предаване на данни. Максималната скорост, която се достига в мрежата на GLOBUL, e 86 kbit/s

UMTS e мобилната мрежа от трето поколение на GLOBUL, която позволява използването на максимална скорост до 384 kbps

HSDPA е технология, която позволява увеличение на максимална скорост за download в 3G мрежата до 42 Mbps

HSUPA е технология, която позволява увеличение на максимална скорост за upload в 3G мрежата до 2 Mbps

GLOBUL предлага две технологии за достъп до интернет WAP през GPRS/UMTS/HSDPA и WAP през номер 1000 (359891000).

хах ааа EDGE липсва или аз не разбирам добре ?

Редактирано от kosiobg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като влезеш в "General-Cellular" даваш на "Cellular Data-Off" и "Enable 3G-Off". Така трябва да ти се появи "E".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е на глобул Е- то на петицата поне излиза като о- , но иначе мисля , че е едно и също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така, не на всякъде има покритие EDGE, по черноморието има, в София не се мъчи и си го дръж на 3G, EDGE е една идея по - бързо от GPRS, пак 1 мин. зарежда страницата ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да така е, слаб е интернета, но го държа заради батерията :D понякога

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,

искам да попитам дали някой вече е имал лошия късмет да си изтърве или удари 5-цата и какви са ви впечатленията за здравината на модела.

Питам ви защото на мен вече ми се случи два пъти да го изтърва на паркета в къщи от разстояние приблизително 50-60см. при което и от двете изтървания останаха драскотини по дисплея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз не по въпроса ти.

Прави ми впечатление, че след като сложих 6.1 включването на 3G става доста по-бавно. На Ментел съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен и на 6.0.2 става адски бавно.

Людмиле, не софтуер след като не при всички е наличен проблема.

Бат Пешо, аз моя го изтървах :D Да знаете, че тоя алуминий е доста мек!!! Ама доста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сплавта, от която е направен корпуса на петицата ми мяза много на сплавта, от която е направен пина. Пробвайте той колко е мек на огъване, за да си дадете ясна сметка какво кашкавалче е петицата =)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Summoned, аз моя го изтървах от около 50-60 см на плочки и има трудно забележимо вдлъбване в единия ъгъл (на мен ми вади очите, защото знам, че е там, но приятелката ми около 2 минути го гледа за да го забележи). Други следи няма.

Редактирано от killer4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сплавта, от която е направен корпуса на петицата ми мяза много на сплавта, от която е направен пина. Пробвайте той колко е мек на огъване, за да си дадете ясна сметка какво кашкавалче е петицата =)

Пинът ти е менте :) Ела да ти дам пинче от щатски айфон, да се пробваш. Жална ти майка на пръстите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е хора, моя е щатски... Гъна го с пръсти. Телефона си го купих аз :smile: смимки ли да Ви направя..

Редактирано от Bobo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моя е купен от германия и също ми изглежда мек. Някак не ми се вярва да са пуснали различни видове за Европа и Сащ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е хора, моя е щатски... Гъна го с пръсти. Тешефома си го купих аз :smile: смимки ли да Ви направя..

А ти искаш да кажеш, че лъжем ли? Аз не съм казал, че има значение от къде е купен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес си получих новия телефон.

Активирах го и хоп...същото зелено-лилаво сияние...

Пак ще го връщам...

Ужасно много се изложиха ябълките с качеството тоя път!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Различен номер...фолио.

Стария ми имаше нещо като шупла отзад.

Този няма, но пък като че ли е натиснат леко отстрани на копчето за намаляне на звука.

Т@шак пълен!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако някой прочете тази тема, ще се запита тия телефони стават ли за нещо. Не знам ако се направи сравнение с проблемите при излизането на предишните модели кой ли ще бъде първенец по дефекти?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблема не е в телефона проблема е в ръководните фактори на апъл. Всички се чудехме дали Тими ще се справи и така като гледам не искам да знам какъв ще е следващия телефон

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

То имаше една тема"Заслужава ли си...",но я няма вече!На жена ми петицата засега е ок,но кога ли ще ревне:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Шшшшт, не си го помисляй :)

Миме, различни са пиновете. Щатските са от някаква експериментална сплав(периодът 2008-ма - 2010-та, не е известно точно с кои айфони), вървеше слух, че е обсъжданият под сурдинка liquid metal - сплав, с изключителна твърдост. Ще пробвам да врътна клипче(ако намеря време), как го млатя с чук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Стига де , едва ли заслужава млатене с чук. Хората направиха малък пин ти реши още да го свиеш.

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така, де! Свий го ти, ако ти се удаде ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...