Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Tapatalk


Veselin Minchev

Recommended Posts

От кога в смотания тапаталк, който съм платил по спомен три пъти с този на таблета показва реклами? Прескачат си сянката тези.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този, който ползваме сега е безплатната версия. Ако ползваш про версията, тя не се поддържа отдавна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз може би защото съм с vip акаунт от платената версия, нямам реклами.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До скоро се напъвах с про версията даже на таблета съм си с нея, но сложих този за да свиквам на цялата шарения. Плащал съм го и аз преди да стане безплатен и като про го платих и HDна таблета пак ми е платен, а рекламки ще ми пускат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Максимум през половин час го отварям, не се появяват, дано и да не започнат.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма, отворих 5-6, ето как е при мен:

7d3d84bca592b0bcac913f342b0d5736.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма, щото си бучнала гугълския днс в рутъра ;) Т'ва с рекламите вероятно не е от самия тапаток, ами е "дупка" в джава скрипта и рекламите са неканени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нищо не съм бучнал и нямам ни една реклама. Про версията съм я отсвирил отдавна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на мобилен нет, както се вижда от шота, няма нищо общо с рутера.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само при мен ли сече зверски при скрол тази последна версия?

До днес ползвах свалената вече от AppStore Про- версия, такова чудо нямаше там...

Малко повечко снимки да има на екрана и гледам слайд-шоу...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не издържах и час и си върнах Про- версията. Тази диапозитивна прожекция някак си не ми се връзва с телефон от генерация след 4S...

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Не съм забелязала подобно нещо, защо не опиташ да го преинсталираш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам проблеми,а го ползвам всеки ден.

Пробвай след преинсталация,пък ще го мислим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен само от време на време не ми показва началния фиид с избраните теми, но това си го имаше и преди ъпдейта до 8.3, иначе самия форум си зарежда много добре. Между другото от както не мога да си чистя кеша, редовно преинсталирам някои от по-често използваните програми, като фейса, тапаталк, месинджъра, фийдли и флипборд, защото трупат по 200-300мв кешове и ме дразнят, може би затова не съм забелязала проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забива постоянно при мен. После ми предлага да изпратя краш рапорт, та затова си мисля, че не е от мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо го похвалих и заби, не мога да се логна, стои ми едно известие на баджа дори и след преинсталиране. Някой друг има ли проблеми в момента?

Едит: успях да вляза след като крашна и изпрати рапорт, нотификейшъна си постоя доста време, а всичко беше прегледано, после сам изчезна. Явно има някакъв проблем, дано го ъпдейтнат скоро, защото нон стоп го ползвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз, честно казано, успявам да свикна с промените, не ме дразнят, иска ми се само да работи безпроблемно. Не ми е правило изненади до сега или поне не много, но този път наистина ме учуди - особено като и след преинсталация не отлепи...

Сега пък не ми работи менюто в дясно след като вляза във форума...не му е ден явно на това приложение.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има няколко проложения, които колкото повече ги ъпдейтват, толкова по-дървени стават. Тапа талк е едно от тях за съжаление

Sent from my iPhone using Tapatalk

...Фейсбукът е другото...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Профешънъла не забива ;)

Не им разбирам изобщо, но ако трябва администратора да инсталира нещо, за да има опция и друга програма да се ползва, с радост бих изтрил тая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И коя например? Всички останали са все едно ползваш мобилната версия и работят с форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...