Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5C & iPhone 5S - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

И защо си мислиш, че ако пуснат 5С то ще е за сметката на 5? За сметката на 4S може, но apple не са толкова глупави да си изяждат потребителите във високия клас с пластмасов айфон.

Точно така би трябвало да е и 5С да е на мястото на 5 с low cost материали, разбирай копуса на телефона. Гледах някъде кутиите на 5С и са подобни, като тези на iPod с прозрачен капак и не виждам проблем за Apple да приближат цената на 5С до тази на iPod и така успехът им е осигурен. iPod не е добър при продажбите, най-скъпият е на цена 399$, където един iPhone 5C примерно за 460$ 8GB ще е идеален може би за всички, казвам клиентите и производителят.

И нещо друго, представи си, където аз живея примерно не можеш е така да си купиш един iPhone. По принцип се продава само в официалните AppleStore или оператор. Обаче iPod има на всяка пресечка. Какво се получава, влизаш в голям или малък магазин, където също на някой етаж има неофициален AppleStore, разбирай магазин, който не е на AppleInc. и в този магазин можеш да купиш всичко що продава Apple, но без iPhone. Също има всякакви мобилни телефони, но няма iPhone. Ако там пляснат iPhone 5C биха имали огромен успех в продажбите. Пиша го това поради, което уж бил се "оплакал" Tim Cook на сбирката им преди няколко седмици в някакъв замък не си спомням точно мястото, че само няколко 4-5 процента(ако не греша) iPhone се продават в AppleStore, но 50% се ремонтират в AppleStore, което не е добре, защото хората не влизат в магазин на Apple и не могат да си изберат или купят компютър примерно през времето, докато разглеждат iPhone. Ако това някога се случи, iPhone 4, 4S и 5 ще загубят интерес от голяма част от клиентите.

5S да е с леки подобрения и да му вкарат най-после Igzo дисплей поне за подобряване на батерия ще е достатъчно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    132

  • Alxx®

    104

  • Asen_77

    73

  • Veselin Minchev

    63

До сега Епъл трябваше да направят изявление за предстоящо събитие, или поне най-малкото да дадат някакъв признак, че са живи! Тъй като гледам.. признак няма, както може скоро и да не видим ни 5s ни 5c. Има нещо гнило и ми се струва, че съвсем скоро ще разберем какво е то. Като оставим това на страна, много ми е чудно как Епъл цяла година работят само по едно устройство и винаги има недостиг на части и ред други проблеми.. просто картинката изглежда чудничка винаги по това време. Сега ще излезнат и ще кажат: Ние ще пуснем този и този продукт, ще направим това и това.. и на следващия ден ще направят изявление. Ми.. тука на имаме проблем с доставката на части, имаме проблем с еди какво си.. и доакто новия iPhone достигне България, най вероятно вече ще сме изгледали внуците си! :)

Това са едни мрачни прогнози, дано не се окажа прав.. иначе много ги харесвам ама ме дразнят колко са мудни, също като Българска народна песен се движат..!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току - що лъсна информация, че Епъл за забранили излизането в отпуск на служителите в отдел Apple Care за периода 15.09 - 28.09.

Apple likely has a longer blackout period for its AppleCare employees in order to offer extended support to both iOS 7 users and new iPhone owners. AppleCare employees began training on support issues related to iOS 7 yesterday and that training is likely to continue up until the OS is distributed to the public.

Подобно е положението при всички големи оператори в щатите: AT&T, Verizon, Sprint и т.н.

А, от петък, 30.08 вече е активна програмата "стар за нов" или както те я наричат iPhone Trade-in program:

iPhones hold great value. So, Apple Retail Stores are launching a new program to assist customers who wish to bring in their previous-generation iPhone for reuse or recycling. In addition to helping support the environment, customers will be able to receive a credit for their returned phone that they can use toward the purchase of a new iPhone.
More details are coming out about the trade-in program. Apple is calling it a "reuse and recycling" program and trade-ins for working iPhone 4 and 4S devices ranging from $120 to $250. Customers must use the money to purchase a new on-contract phone.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това са едни мрачни прогнози, дано не се окажа прав.. иначе много ги харесвам ама ме дразнят колко са мудни, също като Българска народна песен се движат..!

Всеки голям производител има такива проблеми :) Apple са сравнително бързи в това отношение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако остане петица.. Ще видим какво ще представят. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето, затова иде реч: като има и бюджетен - какво ще остане от предните. Сещате ли се какво ще стане, ако производственият цикъл на даден модел е само година и винаги с нов хардуер?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се случи същото което се случва при Андроид телефоните. Принципно Епъл държат на поддръжката ама знае ли човек..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Софтуерна поддръжка ще има поне по 3 години. Говорех за производствен цикъл. Сравнения с недоразумението, наречено хемороид, не искам да слушам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иска ми се да видя нещо ново, иновационно, бум в сферата на телефоните, нещо, което, като го види конкуренцията, да остане с отворена уста..Нещо което изпитах като си купих 2г-то през 2008..но уви, все повече си мисля, че разчитат да го купим заради ябълката отзад.Не е хейт това, но тайно се надявам да се затворят устите на андройд и уиндолс :)

Редактирано от iMarto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 64 битовите процесори ще им ги затворят достатъчно, според мен. Настрани факта, че 95% от конкуренцията е със скрападжийски външен вид. HTC One е изключение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Htc one е изключение само на външен вид, ос-а е същия бъркоч, едвам го изтраях 2 седмици и го разкарах

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, както споменах, хемороидът си е недоразумение :smile:

Топ клюка: голдмастер на десети и обявяване на новите устройства на ивента, финалната на 18-ти. Продажбите стартират на 20-ти. Относно OSX Mavericks се чува за финална още преди десети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видяхте ли видеото с 5C, който браузва в сафари? Новината е от апъл инсайдер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо особвнно някакво размазано видео на нещо дето не се разбира какво е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Октомври пак сме с нови айфони. Крастата няма начесване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да пусна линк, защото го гледам от приложение на телефона. И на телефона никак не изглежда размазано ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха, аз скачам от 3ГС-ка ефекта ще е мега УАУ, за да не съм офф не очаквам голяма разлика спрямо 5 за 5S, лек ъпгрейд за хардуера и мазно вървене на iOS 7 .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на 3ГС, който издава багажа вече. Дано изтрае още 2 месеца :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какво стана с функцията за пръстов отпечатък за която говореха всички, че имало?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз имам усещането, че при появата на тази шарена ОС със сигурност ще има нов цвят освен бял и черен.

Дано Тими не сбъдне мечтата си и да пусне розов. :tooth:

Редактирано от eek
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E какво усещане, то вече има много информация за цветовата гама на 5С, че дори вече се говори и за различен цвят 5S.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Asen_77, колегата говореше за цвета на ОС-а не на телефона :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво черно и бяло има в текущия iOS? Според мен си говори точно за панелите на телефоните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

eek, защо да не сбъдне мечтата си за розов iphone, кифлите от бял ще минат на розов :smile: така аз спокойно ще си взема бял и ще ми отива на мака :D

Редактирано от kike09
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...