Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Ръчен backup на iPhone


mupo

Recommended Posts

Здравейте! Вчера си направих рестор и "скочих от 4.1 до 5.0.1. Преди това си направих един ръчен рестор както е описано в първата тема, но когато дойде времето да върна файловете обратно и нещо бъгна и не ги разчете...

Отначало веднага след като ги сложих ми се появи ябълката и зареждащата лента отдоло, същата като при рестора, а фона ту беше черен, ту премигваше с моментното съдържание на дисплея(можех да си сменям страниците, утах нещата из SBSettings, respring-вах и т.н.) и не се махна докато не си зареди до края.

След това реших да видя кои от нещата са се върнали и забелязах, че бележките ми са се върнали(макар и да има бъг при тях) и историята на обажданията ми също се беше върнала => информацията, която съм си загубил е Address Book, Calendar, SMS и VoiceMail.

Някой идея как мога да кача обратно поне контактите и СМС-ите???

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все неща, които безпроблемно се синхронизират с iTunes, Оutlook...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как да си запазя подредбата на приложенията на спрингборда при чист рестор - в кои файлове/папки се пазят?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е шамане, но след като не са биле синхронизирани преди и сега имам само ръчните бекъпи... за това моля за помощ, а не питам дали могат да се синхронизират.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аман, бе... Как пък никой не ползва търсачката, и не пробва ТОВА ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iTools НЕ работи с iOS 5!

Днес ще опитам да тествам и останалото от Sladichuk®

----------------------------

EDIT: А това което сте дали за iBackupBot хич не е по темата ми,.,., Аз съм след рестор от 4,3 към 5.0.1.

Запазил съм си файловете от 4.3-то по ръчният начин описан в първият пост на тази тема и сега искам да успея да си кача SMS-ите обратно на телефона. А за контактите може и само да ги отворя на компа, те не са ми толкова важни.

Редактирано от FoxDie
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, работи и то чудесно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Pe6o666 ако обичаш дай линкче за работещо с iOS5 и ако може обяснение как да кача базата данни от 4.3 на 5.0.1.

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такаа... сега на Windows машината ми изписа, че нямам бекъп там и реших да потърся за Мас-а си... и сега остана само въпроса "A преводач/ка от китайски?" --> виж

Редактирано от FoxDie
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A софтуер който да не е на китайски или поне ръководство за този софтуер за Мак?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Прегледай директорията, където за бележките (Notes).

До няколко минути ще знам със сигурност запазват ли се и къде. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прегледах, няма, търсих и папка Reminders в /var/mobile/Library, където са повечето други системни приложения, но без успех. :) Даже и с find не се появи файл, който да ми звучи като да има общо с db файл или нещо подобно. Както и да е, не е толкова фатално. Мерси все пак. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Здравейте, колеги!

Искам да си прехвърля ръчно контактите от iphone 3G на 4.2.1 към iphone 4S на 5.0.1. Пробвах да му задам различни права (0700,0644,0777) в WinCSP, смених owner-a на mobile и пак не става и не мога да ги видя. Правил съм го много пъти между други iPhone-и и не е имало никакви проблеми, но с този iOS 5 явно има някаква хватка, която аз не я знам. Някакви идеи как да процедирам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хватката е да си синхронизираш стария телефон или с компа или с акаунта.Писано е потърси. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте,

Имам следния проблем : Направих ръчен BackUp и всичко мина по вода, но сега телефона ми се счупи. Имам файловете от backup-a и ми трябв по някакъв начин да си изкарам контактите. Някой дали може да ми помогне?

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти sql editor за уиндоус. Потърси в нета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

PL/SQL Developer или мноооооого тежката артилерия TOAD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С iTools няма ли да стане?

Той отваря backup-и, но не съм поглеждал за контакти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, май само cvalio сгрява. Ръчен бекъп - т.е. sql.db. iTools отваря тези от тюнса.

Със sql editor ще отвори базата като таблица - оттам се копират ред по ред, на ръка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...