Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WWDC 2014


koksibg

Recommended Posts

  • Отговори 276
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    21

  • The Shaman

    20

  • kal1ch

    17

  • Asen_77

    15

Изгледах цялото представяне на Iphone 5 прз сафари. Супер беше.Изкефих се.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

рекох че стрима на епъл сайта вървеше без проблеми

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста кратка презентация и нищо интересно като цяло. iMac-a е готин, но за който все още няма такъв. Не вярвам някой да скочи да ъпгрейдва. Същото важи и за iPad Air 2. Мина се година и решиха да диференцират Air и Mini. Второто получава само Touch ID, което пък съвсем не е повод за ъпгрейд. Air2 освен процесор и Touch ID (както и очаквах) с други не може много да се похвали. Който не е снимал досега с таблет и занапред няма. Накрая като видях, че всичко приключва само час и 20 мин. след началото, се надявах да кажат нещо за TV и да ни изненадат. Да, ама не. Туй то. Добрите новини са изцяло софтуерни - Yosemite от днес, 8.1 с доста оправени бъгове в понеделник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно - от новото Mac Mini вече макс е dual core i7, няма quad...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошо че пускат минито с по слаби параметри. Точно това им харесвах по малки размери със същия хардуер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм убеден, че пръстовия отпечатък за iPad е удобен. За телефона ок, ама iPad-a винаги го държиш с две ръце.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм убеден, че пръстовия отпечатък за iPad е удобен. За телефона ок, ама iPad-a винаги го държиш с две ръце.
На мен ми изглежда удобно, може би защото го държа на страни в повечето случаи, и единия палец винаги ми е на бутона.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен вече трябва да забравим iPod.

Защо така мислиш, доста хора използват iPod. Може и да си прав, но все пак надеждата умира последна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега може донякъде и да е така, но преди ерата iPhone, си беше уникално.

А iPod touch e и един по-достъпен начин да имаш iOS устройство. Особено привлекателно за деца и тийнейджъри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, прав си, просто ме мързеше да пиша, но това не променя факта по-горе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-безсмисленото им устройство.
Много съм несъгласен с теб.Най-малкото е най-красивото.Имал съм и 4 и 5-всеки притежател на iPhone започва да бае кога ще го направят така и iPhone.А и някои хора просто не искат да имат телефон защо да дават 2х парите?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да си колкото искаш несъгласен, разбира се. Не задължавам никой с мнението си ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да запълва малкия джоб на дънките, който така и не се знае за какво. Чичо Стив го каза преди години :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се разводниха тези!Почнах да им губя бройката?!Мини...плюс...Събитието им беше като оперативка в понеделник;)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple SIM.....Това ми се струва интересно.....

http://techcrunch.com/2014/10/16/apple-sim-details-and-potential/

Редактирано от krstankov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за това, че Епъл може изобщо да премахне сим-трея на айфон в бъдеще. Като си купиш нов апарат, идва с вградена сим карта, която работи с всички оператори. По този начин съвсем ще направят продуктите си unibody :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В което не виждам нищо лошо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остава да направят безжично електромагнитно зареждане и тъч-бутони и да гу капсулират да работи на 25 метра дълбочина :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...