Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 5 общи проблеми


Monro

Въпрос

Здравейте,

Как е обхавата при вас, има ли прекъсвания при разговори, смс-си за пропуснати обаждания..?

От два дни повреме на разговор се чува едно попукване с прекъсване, и получавам смс-си за пропуснати повиквания... абонат на Мтел съм.

При вас как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

И аз имах проблеми с разпаднати разговори,съобщения за изключен телефон и невъзможност за набиране , описани от arm11. Преди няколко дни все пак смених нано-СИМ-а. (Тези от Ментел категорично отричаха възможността проблема да е от нано-СИМ-а.) Стана още по-зле. При загуба на 3G не искаше да се свързва на 2G (EDGE). Направих Reset Network Settings и нещата се оправиха сякаш. Но все пак са минали няколко дни и не смея да се хваля. Все пак и моя съвет е да се опита със смяна на SIM-a . Още повече и че това съветват и от Apple support като първа мярка за разрешаване на такъв проблем.

При мен няма проблем след позвъняване докато съм в Camera app.

Редактирано от shemesh
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Шамане- пробвах с камерата. Никакви грижи. Сори ман.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е сори, сори...:D не е кой знае какво, но не ми се рестова сега :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Шамане и при мен го има този бъг.Появява се,само когато камерата се отвори от lock screen-a.Надявам се в 6.1(дали ще доживеем да я видим тази версия...) да го оправят,иначе ако се отвори камерата от home screen-a няма ядове.

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Шамане, при всички е това с черния екран, дано има достатъчно оплаквания, за да го оправят в iOS 6.1

ПП. Tarashev трябва да има разговор, за да се прояви този бъг. Пробвай да вдигнеш и след това затвори от телефона, с който набираш и ще го усетиш. Аз го оправям с повторно обаждане към 5-цата, просто затварям и телефона отново си работи без нужда от рестарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И от лок-скрийна нямам грижи...Пробвах различни варианти на обажданията. Може да не е общ проблем.

Редактирано от Tarashev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,и при мен изгасна като отворих камерата от lock screen-a :daydream:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Tarashev нещо не правиш нещата с камерата както трябва,затова не става.Бъгът го има при всички телефони с iOS 6(тествано на 3GS,4 и 5) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ха ха ха. Ами ламе съм си . :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Tarashev нещо не правиш нещата с камерата както трябва,затова не става.Бъгът го има при всички телефони с iOS 6(тествано на 3GS,4 и 5) :smile:

...рече Ванга :tooth:

Аз, що нямам такъв "бъг"? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Също така, черният екран се оправя като звъннеш отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз като звънна (което не виждам как да стане) или да чакам някой да се сети да ми се обади :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Току що пробвах и при мен стана същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като ти звъннат. Бях сънен като го писах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е да де, но до тогава съм без телефон :) Рестарта върши работа за сега :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само да кажа, че току-що в Apple store в Лондон смениха петицата на сина без да се церемонят и без кой знае колко проверки.

Имаше проблеми с камерата и цвета, старт бутона заяждаше и хващаше от някой път, батерията се срутваше изведнъж както е на 16% и гаснеше апарата, а като се включи отиваше направо на 19% и т.н.

Както каза той "Апаратите за свободна продажба още са кът, но явно са се приготвили с наличности за подмяна на такива с проблеми".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Телефона ми ще се смени :)

Само че сега нямат 64-ка и чакат бройка :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Телефона ми ще се смени :smile:

Само че сега нямат 64-ка и чакат бройка :(

Казаха ли колко ще чакаш ?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При М-тел доставката на телефон за смяна е до 7 дни, така че няма да чакаш много. ;) Важното е, че са ти я сменили, мисля и аз да ходя тея дни.

П.П. До колкото знам обаче не ти дават чисто нов телефон предназначен за продажба, а refurbished. До колкото знам все пак това са използвани телефони, с отстранени проблеми. Вярно ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не, refurbished-телефоните са нови изцяло с изключение на платката. Панели, екран, батерия - са нови.

Друг въпрос е обаче бракът при качествения контрол и завишеният риск от козметични проблеми при refurbished- продуктите им, но то и при новите в sealed box вече не са малко , така че няма голямо значение.

Теоретично - refurbished - бройките би трябвало да се тестват по- обстойно и да минават по- затегнат качествен контрол , но кой знае...

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е да де, ама аз като си върна телефона, на който дефекта му е позеленяването на екрана, от него ще вземат платката и ще я соложат в нов корпус и ще е дадат на друг така ли? Т.е могат да ми дадат нов телефон, а вътре хоп, платката на Пешо :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...