Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Tapatalk


Veselin Minchev

Recommended Posts

Про-то вече няма ли да има ъпдейти?

Че то има ли го в AppStore изобщо?

Проблема с отварянето на линкове е при всеки. Виж, при мен не вади рази грешка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Про е свалена, на нейно място получаваш вип акаунт в нормалната версия, която има в магазина, тя се ъпдейтва. Аз нямам проблем с линковете, отварят ми се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че е защото бях закупила Про версията

629566896442a496bed81679dffd3ffa.jpg

Не намирам разлика иначе, но не съм се изаглеждала, след като Про-то започна да прави проблеми го смених и до акаунта ми се появи това vip.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е свален, но като ида през App Store и Purchased в моите програми, там си го има. Като го стартираш - нищо, не зарежда програмата в магазина да я видиш, но като дадеш да я сваля, го прави без проблеми.

Мен лично тая червена тема ме дразни и си оставам на Про-то докато върви на по-новите версии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и черна, ама за мен е много тъмна

a56cde01d1d078ae39d0b47bf5c3719f.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че то има ли го в AppStore изобщо?

Проблема с отварянето на линкове е при всеки. Виж, при мен не вади рази грешка.

Реших да пробвам с pro версията, не я бях слагал отдавна въпреки,че съм я купил. При нея няма проблем с отварянето на линкове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линкове отваря ПРО-то, но снимки не иска да качва тук, във форума...

Нормалната версия качва, но няма редактор на снимките, като Про-версията

Ще се стои с двете явно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли проблем с не изчезващи нотификации във фиида? От два дни не се махат, въпреки, че съм ги проверила, единственото решение е да ги изключа.

Непрочетените теми вече се отбелязват със синя точка, иначе старите си стоят. Дразнещо е, да :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

l19nd26.jpgC4kcHKS.jpgvK60OKw.jpg

Има го като опция там където съм показал по-горе, правиш си акаунт и си ок!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не темите, във фийда има настройка да ти показва известията, принципно като кликнеш на някое и те отвежда в съответната тема и пост, после изчезва, но от няколко дни не изчезват, стои си ми списъка, независимо че съм видяла постовете, което са харесани и съобщенията. Принудих де да ги изключа и като има нещо включвам да видя какво е.

P.S. Сега открих, че при плъзгане се появява бутон кофа и може да се изтрие известието, не го знаех и не съм го ползвала до момента, така ще мога да си ги оставя включени.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен беше същото, с не про версията. Изтривам ги и като рефрешна, се появяват пак. Така беше 2 дни, вече се оправи от самосебе си. Тъкмо мислех да се връщам на про версията. Ще пробвам начина на simba4 за снимките. Ако стане се връщам обратно на про-то.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си я изтрих Про версията от списъка и сега не мога да се върна, но не вярвам без поддръжка да работи по-добре.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен беше същото, с не про версията. Изтривам ги и като рефрешна, се появяват пак. Така беше 2 дни, вече се оправи от самосебе си. Тъкмо мислех да се връщам на про версията. Ще пробвам начина на simba4 за снимките. Ако стане се връщам обратно на про-то.

Става, връщай се!:)

P.S @simba4, огромни благодарности

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси, пусни я в сърч-а и ще ти излезе пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си я изтрих Про версията от списъка и сега не мога да се върна, но не вярвам без поддръжка да работи по-добре.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Не работи и по- зле;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx, не излиза в сърча защото е свалена от магазина, няма значение, тази е добре.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сърча на Updates. "Дръпни" страницата леко надолу и ще го видиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не излиза, аз го махнах преди като пробвах как става със споделените приложения и явно се е изтрило.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, знам, че няма да излезе, просто споделих как става, ако разбира се не знаеше :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех за тази търсачка наистина, благодаря!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Някой да предложи алтернатива на тая помия, че след последния "празничен" ъпдейт, трябва да се минава на обучение за работа с него! Не съм и сигурен дали ще мога да го настроя да ми е удобно за работа, както преди!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...