Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 5 общи проблеми


Monro

Въпрос

Здравейте,

Как е обхавата при вас, има ли прекъсвания при разговори, смс-си за пропуснати обаждания..?

От два дни повреме на разговор се чува едно попукване с прекъсване, и получавам смс-си за пропуснати повиквания... абонат на Мтел съм.

При вас как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Здравейте, купих си iPhone 5 от Глобул преди 3 месеца, не е мокрен, не е изпускан!

Снощи като го включих да се зарежда и се появиха бели (като негатив) линии през целия дисплей... :(

Някой имал ли е подобен проблем и имате ли идея от какво се получи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Отивай в Глобул.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, имам закупен от мтел iphone 5. Първите месеци не беше jeilbreack - нат и си гледах клипове от vbox без проблем, но преди няколко дни го jeilbreack - нах с еvasi0n и тогава забелязах, че като опитам да гледам клип сафари крашва. Най - странното е че приятелката ми има същия телефон със същия firmwear(6.1.2) и също е jeilbreack - нат с evasi0n, но си гледа клипове без проблем. Моля кажете на какво се дължи това и как мога да оправя.

Благодаря предварително.

Редактирано от arm11
JAILBREAK. FIRMWARE.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да. Аз съм jeilval и двата телефона и всичко го направих по един и същи начин.

Установих че проблема с крашването на сафари идва от safari download manager - а. Моля ако някой има ли инсталиран този tweak и да няма проблем с гледането на клипиве да сподели от кое репо е защото аз опитах от xsellize, sinful и biteyourapple..... резултат няма.

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На всички го слагам от repo.insanelyi.com и няма проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Отново крашва..... доста ми харесва този tweak, но изглежда ще трябва да се разделя с него и да използвам някоя от алтернативите му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам appcake, appsync(от репото на sinful), iFile, Infinifolders,KillBackground, libhide, libpush, ncsettings, zeppelin, zeusmos и някои други които не знам за какво точно служат, но се инсталират заедно с тези tweak - ове. Може да съм пропуснал някое така че ако знаеш нещо което с конфликт със safari download maganer - a кажи да проверя за него и да го махам или съответно ако ми трябва нещо друго да инсталирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Никой от тези туикове не би трябвало да пречи на SDM.

Аз съм го купил и проблеми с гледането на клипове от Vbox-а нямам.

Винаги съм бил на мнение , че човек трябва да си плаща за труда на другите- първо за да е коректен към принципа и второ - за да няма проблеми с каквото и да е било откъм техническо естество.

Един- единствен път напълних телефона с кракнати туикове и беше пълна боза - респрингове, крашове, лош живот на батерия, несъвместимости..

В момента съм с 60+ туика от Cydia и не съм имал един - единствен респринг, краш или минута незнайно завишен консумаж на батерията, но съм си купил всичко. Репо-тата, които имам в Cydia са само и единствено нативните.

@M17AKA

От File types в менюто на SDM изключи всички видове медиа и няма да ти крашва Сафарито при отваряне на клипчета от Vbox7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой да е забелязвал всяко първо позвъняване е пропуснато (няма индикация за звънене)- на отсрещната страна дава заето и чак при повторно обаждане се включва вибрация и мелодията....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо при теб е.

Нямаше го в началото като взех телефона появи се след около 2 месеца имах джейл (1-2 лекувани приложения нищо сериозно), но вчера ресторнах и сега нямам джейл, но пак е така.

Не дадох set as new, при рестора и аз незнам защо, ще пробвам и ще пиша за резултата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Еми,като не си дал set as new си върнал всичко старо.Само дето си ресторвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да си включил do not disturb?

Точно това беше активирано и аз се чудя и мая :scratch:

Определено дава заето на всяко 1во обаждане, пробвах го...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В интерес на истината е съм пробвал, но доста тъпо ако е така...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Do not disturb действа така - ако ти звънне някой извън фав лист примерно(зависи от настройките), дава заето.

Ако звънне повторно в рамките на минута, чак тогава звъни. Идеята е, ако някой е на зор да ти звънне телефона. Това е опция, която може да се изключи.

Аз моя до нот дистърб, съм го направил да приема само обаждания от фаворитс, и съм изключлил опцията за повтарящите се повиквания, т.е. ако някой звънне в рамките на 2 минути, да не се активира телефона,а да му затваря повиквакнето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ясно ни е как действа. Просто си мисля, че е по-добре да дава свободно вместо заето.

3 минути са.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Bobo не е така, при включен DND и входящо обаждане телефона не реагира, за да не те притеснява, но на този отсреща му дава свободно, а не заето. После ти изписва, че имаш пропуснато обаждане, смс, мейл и др. Нали се сещаш ако звъннеш на някой и ти даде директно заето, а не "моля изчакайте абоната говори", първото нещо, което ще направиш е да се обадиш отново и това ще е в рамките на макс 1 минута и така телефона ще приема всяко повторно обаждане и ще ти звъни, което обезмисля опцията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен на Vivacom,казва "В момента абоната е зает"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...