Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

“КРЕАТИВЕН СЕКС” ЗА ЕЛИТА?!


Alxx®

Recommended Posts

Ройбос, има параолимпийски игри! Да ги забраним ли?

Никъде не съм казал подобно нещо. Напротив.

Не може да става и дума за сравнение между хомосексуалните и хората с увреждания. Защо ги сравнявате?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 146
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    24

  • BulgarianSS

    23

  • rooibos

    18

  • Dean

    16

Защото е противоестествено. Нали това ти беше аргумента?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Из малоумната статия постната на предишната страница:

"Защо не организират паради хора, страдащи от незадържане на урината, нощно напикаване, онкологично болни, диабетици?"

1. Хомосексуалността не е болест.

2. Да се виждали някой, някога да бъде обсъждан, руган, бит и т.н. само защото е...диабетик? Хората просто искат да бъдат чути и приети, но пък и те от своя страна не го правят по най-нормалния начин! Но каквото повикало, такова се обадило - хората, които мразят обратните не изглеждат много по-различно от самите обратни на парадите им ;)

3. Като видиш сайта на каква тематика е - религия - най-голямата заблуда в човешката история, където в "храмовете" им блудството с деца е ежедневие...те седнали да четат морал за хомосексуалността. Какво лицемерие само!??!?!

И аз не мога да разбера как един мъж може да харесва друг мъж, но това не е причина да ги мразя. Не виждам логика.

Ако един ден детето ми се окаже обратен/а - не знам как ще реагирам, но със сигурност ще реагирам по-добре отколкото, ако разбера, че е убиец, изнасилвач, измамник, расист, крадец и т.н...макар и хетеросескуален/а.

Редактирано от iHustle
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мразя никого и също имам хомосексуални познати. Мразя обаче да ми навират разбиранията си по този начин и мразя цялата истерия около "проблема", какъвто всъщност нямат. И, да, намирам хомосексуализма за неестествен - това прави ли ме автоматично хомофоб???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен,самите обратни знаят,че е неестествено и затова се събират на групи и по паради!Искат да ни накарат да повярваме,че видиш ли,нормално е...и по този начин да повярват в себе си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който познава хомосексуални достатъчно отблизо, е наясно за какви комплекси и психологически проблеми става дума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че те прави хомофоб. Както казах аз не го разбирам и може би хомосексуалността е неестествена, но по никакъв начин не ми пречи. Стига да не почнат да ти го навират в лицето! Но каквото и да ти навират в лицето, то почва да те дразни, не е ли така?

Все си мисля, че ако не им обръщаме внимание на парадите и показността, те сами ще спрат да ги правят.

Колинс стана първият баскетболист в НБА, който подписва договор след публично признание, че е гей

Ето - човека си играе съвсем спокойно. Да, малко или много това е главна новина, но ако хората не ги притесняваше толкова (излишно) много, едва ли щеше да е.

(Този човек е черен, гей и американец...сигурно на много хора в България им се обръщат червата само като чуят едно от тези три неща, камо ли трите в едно :D ...после кой е с проблеми и комплекси)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е точно! Това си е основният проблем- пропагандата. Известни личности , спортисти, които са идоли и модели на поведение на подрастващите се "разкриват". Кому е нужно това? Нима досега на Колинс някой му е пречил да си играе? Та даже и му ръкопляскат в зала пълна с деца, които си мечтаят да са като него.

Редактирано от drjivago
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Мдам, да ъп-на темата, както се казва на чист български модерен език.

Каква тема само, как съм я пропуснал :mad:

Четох, четох и продължавам да не мога да си намеря точните думи :tooth:

Ще бъда кратък.

1. По статията, защото дебатът доста е изместен след това - на мен не ми се вярва, но вече на нищо не бих се учудил. Никой не е вярвал и на първите сведения за Аушвиц/Освиенцим през 43г., а после ....

2. Не по статията - Дачич, че сте го намесили, сЯ като ще влиза в ЕС нещо вече не е толкова ербаб.

3. По въпроса за обратните - аз не натрапвам моята хетеросексуалност и не искам да ми натрапват хомото. От тази гледна точка съм "фоб", "нетолерантен", "демоде" и ми е точно през ......, за тези, които мислят така. Все смятам, че трябва да се живее нормално, което да бъде стандартно, а не обратното - ненормалното, да бъде норма.

Редактирано от julian72
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мега педофилската тема! Нулева толерантност към хора,общества,разни шарени прайдове и прочие.Като чета мненията,някои са доста запознати с нещата явно...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мега педофилската тема! Нулева толерантност към хора,общества,разни шарени прайдове и прочие.Като чета мненията,някои са доста запознати с нещата явно...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Длъжни сме да сме толерантни?

Интересно ми е как прецени,че темата е педофилска?

На такива ли ти приличаме?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май не се изразих правилно! Защо да сме длъжни да толерираме такива "хора"?! Извинявам се ако има чувствителни.Темата е ок,но има и деца които четат..Нека им го спестим.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Що? Проблем ли ти е?

Не е проблем,що на теб ли е?!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам какви са тези теми,във форум за iphone?!Няма ли кой да ги изтрие?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. Ако не ти е ясно защо е пусната - лошо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошо за кой?!Не ми е ясно!В този форум само това липсва!Избягвам да чета;)Ако ме интересува,ще влизам във форуми за п....ли;)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен "захранките" към левите братя, чете ли друго? Светът върви към извращаване, целта на темата е да не го допускаме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,аз се старая да не допускам...!Знам,че е против правилата да коментирам работата на екипа,но тук не издържам;)Спрете безмислените теми!Хайде в този форум да се пише по същество,или поне променете името;)Ние потребителите,трябва да знаем какво да очакваме!То утре и обяви за запознаства може да пуснете!Всичко съм научил благодарение на вас и форума,но много се разводни!Знам,че като не ми харесва и да бегам,но не това е начина;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата е в говорилня. Ако искаш, тук можем да обсъждаме и разсад, прахове за пране или нещо трето. Останалото във форума е по същество.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Германия върви на зле. Узаконяват "трети пол"….

Супер, сега ще знам към кои да числя депутатите, данъчните и съседа с бормашината!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че има повече хора забелязващи какво се случва.

http://novinar.bg/news/bog-triabva-da-e-bil-homofob-i-kon-s-kapatci_NDU4MzszMw==.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...