Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

E-cigarette


Alxx®

Recommended Posts

Луда работа брат с тея цигари:)А съм си казал,че като навърша 40г. и край с тях.Тоест след две години,но чрез воля а не електронни.

Все си мисля,че човек който помни точната дата на отказване му се пуши,че две не вижда:)Защо не се казва през есена,зимата,лятото на ... а се казва точна дата?Интересно ми е просто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    27

  • The Shaman

    10

  • R32

    5

  • matsan

    5

Все си мисля,че човек който помни точната дата на отказване му се пуши,че две не вижда :smile:Защо не се казва през есена,зимата,лятото на ... а се казва точна дата?Интересно ми е просто.

Пишеш като 14-годишен пъпчасал тийн, честно.

Помня си датата, защото 29.03 беше датата, на която родителите ми са се оженили.

Сега и двамата са покойници, а баша ми почина на 22.02 също преди 7 години...

Странно е, но се помнят такива дати, не мислиш ли?

Всъщност няма значение.

Това кой вижда две и кой пет е пълна тъпотия и ти обяснявам моето помнене, за да спреш с глупостите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

R32, пийни от буламач-а за отказване, обещавам да ти нося бонбони в токсикологията ако оживееш.

Не ми израждайте темата в спорове, моля. Целта и е СПОДЕЛЯНЕ НА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ЕЛЕКТРОННИТЕ ЦИГАРИ, А НЕ "ЗА" или "ПРОТИВ"!!!

Някой, пробвал Flavour art? Дадоха ми адрес на магазин в Лозенец, но не съм сигурен дали е точният: Д.Хаджикоцев 4. Ако някой знае със сигурност - да казва. Утре ще споделя някои малки тайни при поддръжката, както и заблудите за "реномираните" марки е-цигари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пробвал от техните аромати. Много повече ми харесват от китайците. Купувам си полска база с полски аромат. Имам две различно силни бази и на няколко места съм си смесил с различни аромати. В Бутгас ги продават само на едно място имат и мага зинче в София. Иначе това е моята цигара. Батерията мисля е 650 мАч.

a3epuve8.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че е време някой "овластен" да поразчисти мненията на киселяците и професорите по белодробни болести от темата.

А сега по същество:

ПОследните 5-6 месеца докато изпарявах бях минал на полските Инавера. База + различни аромати.

При средна цена от 20-ина лева за 20мл Деканг, базата на поляците е 15лв. за 100 мл. Ароматите са по 3-4лв, но те стигат за огромни количества.

Още по-евтино излиза и за тези, които ползват ниска концентрация ан никотин - взима се и чист VG 0 мг пак на Inawera и се мешат според многобройните калкулатори из нета за постигане на необходината по-ниска концентрация на никотин.

Редактирано от OXYGEN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предпочитам хората с ел. цигари, защото не смърдят на кенеф след поредния фас.

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро си кипих елетронна цигара iCube и съм доволен от нея. Може да се регулира волтажа за да е по-лека и по-тежка цигарата. Няма го това дразнене в гърлото и колкото и силно да дръпнеш няма шанс да се закашлящ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен фирмата иновейшънБГ е некоректна и безобразна като ценоразпис. Визирам тези, които са ти продали icube. На въпрос към централният им офис :

- "Вие производител ли сте?"

- "Да!"

- "Защо в такъв случай гаранцията е само 6 месеца, след като по закон производителят е длъжен да даде 1 година ПЪЛНА гаранция, а вашата е с по - малък срок, че и ограничена?"

...следва мълчанието на агнетата и затваряне на телефона. Ще занимая КЗП с тази фирма.

Обикновенна Е-GO от сериите CE4 и CE5, по техния ценоразпис е 50 кинта за бройка, което при 6 месеца гаранция(преди даваха 3!!!) е нерентабилно. Питайте @pepo1919 ;)

П.П. Смятам, че лъскавите "достижения на науката", от рода на регулатори на напрежението и разни "супер батерии" са напълно безсмислени, защото вършат същата работа като евтините и са повече за показване отколкото за ползване. По наблюденията ми ги купуват хора, които просто заменят едното робство с друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купих си електронна и пуших точно седмица, сега даже не знам къде е....

Аз се страхувам да спра пушенето:). 100% съм сигурен че ще стана 100 килограма. Като не пуша, свирепен глад ме гони и мога да ям брутално много:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обикновенна Е-GO от сериите CE4 и CE5, по техния ценоразпис е 50 кинта за бройка, което при 6 месеца гаранция(преди даваха 3!!!) е нерентабилно. Питайте @pepo1919 ;)

П.П. Смятам, че лъскавите "достижения на науката", от рода на регулатори на напрежението и разни "супер батерии" са напълно безсмислени, защото вършат същата работа като евтините и са повече за показване отколкото за ползване. По наблюденията ми ги купуват хора, които просто заменят едното робство с друго.

Абсолютно вярно,ако някой се чуди къде са "уловките",да попита!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купих си електронна и пуших точно седмица, сега даже не знам къде е....

Аз се страхувам да спра пушенето :smile:. 100% съм сигурен че ще стана 100 килограма. Като не пуша, свирепен глад ме гони и мога да ям брутално много :(

Ахперас, не се коси. Мързелив съм за сериозно трениране, знаеш какъв застоял живот водя - за два месеца не съм качил грам. Освен това, смятам за доста по - безвредно(всъщност полезно), да отма'ам един голям грейпфрут за убиване на апетита, вместо да се тровя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Към колетата с въпроса за Flavour Art - аз изпарявам само на тази фирма течности.Фирмата е италиански производител и май една от малкото,които правят опити с течностите си върху живи организми.Течностите ,които изпарявам са Shade и Ry4.Проблем са доставките ,защото фирмата не може да смогне и трудно се намират.Затова като има направо си купувам по 50мл и си решавам проблема за месеца срещу скромната сума от 60 лева.За електронната цигара съм и не пуша обикновенни цигари от 4 месеца.Иначе пафках по 2 кутиии и половина на ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажи само къде ги продават, макар че 50мл за 60 кинта ми се вижда малко...за момента съм на микс: Хангсен DE tobacco 10ml/12mg nicotine смес с 30мл/24mg неизвестен производител. 7,5+5=12,5лв за месец...

П.П. Flavour art е италианска, но произвежда САМО аромати. Базата е китайска(Хангсен, Деканг) или полска(Инавера) - не се заблуждавай.

П.П.2 Търся вносител на Hangsen, техните смеси PG/VG най - много ми понасят, обаче нещо им куцат доставките. Търся DE Tobacco 22 или 18мг. Между другото, хангсен е международно призната фирма, занимаваща се с биотехнологии и може да купувате спокойно техните бълвочи :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 месеца пуших само електронна, (eGo-T) течности на Деканг, и накрая спря да ме задоволява и минах пак на нормални цигари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми, е-цигарата не е панацея, брат. Всичко е до нагласа и желание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не я започнах с идеята да спра да пуша, а просто защото е добър заместител. Или поне така мислех.. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx, 60 кинта са 100мл.Имам предвид,че си взимам от двата аромата по 50мл:). Иначе аз си взимам от тук: http://www.gigadrinks.com

Не знам каква им е базата,но съм пробвал база на Хангсен и аромат на Флейвър Арт и не е същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за потвърждението. Имам предвид магазина в Лозенец. ;) Дебелшко ми идва на 100мл, освен ако не поддържат и 6 за 10. Тогава цените ще дойдат като навсякъде, което ще оправдае търсенето(имайки предвид каква слава им се носи).

Сместа която аз съм си приготвил, ми стъпва 40мл(30+10) за 12,50лв(5+7,50). Все пак, всичко е въпрос на вкус.

Хангсен-ските бази ме кефят, заради ефекта върху гърлото сутрин - доста наподобява пафкането на средно мека цигара. По спомен, сместа им е 60% PG, 20% VG и 20% вода(от водните пари се кашля). Флейвър арт смесват 50% PG, 40% VG и 10% вода(повече визуален ефект и по - меко усещане). Това, което ползвам в момента има само 5% вода и е доста наситено като усещане, кашляне и неприятни усещания в гърлото няма. Докато дърпах чист хангсен или флейвър арт, на 24 часа заминаваха по 1,8-2мл. Откакто дърпам посочената смес(силничка на никотин), паднах на 0,8-1мл/24ч. Не мисля да свалям концентрацията с времето, а количеството. Има ефект.

Калояне, добър заместител е, ползите са много повече от недостатъците. Знам какво е да си зависим от никотин, практикуващ интелектуален труд(никотинът влияе върху невротрансмитерите - без цигара се чувстваш затъпял :smile: ) и да не можеш да покриеш нуждите на абстиненцията. Просто смятам, че не си се светнал достатъчно на тема изпарители, ефективност и износване. Т.е. кога, кое да замениш с ново ;)

П.П. Еб@ти дългия пост. Що изпаряване падна... :tooth:

П.П.2 Ако някой има нужда от нов изпарител за без пари:

София, ул. Христо Ботев №12, срещу кьошето с ул. Иван Рилски(мини магазинче за кафе и цигари, денонощно) - CE4-ка за 4лв. Съвместима 100% със всички батерии Ego-T и Ego-C + iCube и LavaTube. Изкарва над месец и нещо при активна употреба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баси много малко изпаряваш.Аз изпарявам с 18мг никотин и на ден отиват 5мл.Всъщност честно казано на мен ми е евтино,щото сега давам 60 кинта на месец,а преди с папиросите-400 лева:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е проблемът с е-цигарите. Понеже усещането не е наситено както при пушене, има голям шанс да се превърнеш в още по - силно зависим или даже да навестиш токсикологията с отравяне. Никотинът от парата се усвоява в много по - голям процент и в пъти по - бързо, отколкото от дима. Наложил съм си със сила да не посягам по - често - нали идеята беше спиране? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поръчай си директно от ваш'та махала бре :smile: Представители на хангсен за Израел:

Website:www.cigarka.co.il

Website: www.CIG.co.il

Първия сайт, мисля беше на руснаци. Вземи си течност с 2-3мг никотин, повече не ти е нужно. Или пък без никакъв, но с аромат на цигари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз да питам - гледах в едни китайски сайтове е-цигари Модела май беше Его -та там има оферти от по 10-12 $ за бройка при батерия 1100 мач и изпарител - тука ги гледам същите по 50-60 лв -дали ще вършат работа .Чудя се да направя една поръчка от там ,после само течността оттук .Дали ще са читави ???

Примерно нещо ,като тази: http://m.tinydeal.com/product/quit-smoking-1100mah-ego-t-e-cigarette-with-16ml-atomizer-68715

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

eGo-T или C модел, евентуално ако ти се дават повече пари - батерия lavatube. Тези модели са много прости за обслужване, частите струват стотинки и ги има навсякъде. Перфектни са за стартов пакет.

djokando, 10$ са в нета, ама има по толкова и в София. Писал съм магазинчетата в горните мнения. Ако си я поръчваш от нета все пак, поръчай си и 4-5 резервни изпарителя. Един кара от месец, до към три(зависи от употребата и типа течност).

Електросмоук във Варна, продават някои модели по 100+ кинта, които не знам оправдават ли си парите, но поне на фасон и изработка са модерни - регулатори на тока, таймери, броячи...абе мани :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...