Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


mupo

Recommended Posts

Някакви идеи къде ще можем да го следим?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да пуснат новия iOS този месец ?

Какво ми чакат до септември, конкуренцията им вади по 100 телефона на година, те един софтуер ще бавят,

после що им са паднали акциите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много по-добре би било да го пуснат бъгав и неработещ ;) Това определено ще се отрази добре на акциите им...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Количество != качество. Повече няма смисъл да казвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много по-добре би било да го пуснат бъгав и неработещ ;) Това определено ще се отрази добре на акциите им...

Няма софтуер без бъгове за това са и ъпдейтите 7.х.х, се едно изкарват по 20 продукта на година, нека да се постараят

да го направят по - бързо, да изненадат потребителите си с нещо новичко, за иновативност да не говорим, тя липсва от няколко години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След около 3часа започва събитието. Най вероятно ще представят ИОС7.

Поне банерите който поставиха в Петък за това намекват.

Отговор на пост н.57

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма софтуер без бъгове, така е, но софтуер, който е тестван няколко месеца от редица разработчици е в пъти по-изпипан от този, който е пуснат само след вътрешни тестове. А потребителите се радват, когато нещата им работят, а не когато ги ползват за бета тестъри. Както ти пропоръча, Shaman, ако искаш да тестваш нови функционалности през ден, вземи си един андроид и почвай да флашваш къстъм ромове ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До сега фирмуер без бети не е имало. Сега дори да искат да е изненада, все от някъде щеше да изтече;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BTW апъл стор е затворен.

Не е, точно си купих pack с оръжия на покет танкс :tooth:

Редактирано от aretoula
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е, точно си купих pack с оръжия на покет танкс :tooth:

Apple Store(http://store.apple.com/), не App Store. Най-вероятно е затворен, защото ще има ъпдейти по някои от продуктовите линии (според слуховете, Retina MBP и MBA).

Редактирано от killer4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да от аппстор, защо да е затворен ?

Еее извинявайте мчета, my mistake.

Редактирано от aretoula
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да пуснат новия iOS този месец ?

Какво ми чакат до септември, конкуренцията им вади по 100 телефона на година, те един софтуер ще бавят,

после що им са паднали акциите

Епъл пускат нов iOS с нов iPhonе. Предполагах, че вече всеки знае това...

Горният шот с "плоските икони" 'ич не ми се нрави, не знам за вас..

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 2юни Ню йорк таймс и уалл стреет журнал твърдят че Апъл е подписала 2 договора единия със Сони мюзик и Юнивърсъл мюзик за интернет радио стреам. Не е сигурно дали ще е радио или друг стреам.

Може би днес ще обявят и това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги, ще може да следите най-важното, което става в WWDC тук от 20:00 часа. Темата, ще бъде заключена и ще се постват снимки и информация от събитието.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма софтуер без бъгове, така е, но софтуер, който е тестван няколко месеца от редица разработчици е в пъти по-изпипан от този, който е пуснат само след вътрешни тестове. А потребителите се радват, когато нещата им работят, а не когато ги ползват за бета тестъри. Както ти пропоръча, Shaman, ако искаш да тестваш нови функционалности през ден, вземи си един андроид и почвай да флашваш къстъм ромове ;)

Малко офф: от няколко месеца, съм андроид юзър, по принуда. Е, с най - добри чувства, но няма такова недоразумение. Да ми обясняват дивелъпъри и ентусиасти колко е приложима и с мултитаскинг в реално време, но нямам нерви да им търпя бъговете и недомислиците в интерфейса и операционната. За работа е нужен прост, надежден и лесен за ползване софтуер, а такъв засега имат само Епъл. В момента, в който ми направят нужния софтуер за iOS, таблета с андроид ще го стъпкам публично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на ATV2 нямам икона за WWDC ,само за последен firmware ли важи. Има връзка с нет ...............

Live Streaming video requires Safari 4 or later on Mac OS X v10.6 or later; Safari on iOS 4.2 or later. Streaming via Apple TV requires second- or third-generation Apple TV with software 5.0.2 or later. :) :)

Редактирано от ortortor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм с последния, който се джейлва. Сама се е появила. Виж в settings - privacy, да не би да е скрита..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой иска от сега да се вкарва в настроение

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Google също. Току виж след 1 седмица обявят нова версия на Андроид. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...