Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


mupo

Recommended Posts

Някой може ли да сподели дали при инсталиране на безплатно приложение от Апп Стор, все още иска да се въвежда паролата? Как мислите - 100% сигурно ли е, че качи ли се 7.0 на 5-ца, няма да има връщане назад? Имам запазени сигнатури за 6.1.3 в Сидия, дали няма да успея да се върна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигнатурите нямат значение за А5+ на горе. Но мисля че няма да е проблем да ресторнеш 6.1.4 през ДФУ ако не ти хареса 7-цата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да де, и аз така си помислих, но по-добре да бъда сигурен :) Ще я пердаша тогава!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Токущо се метнах на 7.0 ама ми каза че не може да активира защото нямам регистриран Дев Акаунт. Някой друг с подобен проблем или решение ?

Едит: Само да спомена че не съм ъпдейтвал ами ресторнах през ДФУ.

Редактирано от midnight
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Maй става само с ъпдейт, поне ако се вярва на това "ръководство": http://news.smartphone.bg/novini/eto-kak-da-si-instalirate-ios-7-bezplatno-bez-aktivatsiya-na-udid/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единствения бъг, който открих е, че след като споделя снимка във фейсбук (може би и в туитър), photos приложението забива - остава на черен екран и трябва да го затворя, за да проработи отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да сподели дали при инсталиране на безплатно приложение от Апп Стор, все още иска да се въвежда паролата? Как мислите - 100% сигурно ли е, че качи ли се 7.0 на 5-ца, няма да има връщане назад? Имам запазени сигнатури за 6.1.3 в Сидия, дали няма да успея да се върна?

За 6.1.4 няма проблем, даже единия път днес върнах с ъпдейт наобратно :biggrin: и така ми затри само контактите .

Usage си го има, ама кьоравия ............. , в icloud има готина нова опция keychain ..........

Като цяло доста нови неща, но все пак е бета 1 , кой знае какво ще остане, какво ще замине и как ще работи !

Екрана за активация направо те пребива - чисто бял телевизор с надпис Hello, Hallo и т.н. , а преди това черна ябълка на бял фон за загрявка и разминаване на погледа :biggrin:

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само при мен ли новата клавиатура не работи с приложения различни от "вградените"?

Излиза си старата - и като скин и като подредба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха! Към компаса са добавили и нивелир …

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само при мен ли новата клавиатура не работи с приложения различни от "вградените"?

Излиза си старата - и като скин и като подредба.

При всички е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А нямаше ли в презентацията показани контакти със снимки в листа?

Някакви проблеми с iCloud?

При мен незнайно защо синкна само 60-ина снимки от всичките ми над 500 преди да мина на 7-ата.

Но понеже досега не съм ползвал iCloud за рестор, не съм сигурен какво точно стана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой проблеми с айМесидж и фейс тайм? При мен пише уейтинг фор активейшън и ми излиза само мейла номера ми го дава не активен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работят на 100 % без бъгове , споменах и по назад -само Скайп е щета, всичко друго бачка , като съобщенията от скайп се виждат като нотификация, но самото приложение крашва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Могат да се спира интернета от оператора за различните приложения, нямаше го преди мисля :scratch:

Също ще има поддръжка на геймпад за игрите с връзка по BT. Идеално.

Някой проблеми с айМесидж и фейс тайм?

Ам да има нещо. След рестора всичко ОК с айМесидж и фейс тайм обаче след един бъг и отказ на тъча във всяко отношение го рестартирах няколко пъти и ми излезе отново, че ще плащам нова активация, не му обърнах внимание, но сега бяха дезактивирани и двете.

Закачи се фейс тайм с един акаунт, но не ми дава да сменя акаунта на айМесидж с този на фейс тайм, така че цъкнах да се активира и айМесидж и смених акаунта на фейс тайм, в момента чака активация за айМесидж, но мога да пращам мисля писма. Опитай да пратиш на някого с айМесидж, като предварително активираш фейс тайм, които не са много различни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми забиха Photos.app, както и Сафари-то. При опит за местене на Phone иконата в някоя папка - винаги крашва. До сега с друго не съм имал проблем. iPhone 5 - 4.14.01

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...