Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


mupo

Recommended Posts

За иконите-няма страшно:)Като ги резнем,че големи пак!Тъкмо 3Д ефекта ще е осезаем:))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще изчакам втората бета и тогава ще се хвърлям.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ЛС, още една греда - ако затвориш на някой , не се вижда на локскрийна като пропуснато обаждане .

Има вградено фенерче във фабричното "СБСетингс" :D

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

може ли линк и за мен

свалих един но не ми дава да го упдейтна пише че фирмуера не е за този телефон

и има ли значение дали компа ми е оторизиран

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм в България и го ползвам вече час без проблем, може би е важно да отбележа че съм с американски account. Според мен направо убиха Pandora….

Иначе новите MacBook Air’s много ми харесват, особено варианта при който може на 13” да се добави i7 и 512 SSD. Ако батерията наистина им издържа толкова това ще е супер.

Радиото е ограничено по account, един приятел който е с български въобще няма опция Radio в Music app.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май ще си правим всички американски акаунт. :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди около час го инсталирах. Още ми се ресторват приложенията. Засега е доста бавно, но като за първа бета няма да се оплаквам. :)

Забелязвам на iPhone 4 че не работи паралакса, и док-а не е прозрачен. Някой има ли представа дали това е защото телефона ми е стар или е от бетата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не виждам никакви аномалии, единствено при някои приложения от стора. Държи се повече от добре първата бета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

kal1ch от възрастта на телефона ти е. :smile:

Презентацията беше доста добра. Аз лично се изкефих много, когато презентираха Mac Pro и iWork in the could. Просто интеграцията им в облака е светлинни години пред Google Docs и MS Office 365.

Интерфейса на iOS 7 го приемам със смесени чувства. Като се абстрахирам от грозотата на някои икони, има елементи които много ми харесват и такива които според мен придават една кичозност (което е странно щом Джони Айв е ръководил екипите). Например тази мъгливост и прозрачност навсякъде е дразнеща. Губи се ретина ефекта, както някой по-рано беше написал. В определени приложения и елементи стои добре, но като цяло придава една обикновенна шареност на изгледа. Надявам се в следващите месеци да получат достатъчно обратна връзка от разработчиците и потребители, които ще качат бетите, за да разкарат част от шаренията.

П.П. и може би вече няма да има два цвята на iPhone, а ще е само бял щом само него използват за рекламите и презентациите (хе хе).

Редактирано от Anton
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май ще си правим всички американски акаунт. :scratch:

Може да дойде и в нашия стор скоро.

du2ydery.jpg

Ето презентацията само на iOS 7 в 32 минутки.

http://youtu.be/zcebqUdvDrw

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мултитаскинга се спира със слайд на приложението нагоре :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, че някой ме пита ама искам ей такива икони, които са най нормално развитие на нещата и оползотворяват ретина дисплея и многото пиксели.applewwdc2013-0056.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, като прегледах наново снимките и презентацията - със смяна на wallpaper-a изгледа няма да е толкова зле и нещото, което остава да ме дразни е dock-a. Върнаха го във времето на първите версии на iOS, само че е полупрозрачен. При положение, че въведоха ефекта на паралакс за background-a, можеше да оставят и ефекта на 3D dock-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ще го оставят за iOS 8. :D

kal1ch от възрастта на телефона ти е. :smile:

Знаех си.. гадовете поне да бяха направили дока прозрачен. Паралакса ще го преживея ама така ми стои супер грозно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

можем ли да върнем на 6.1.3 след като сложим бетата на иос 7?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Официалния подписван iOS в момента е 6.1.3 - защо да има каквато и да е причина да не може да се сложи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора..А по нагоре четох за 4-ките че нещо не е както трябва..Кое точно е орязано, че не можах да разбера по нагоре?

Редактирано от makaveli2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx, натам отиват нещата...Колкото повече гледам снимки, толкова повече ми прилича на Windows Phone - шрифтовете са подобни или същите, някои графични елементи толкова силно ми "бият" на WP, че чак се чудя дали това не е Лумия на снимката. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не видя, че могат да се слагат много повече икони в папка, влючително newsstand?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@makaveli2 - от представянето разбрах само за AirDrop, че не присъства при 4-ка.

П.п.

Някой, който е качил бетата, може ли да провери в Settings / Control Center дали е възможно да се избират toggle-ите за wifi... (интересно ми е дали може да се постави Cellular Data вместо Airplane Mode, примерно).

Редактирано от mariankata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора..А по нагоре четох за 4-ките че нещо не е както трябва..Кое точно е орязано, че не можах да разбера по нагоре?

Ето скрийншот да видиш док-а. Другото, което липсва е паралакса (3D ефекта) който показаха на презентацията. Също няма Airdrop, панорамни снимки и филтри в камерата.

post-5071-0-70537600-1370949382_thumb.pn

П.п.

Някой, който е качил бетата, може ли да провери в Settings / Control Center дали е възможно да се избират toggle-ите за wifi... (интересно ми е дали може да се постави Cellular Data вместо Airplane Mode, примерно).

Единственото, което има в момента е опция дали да може да се пуска от lock screen-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...