Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WWDC 2014


koksibg

Recommended Posts

Преди година и няколко месеца имах инфо, че Епъл въртят усилени тестове на MacOSX върху ARM архитектура. Може би наистина ще има такъв iPad и за пореден път ще се потвърди мнението ми, че iOS и OSX вървят към унификация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 276
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    21

  • The Shaman

    20

  • kal1ch

    17

  • Asen_77

    15

Точно прези малко във ФБ споделих едно линкче към Индипендънт по този повод.

http://www.independe...=internalSearch

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викторе, толкова абсурдно звучи изказването ти, че съм сигурен, че и ти не го вярваш или просто не си прочел какво си написал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ще имаш сериозен проблем с производителността. Таблета според мен ще е в пъти по-бавен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам приятел със surface като основен компютър - друго не ползва, и е супер доволен. 128 ГБ про версията. Е, той си е уиндоус потребител :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама Surface Pro използва Core-i процесори, за разлика от чистия Surface например. То си е с хардуера на лаптоп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не споря за хардуеър, просто давам пример чисто като концепция... Защото от поста горе разбрах, че това се търси като удобство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам,защо някой е ограничен от ОС-а и не ползва джейл и никога няма да го разбера най-вероятно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Премествам файлове, трия ги" ми звучи малко като "местя го от единия крачол в другия", нищо лично ;) Повечето от нещата, които си описал ги може и обикновеният айпад с изключение на тегленето на торенти, но за това ти е достатъчен един по-хубав NAS и си готов. Аз лично не бих се изкефил на iPad с ОS X, просто защото във всички OS X приложения е заложено да се ползват с клавиатура и мишка. Не мога да си представя как пускам xcode или Photoshop на iPad-a и върша нещо смислено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По погрешка Апъл са ъпдейтна ли user guide за IOS 8 и от там се вижда че утре ще представят "iPad mini 3" и "iPad Air 2"

f1957c750181d4bfc1c7003a3c9fc86c.jpg

iPad User Guide For iOS 8 by Apple Inc.

https://itun.es/gb/5A6R2.l

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е забелязал, че в чейндж лога на iOS 8.1 пишеше мисля Added Touch ID to iPad?

По - точно...

7665409L.png

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо ново, аз мислех, че още с еър-а ще излезе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От кога сайта на апъл е на БГ :yikes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От някой и друг месец, стига да ти е разрешена локализацията в браузъра. Излагация от тяхна страна, че вече месец в секцията iPhone се мъдри инфо за 5S/C, а шестицата я однема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен сега ми се появи, и се размечтах за бг език в 8.1, викам си ахааа! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който няма Apple устройство под ръка: VLC и пуска този стрийм: http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/14pounqefvoiubefvpiub10/m3u8/atv_mvp.m3u8

Работи перфектно. :cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен накъсва ужасно и ме изнервя адски...

Направо го спрях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...