Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Tapatalk


Veselin Minchev

Recommended Posts

До колкото разбирам в Про версията го няма, само в свободната, която е 3.1.1, за Про все още и 3.0.1. Явно ще си карам без подпис, просто си мислех, че аз не го виждам или е забутано на ново място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Про версията е свалена от AppStore. Продължават поддръжката само на "обикновената" версия, като който е платил за "про", получава версия без реклами.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз се чудех защо не ми я намира като я търся... Значи сега ако изтегля другата ще ми е без реклами? Щото тази явно няма да се ъпдейта повече щом е изтеглена. Никога не съм ползвала обикновената и дори не знам поддържа ли модераторски и администраторски акаунти...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси Тенева, би трябвало да е без реклами, но във форума на разработчиците е пълно с оплаквания. Иначе и сегашната "обикновена" версия поддържа медераторски профили.

Редактирано от blackadder
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, благодаря, ще си ползвам Про-то за сега, нямам оплаквания освен липсата на подпис.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ти слагам. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, не е толкова важно :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ти слагам. :biggrin:

Брей какъв си кавалер :tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички сте душички, много добре се чувствам тук, за което благодаря!

Естествено се извинявам за офтопика :-)

P.S. Свалих обикновената версия и не намирам разлика с Про, дори като че ли е малко по-бърза, имам си и меню за модериране, а и подписа е тук.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

От известно време забелязах, че нотификациите не се ъпдейтват в самото приложение, заспали са на последната от 08.2014!

Получавам нотификации пуш, но на екрана на дивайса, когато кликна, за да видя подробности… "летва", не се ъпдейтват. Изрих кеша, после и всички нотификации, които ги имаше, реших, че може да има лимит - нищо. Преинсталирах самото приложение… нищо!

Идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го забелязах, идея - да го ъпдейтнат евентуално ;-) иначе аз си сменям от менюто и така си ги гледам, като го дръпна надолу списъка се рефрешва (как го обясних и аз не се разбрах). Ползвам нормната версия, щото както се разбра по-горе Про-то е със спряна поддръжка

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

От няколко дни, не се качват снимки през Тапатолк-а. Някой с подобен проблем и решение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се качват, да. Днес изтеглих безплатната и няма ядове със снимките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, де… закачих снимка, не се ли вижда? Аз съм с платена версия, също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

post-12-1414757783,7169_thumb.jpg

Качват се бре. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Някой има ли проблем с не изчезващи нотификации във фиида? От два дни не се махат, въпреки, че съм ги проверила, единственото решение е да ги изключа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, значи чакаме ъпдейт. Между другото, преди да започне това, се опитах да стартирам програмата, при което телефонът остана на логото и се рестартира...дали е съвпадение не знам, не се е случвало преди.

Едит: писах на съпорта, дано предприемат нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се появи "старият" проблем - имам нотификации, но когато реша да погледна, какви са, започва едно безкрайно зареждане и накрая… нищо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли следния проблем с отваряне на линкове от тапаталк ,каквото и да се опитам да отворя винаги излиза този линк и нищо не се отваря http://redirect.viglink.com/?key=a7e5ffb24b9e84f4f4f6bbd88aa4e5b8&out=http%3A%2F%2Finteresen.net%2Findex.php%2Finteresting%2Fitem%2F1790&subId=b8a6550662b363eb34145965d64d0cfb

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...