Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


mupo

Recommended Posts

Никой ли не видя, че могат да се слагат много повече икони в папка, влючително newsstand?

Видяхме го още на пресконференцията. Беше наблегнато на това. Има го и в нашето представяне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

яко изглежда..Значи само на 4 няма да е прозрачен дока...Аз си мислех че от бетата е така ама явно не :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги преди такова събитие и сега имаше "течове" и подсказаха, че всичко ще бъде семпло и плоско (видяхме последното какво означава). Казаха обаче, че ще има бяла и черна тема. Може ли някой, който е качил бетата да даде скрийншотове с черната тема да видиме как е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че самата операционна система е направена да се нагажда към фона. Ако сложиш тъмен фон ще показва светлите цветове (бял текст на иконките и т.н.) и обратното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно - значи Carrier Name-a си остава (поне в тази бета).

@ayl - Черна тема няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях чел вчера, че го няма в statusbar-a, но сега видях, че статията е коригирана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре,а Siri...unable 3G/disable 3G?

3G опция- друг път, Siri си е същия тъпоумник, според който в София е -5 :biggrin:

Никой ли не видя, че могат да се слагат много повече икони в папка, влючително newsstand?

Това беше първото което направих, но съм пропуснал да го напиша :smile:

Usage и Celluar data/network data са събрани в едно вече- Celluar и са под Wifi и Bluetooth в началото на settings

П.П. Засега само скайп не ми работи . В мапс има някви минимални промени .

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми изглежда, че не са гледали внимателно...

mail-attachment-14.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли го нормалния тапет с балончетата да видиме как стоят иконите на него?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То е само за приложенията и има начин да се изключи от настройките. Бтв, аз съм с 5-ца и докът ми е непрозрачен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен Skype, не работи. Аз искам да разбера как мога да проведа FaceTime audio call. Вчера го мярнах някъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То е само за приложенията и има начин да се изключи от настройките. Бтв, аз съм с 5-ца и докът ми е непрозрачен...

Я кажи върна ли бекъп или ресторна начисто? Аз върнах бекъп. Може нещо от това да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто някой беше постнал новина, че става въпрос за самата ОС, затова внесох уточнението :smile: За FaceTime - от Phone app, избираш си контакта и има FaceTime поле с два бутона - камера и слушалка.

@kal1ch върнах бекъп, че беше късно и не ми се занимаваше с настройки.

Редактирано от killer4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Значи довечера да пробвам да ресторна начисто. Току виж се появи прозрачен док. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone окончателно заприлича на гейска играчка(както и казваше един стар юзър). Що ли се чудя - Тим Кук е шеф, може и Айв да е с обърнати чехли...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А от къде го видяхте този прозрачен док, че го мъчите толкова ? Полупрозрачен е и цвета му зависи от тапета... Вижте сайта на apple за справка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси killer4o, само тези “бутончета” са ми доста малки, за FaceTime Audio, и примерно в favorites, ако искаш инфо за контакта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чак супер дизайн .... В сравнение със старите икони, новите поне според мен са отвратителни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...