Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WWDC 2014


koksibg

Recommended Posts

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 276
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    21

  • The Shaman

    20

  • kal1ch

    17

  • Asen_77

    15

Е щом и джейлбрейка има дата кога ще излезе, добре е :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега като стане 4.7" Apple уреда и с 4 ядра, на андроид оунерите пак ще им е малък, малкоядрен, малкопикселен и без 4к дисплей. Те ще са на 7" 8 ядра и quadHD с 768 ppi и пак ще са напред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И 16 ядрен десктоп оптерон да му сложиш на андроида, ще работи като хората ама нанайци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Към авторите на последните два поста: оная тема Андроид срещу Епъл не ви ли стига, че и тук дойдохте да пляскате мъдрости?!?!

Защо намесихте тук (в тази тема имам предвид) Андроид изобщо или въпроса е да се маже, без значение къде?!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още 5 дни в мъки за феновете, без значение iOS феновете или онези опитомените AndriOS ;)

http://www.apple.com/live/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това горното от кой сайт е?

И ако не можеш да ги преведеш тия 10 думи кажи, че не отбираш руски и някой от нас ще го направи.

Накратко:

4,7 инчов дисплей

16ГБ - 860 долара

32ГБ - 990 долара

64ГБ - 1119 долара

5,5 инчов дисплей

16ГБ - 1022 долара

32ГБ - 1152 долара

64ГБ - 1250 долара

Посочил съм цените в щатски долари, но не мога да посоча сайта, който цитира колегата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

kuo-prediction.jpg

Възможно ли е камерата да стърчи така!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На повечето места, където има цени, те включват и 128GB. Дори и сайта, който roibos цитира по-горе също.

Цените са за САЩ:

--------договор* ФО

32GB $349 $799

64GB $449 $899

128GB $549 $999

*при договор с AT&T, T_Mobile, Verizon, Sprint

Та, ако в това има истина ще имаме възможност за дивайс с огромна памет, но лошото е, че нас в БГ ще ни "ударят" много яко с цените!

:afraid:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако тези цени са реални, ще е доста жалко, излиза че тука ще около 1600лв. Аз колкото повече информация чета за iphone 6, толкова повече си харесвам 4s-ката.

Редактирано от georgilsfc
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк за добавяне на евента в календара.

http://www.apple.com/live/event.ics

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако тези цени са реални, ще е доста жалко, излиза че тука ще около 1600лв. Аз колкото повече информация чета за iphone 6, толкова повече си харесвам 4s-ката.

Защо смяташ само 128 GB версия? 1200 лева например за 32 GB е повече от прилична цена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Griveous, аз си мисля, че ще ни "изпердашат" с по-високи цени от тези!

Посочените са за САЩ, а за тук най-малко с 20% отгоре ДДС! Такава е моята логика, но разбира се нямам наблюдение, как ценообразуват Apple за конкретния пазар, тук телекомите владеят, така че…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мито + екстри, обикновенно се получават щатските цифри, но в евро. Отделно, далаверата на местните прекупвачи(в т.ч. ментел).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, но с парите, с които си купувал 16 GB, сега получаваш 32. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E 16-ката iPhone 5s беше 649$ ФО без договор. С таксата според щата около 700$. Малко са по-различни цените на тези устройства, ако това ще бъдат цените разбира се. На тези цени в Щатите и имайки предвид досегашния опит с официалните продажби на iPhone до сега, най-малкия на памет iPhone 6 ще бъде минимум 1500-1600 лева. Което значи че най-скъпия като нищо ще удари 2200-2300 лева. Което става малко скъпо удоволствие. А в началото докато не стартират официалните продажби в България, направо ще е чудо ако е под 2000 лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направо ще е на зле, ако искат повече от колкото за предните нови модели. Надявам се целият отбор андроиди да са някакъв коректив за цените на "ябълките"! То бива-бива, ама 2000 лв. за джаджа не ми се дават.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия цени кой ги е обявил? Ще разберем колко ще струват на 09.09.2014 в 21 часа Българско време. До тогава всеки има право да предполага и да се доближава до реалните цени който ще представят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и iPad преди да пуснат се говореше, че ще струва около $1000. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да е по изгодно от стора в Истанбул да се пазарува? Там едва ли ще цакат като тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, хич. Турция е с бая висок жизнен стандарт, хеле пък Истанбул...

"Бихме искали да Ви кажем повече..." - специално събитие от Apple 09.09.2014

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен като пробвам да вляза в Apple.com ми дава Acess Denied

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няква жена говори на френски при мен и разваля всичко. Кофти тръпка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На ios не стана при мен, макар че така пишеше. 1aff229af90ce120e660aa30580b5f1c.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...