Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 5 общи проблеми


Monro

Въпрос

Здравейте,

Как е обхавата при вас, има ли прекъсвания при разговори, смс-си за пропуснати обаждания..?

От два дни повреме на разговор се чува едно попукване с прекъсване, и получавам смс-си за пропуснати повиквания... абонат на Мтел съм.

При вас как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Никога не ми е изчезвало 3G-то по време на разговор - нито в Германия (E-plus, O2), нито в България (Ментел, Грабул) , затова казвам , че не е нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма 2 мнения по въпроса - не е нормално да ти изчезва 3г по време на разговор. Само едж.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нормално е, аз пък ще кажа, няма две мнения по въпроса. Изчезва ми и тук и в БГ. Това когато аз набирам. Като приемам обаждане не изчезва.

Редактирано от hidalgo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще се разделят мненията 50/50 май. При мен НЕ изчезва, а което е по - интересното: досега не е изчезвало на НИТО един смарт, който съм ползвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щом и при BlackBerry 9790/9900 изчезва 3G по време на разговор значи е опция на оператора и може би е различно за някои държави.

Както и да е, не е важно, а някой да каже нещо за тази прах при камерата !? Сега виждам 5 прашинки, не ми пречат, но все пак, ако не се забелязва при други телефони бих се замислил за смяна, което хич не ми се занимава.

Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз имам няколко.

За няколко прашинки не бих играл играта "Apple рулетка"..

Ако само това ти е проблемът - нямаш проблем:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като даваш 1300 лв за телефон, очакваш той да работи перфектно, а не да правиш компромиси с негови дефекти. Така поне аз разбирам нещата, не може тея прашинки да замагляват снимките и аз да се съобразявам с това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Людмиле , повярвай ми- играл съм играта "Apple рулетка"... НЯМА бройка без някакъв кусур , има бройки , чиито кусури можеш или не можеш да приемеш, чиито кусури някой по- наблюдателен вижда или друг , по- малко такъв - не вижда. Това е, приемаме го и толкова. И 3000лв. да струва - пак ще е със същите проблеми. Аз съм избрал удобството на iOS пред няколкото прашинки , като единствен кусур , които не се виждат и не пречат на снимките.

Ако ще вразумяваме Apple- всички трябва да си хвърлим телефоните и да ходим при други проблеми - андроидни.

Ако му пречат прашинките при снимане- разбира се, че трябва да го смени.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз, връщам до откат и като няма резултат - дайте си ми парите. Не се навеждам никому(може би само в църква).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щом се наблюдава и при други ще изчакам, за да вида какви ще са промените при AppleCare. Скоро четох, че ще имало такива и ще му взема, че да ми пращат новия на място, което ми е удобно.

Бял 64ГБ версия е телефона и проблемът е, че ако ходя до Apple Store да го сменя, може да се наложи да повторя смяната поради някакъв нов проблем, което е много губене на време(100км.), а и тази прах вероятно си е нещо обичайно и след време ще го сменят също без проблеми. А и като влеза в това Apple Store все си купувам нещо, така че по-добре да не влизам често.

Мерси на всички ;).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Относно 3G-то - не съм имал проблеми досега.

А за компромисите-да си гледат работата,Алекс е прав - ако ще 100 пъти да го връщам пак ще се боря за читава бройка.

Не си го купувам заради ябълката отзад,а заради качество/операционна система/визия,която ми допада повече,отколкото на другите марки и щом има проблем с някое от тях - ще се сменя докато не се изчистят нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Факт е, че китайците с този недостатъчен контрол при производството и сглобяването на iPhone, повлияха силно върху репутацията на Apple. Дано американците вземат нужните мерки и в бъдещите модели да няма такива глупави дефекти като прах в камерата и др, защото ще започнат да си губят потребителите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мен ме изгубиха...поне докато не видя нещо наистина качественно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Гледам колегите са почистили, това добре. Да се придържаме към темата. Още една забележка в посока работа на екипа и ще си понесе последствията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам 2 петици,единия е с версия 6.0.2 а другия 6.1,тоя с по високата версия се рестартира често а другия ваобще и двата имат еднакви качени програми от сидиа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В момента имам 3 петици два бели и един черен. Единия бял 6.1.4, който се държи най-зле. Черния 6.1.2 малко по-добре. Другия бял 6.0.2 направо лети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Джейл нямаш, ама простотиите по операционната целящи запушване на джейла ги имаш ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тука имаше някакви трикове я споделете, на новата ми 5-ца установих че нямам звук в дясната слушалка (пробвах с 2 слушалки) дано не са ми я бутнали дефектна :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Натам отиват нещата,освен ако не си включил опция "mono"?Нямам наблизо слушалки да пробвам!a8a5ery2.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е на моно и Л<---->Р е по средата, направих Ресет на настройките и пак е така :( , чудничко явно продавача е много коректен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Буксичка, в най - добрия случай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз съм оператор на Глобул, с Нано СИМ съм, и последно време доста често взе да ми изписва Call Failure. Единственият начин да се оправи е да го рестартирам.

Също така, на ден получавам по 2-3 СМС-а за пропуснати повиквания, но никога не съм си изключвал телефона или да съм бил някъде където няма обхват.

Телефона е ФЗ към Глобул, с 6.1.3 съм, без Джейл.

Имам абс. същият проблемс обажданията и обхвата, само че съм с Мтел, телефонът също е взет от техен магазин. :( По телефона оператор ми каза да рестаритрам в режим на полет и след това да го включа - това имаше временен ефект. Каза също, че ако не стане, да ресетна настройките, което направих по-рано днес. За сега не губи обхват телефона, но продължава да забива при обаждания...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...