Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

E-cigarette


Alxx®

Recommended Posts

Щом пушиш по 4-тири цигари на ден е идеална за теб.Аз лично не харесвам по ред причини аутомайзерите(това са тези без копче:)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    27

  • The Shaman

    10

  • R32

    5

  • matsan

    5

Защото и двамата сме закоравели ;)

Тази е подобна на волкано-то, което имах отдавна. Писал съм в първия пост къде и е проблемът. Ти няма да имаш такъв, защото малко дърпаш. Не е съвсем така, но приеми 0,1мл за две цигари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Закоравели" щото изпаряваме по 4-5мл на ден,а и по принцип за изпаряване от 2мл нагоре трябва поне 4 пъти да го зареждам.Да не говорим ,че батерията ще свърши доста преди това.И разни други минуси ,но за пушач като тебе са идеални.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викторе, няма нов или стар модел. Всичко е измислено отдавна - истински нови са регулаторите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Я, питай кашлящите, колко от тях са дърпали гаражни марки течности и колко Dekang? Ловя бас, че са 90% от оплакващите се.

Люска, откога пропилен гликолът е канцероген? :smile: ПГ е хранителна добавка, ползва се и по дискотеки/концерти като парообразуващо в-во в машините за сценични ефекти. ...

Със сигурност в близко бъдеще, ще четем "колко са вредни", защото държавата не печели нищо от тях, докато от пакет цигари, 85% от цената е съставена от данъци, такси и акцизи. Не пренебрегвайте финансовата мощ на тютюневите компании - това все още е много печеливша индустрия и голям данъкоплатец(т.е. може да си позволят лобиране срещу е-цигарите). Ползвайте е-цигарите за отказване докато още ги има, че като нищо ще ги забранят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз изпарявам четвърти месец(2008-ма общо 6) и се чувствам все по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здравейте!

Понеже не разбирам от изпарители, батерии и т.н. а искам да направя подарък на баща ми, реших да ви искам мнението за тая цигара: http://www.joyetech.com/product/eRoll.php На фасон е много готина, виждал съм такава на живо и кутийката прилича на малък айфон, но ми е интересно става ли за нещо като качества...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е закоравял пушач, няма да му стигне - много е мъничка батерията и няма части навсякъде, пък е скъпа. Ако имаш път през София, мини през:

София, жк. Яворов (до Орлов Мост)

  • ул. Иван Асен II №9, ТЕОС ГРУП БГ ЕООД (работно време понеделник - петък 09:00-19:00, събота 09:00-16:00, неделя - почивен ден), телефон: 0882998229

Има добър консултант и цените стават.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Да вдигна темата малко.

2-ра седмица карам на електронна цигара.

Като цяло съм много доволен,но сутрините са ми доста трудни...

Не съм уцелил още течността,която ми харесва най-много,в момента съм на Virginia.

Alxx,имаш ли мнение за тази фирма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз поръчах за 7 $ его 1300 МАч от китай - няма разлика от тези в бг

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Не знам,но бащата пушеше оригинална eGo цигара за 100-тина лв парчето,заедно с хубава течност и получаваше необяснена аритмия ! Същото го забеляза и един мой приятел с подобен модел и течност !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз, пък си я смуча с кеф, вече 11 месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано,не дърпай гявола за опашката,защото не се знае кога ще се прояви това ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да разтягате, прочетете медицинските публикации в линка който съм пуснал назад.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кво ме интересува какво пишат тия балами,въпреки че и аз я изучавам тая материя в университета ! Те 20 години го мъдрят яйцата вредни ли са за човешкия организъм и всеки месец излизат с различно становище ! Имам си пример в къщата,както и в обкръжението :) То пишеше,че съществуват и еднорози в Африка,което в последствие се разбрало,че става на дума за правописна грешка :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...