Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WWDC 2014


koksibg

Recommended Posts

Едва ли обаче и двата модела ще се казват iPhone 6. Така, че тези две деветки са случайни. А както и да погледнеш календара, все си е вторник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 276
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    21

  • The Shaman

    20

  • kal1ch

    17

  • Asen_77

    15

Не са верни догадките. Просто е насрочена датата за да се отпразнува по така 70-тата годишнина от революцията и като жест към българския потребител като най- масов потребител на айфон в света ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това видео е фалшификат според мен. Хардуера може да изглежда така, но досега не съм виждал това на нито едно iOS устройство.

oaya0w.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая зегерка е китайска. :smile:

За символа на дисплея говоря.

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какъв е бутона който се намира над слота за сим картата? Ако е бутон изобщо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Power бутона е преместен отстрани. Не вярвам някога да добавят слот за microSD, освен ако не е iSD.

28ujryh.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тцъ. Пауър бутонът минава отстрани.

Дубъл :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината, ако е така за мен не е по-добре. :(

Причините са няколко - когато дивайса в джоба на сакото ми и извибрира по определен начин, аз знам кой ме търси и ако преценя само да изключа звъненето или да го "резна" мога да го направя без да го поглеждам или вадя; калъфите, които харесвам ми дават идентична възможност, като гореописаната… всъщност разположението и най-вече функционалността на този бутон е една от причините да ми допада изключително дизайна на iPhone.

:Angel:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен също, макар, че напипването на бутона през сакото едва ли ще е проблем. За мен проблемът е размерът, искам телефон, не поднос. Трябва да влиза в джоб и да не ми е некомфортно докато карам, съответно да не рискувам да го счупя, слагайки го в джоба. Още с петицата сгафиха в това отношение, а сега...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение за размера съм го споменавал - оптимален е на 4 -та, на 5 -та максималния, който аз мога да приема и то само, защото ширината остана идентична с предишния модел. Би било прекрасно, ако представят два дивайса с различни размери… Дано!

:heartbeat:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Два, но и двата ще са по-големи от сегашния. Поне това показват "течовете" на инфо, които до сега не са ни подвеждали. Честно казано, аз не съм против!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така и така размера на самия телефон е доста близък до актуалните модели, така че не е толкова страшно. А и не трябва да се забравя, че каквото ни пуснат - това ще ползваме ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кои актуални модели щот iPhone 5 е голям за телефон, съвременен телефон не някоя допотопната сапунерка. Ще ползваме, каквото ни е кеф, а не каквото ми пуснат тези или онези.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че обсъждаме iPhone? За ейпъл винаги актуалния модел е - този който е произведен последен. В случая става въпрос за iPhone 5s и 5с, като и двата са с еднакъв размер на екрана и на телефона. И двамата сте наясно какво съм искал да кажа, но за спора ( спорта ) трябва да се обадите. Айде купувайте си по един друг модел телефон и не пишете в BGiPhone.com.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 4s също се продава и е напълно актуален, ако държиш на думата. Да не говорим, че се употребява много, но както и да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно ми е, че постовете който пишат хората ги четеш както ти изнася, но поне дочитай до край това което е написано. "За ейпъл винаги актуалния модел е - този който е произведен последен" И 2G e актуален модел. Даже нови запечатани в кутийка вървят по 10 000 долара ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да си пишете с Apple на лични, че да знаеш кое е важно или актуално за тях? Те искат така да си мислиш.

4s е напълно актуален било то купен от Apple Store или оператор и не разбирам защо намесваш тук iPhone2, който освен за антика не струва за друго.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...