Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Tapatalk


Veselin Minchev

Recommended Posts

От тази версия не само ме заболя глава но и съм на ръба на нервна криза примесена с биполярно разтройство :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството,че с тази версия форума стана по-тъп:(Баси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, стана ми смешно, защото андроид форума мигрира към друга платформа и също реват от тапаталк, а преди всеки втори въпрос беше кога ще може да се ползва....явно приложението наистина не отива на добре! Иначе честно казано, на мен ми е по-удобно през тапата, вместо приложение, защото мога да събера на едно място всички форуми, които следя. Когато модерирах в смартнюз беше направо незаменим, защото тамошната платформа е пълен ад. Вчера ей така, за да пробвам изтеглих про-версията и установих, че съм отвикнала...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам, за да можем да следиме този форум през друго приложение трябва админите да инсталират някъкви софтуери. Ако е така, след тези вопли отвсякъде, е редно да се замислят над този вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че първо някой трябва да напише самото приложение обаче, то синхронизирането с форума може би е едно от най-лесните неща, другото е тегаво, ако мога така да кажа като пълен лаик в тази област.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Forum runner също го биваше преди, но май умря. Не е ъпдейтван от началото на 2013-та.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Супер, сега лаги.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не лаги, ама трябваше да изключа известията, защото иначе ми виси цифричка с броя на темите с нови мнения( поне това мисля, че значи).

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен в UNREAD поналагва.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да за Feed ставаше въпрос, преди ъпдейта не пречеше, но сега трябваше да ги махна, за да не ме дразни цифрата на иконката.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отрязаха ли тия окончателно и форевър про- версията? Аз още си карам с нея, но ща-не-ща ще трябва да се прехвърля на обикновената версия в обозримо бъдеще. Май четох някъде, че от началото на другия или по-другия месец от Епъл ще изискват всички приложения в стора да поддържат 6 и 6+ резолюциите и 64-битови версии. Тук ми се струва, че старото про- няма да впише и ще го премахнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То е премахнато вече, ако го търсиш го няма, само като си го имал ти стои в списъка.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го търсил, имам си го в iTunes-а. Значи трябва да го пазя там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз открих едно бъгче - като има известие и вляза през него, после не се чисти, стои си цифрата на иконката, трябва още веднъж да вляза и тогава изчезва. Иначе и аз го имам в тюнса, но се чудя като сменя телефона, дали ще се запази...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...