Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

E-cigarette


Alxx®

Recommended Posts

Еми ето за тоя дискомфорт в гърдите + аритмия говоря ! Вкусът на химикал мисля,че се оправяше със смяната на картомайзера . В момента не мога да се сетя за завеждащия отделението по "Кардиология" в Пирогов,та той в едно интервю каза,че при пушачите,ограничаването до 10 истински цигари има по-добър резултат,отколкото самото им премахване или скачането към "ел.дудук" :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Максим Костадинов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    27

  • The Shaman

    10

  • R32

    5

  • matsan

    5

Хората са различни ;) Не можеш да очакваш еднакъв ефект при всички, също както с лекарствата, алкохола, тревата и пр.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Днес ми пристигна това:

471424813305.png141424813316.png681424813325.png

...ще я видим колко време изкарва с една "печка", но на първо четене кърти. Силен аромат, яка димилка и никакъв намек за дъх на изгоряло(както в повечето с фитил). 1,5 ома е и работи идеално от 2,4 до 5 волта. Само май не трябваше мини да взимам, че 1,5мл не ми стигат за ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито, а за размера - тамън ще имаш причина да пушиш по-малко, за да ти стига до края на деня ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първи отзив: пусната на макс (5 волта) 1100мАч батерия, изкара ден и половина с тоя "танк". Бива!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Посрещнете царя:

Kangertech Sub Tank Nano

Намотка: кастъм, с японски памук и 0,5(или 1,2) ома. Можете да навиете собствена, с избрано съпротивление и да поставите фитил от памук, синтетика или бамбукови нишки(предлагат се).

Корпус: фрезована стомана с много висока твърдост.

Резервоар: 3,5мл от закалено и удароустойчиво пирекс стъкло.

Регулатор на въздушния поток с метален пръстен, с канали.

Влачи 15 до 35W мощност и в офиса става пожар. Голям минус: трудно се "бута" с нормална батерия. С 25 ватова идва оптимално.

191430050382.jpg391430050375.jpg251430050364.jpg661430050391.jpg

Батерията на снимката е Kangertech iPow2, Aveliky я даде за проба. Максималната й мощност е 15W(регулируема) и с нея горе-долу става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Посрещнете царя:

Kangertech Sub Tank Nano

Намотка: кастъм, с японски памук и 0,5(или 1,2) ома. Можете да навиете собствена, с избрано съпротивление и да поставите фитил от памук, синтетика или бамбукови нишки(предлагат се)....

Защо бях останал с впечатлението, че само Sub Tank и Sub Tank Mini могат да се ползват с RBA глава, докато Nano-то е само с готови?

Мислих и аз скоро за едно Мини, но след няколко ревюта, че цялата серия е правена предимно за cloud chasers и са прекалено "въздушни" за нормална "mouth-to-lungs" употреба, се спрях на класиката - още един Kayfun, но този път 4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

" data-cite="Alxx" data-ipsquote-timestamp="1362586400" data-ipsquote-contentapp="forums" data-ipsquote-contenttype="forums" data-ipsquote-contentid="23213" data-ipsquote-contentclass="forums_Topic">

Без цитати, моля.

Аз никога не съм пушил и незнам какво е да Ти липсва цигара. Мой съвет е намери сили и воля да ги спреш постепенно. Отведнъж едно че няма да стане, но и е вредно за организма. Знаеш че е вредно. Баща ми лека му пръст от 1964 година пушеше като комин какво ли не : Benson&Hedges,555,Dunhill, Marlboro, Kent, John Player Special, Житан Син и Черен и накрая почина на 53 години от рак на белите дробове. Пушеше по 3(три) кутии на ден. Малко преди да почине буквално дни си направи една чисто финансова равносметка (беше много добър по математика изчисляваше наум задачи от висша математика като примерно детерминанти) и констатира, че е "изпушил" един апартамент със оборудването и една лека кола чисто нова. Не го пожелавам никому. Помислете млади хора сте и сте амбициозни. Дерзайте за Ваше добро. Поздрави живи и здрави останалото се купува/продава няма проблем ;)

Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Thx Doc :smile:

Oxygen - изглежда въздушен, но може да се затвори почти напълно. Толкова е наситено, че след 3 минутно пафкане на 25 вата я зарязах за цял ден. Глави има готови, има и ребилдабъл - каквато сложиш ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...