Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Лични впечатления, мнения, отзиви, критики и хвалби за iPhone 6/6 Plus


Alxx®

Recommended Posts

Някой да каже в Пловдив на центъра/главната може ли да се види тела? Теленор са написали в Мол Пловдив.....не ми се ходи само за едното скиване, те и те намерили къде да изложат единствения за показно....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има го във Вега2002 на малката главна !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оо мерси! Ще мина да го видя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взех 6+ и първото ми впечатление е, че вибрацията е пъти по-слаба от на 6. Някой друг може ли да потвърди или имам проблем с устройството?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, вибрацията е по-слаба.

Редактирано от yovet0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спрямо 4-та е много по-слабо, а спрямо 6-цата ... май е същото...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно с шестицата ги сравнявам и разликата е осезаема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По - скоро "разликата" идва от размерите и факта, че го държите на "лабаво" от шубе да не стане бендгейт ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е огромна, това е сигурно. И явно е до конкретни бройки, защото като потърсиш с гугъл и повечето хора се оплакват от безумно силна вибрация и дори от Епъл им ги сменят. Явно на по-новото производство са я намалили пък в другата крайност. Чудя се дали да пиша в темата Android vs iOS :tooth:

Саше, нямам никакво шубе от нищо. Дънките са ми тесни, а краката мускулести и ги изпъват идеално :) За съжаление, въобще не го усещам като вибрира,а с 6 нямах подобен проблем. Явно няма пълно щастие. И батерията се зарежда 3 пъти по-бавно, но това не ме притеснява, щото е по-голяма. Вече свикнах с размера, не е толкова страшно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм iPhone 2,3,3g,4,5 но сега със номер 6 понякога се стяскам от вибрацията.Първо свиквах с размерите(сякаш тенис на маса играя:).Не че се оплаквам де;)После с клавиатурата(такива смс прасках в началото,че ако имаше туйк от сидия за връщане на смс и триене ще се да е първото качено от там:).Ама с тая вибрация чак малкия се стяска а той милия още два месеца му остават да излезе на бял свят;).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами значи твоя е от тези, от които се оплакват и Епъл ги подменят. Може да го занесеш в Криейтив център.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече свикнах с размера, не е толкова страшно.

Със или без лубрикант? :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен лубрикант не ми трябва. Имам вълшебна плюнка :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пеши ако има път към Софето може и да му го дам,че на мен не ми се очертава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес спря да ми работи Touch ID на 6ца, което по темите, които намерих в интернет не е много често срещан проблем и в повечето случаи е хардуерен. По-неприятното е, че при опит за restore iTunes гърми с 53 и дотам. Така че ако ви се случи, не ресторвайте :)

Сега е ред на момчетата и момичетата от Creative Center да видят какво може да се направи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мене пък ми прави впечатление, че 6 отчита ID-то по-точно от 5S (не мога да кажа дали е софтуерно или хардуерно). И да, телефонът държи колкото S5 като автономна работа :D Пък нека е с 2900 ампера батерия.Звукът е много по-добър от предишните Айфони, които съм имал :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2900 е 6+. И държи бая повече от цамцунга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм само със 6 :) При 6+ е друга бирата ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това за отпечатъка имам чувството, че го вижда по - бързо от 5S, но понякога го бърка. Може и от мен да е нещо :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Измина известно време от както ползвам 6-цата и да си кажа мнението:

Размерът все още ми е леко неудобен,в сравнение с 5-цата,но като цяло се свиква.

Батерията държи повече от 5-цата,което е супер.

Доста по-бързичък е от 5-цата.

И така...мисля,че друго не ми е направило впечатление.

П.П.

Нося го в джоба на дънките и не се е огънал :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 2 месеца и половина при моя се поразхлабиха копчетата за звука и вибрацията. А в началото изглеждаха толкова стабилни...

Интересно, но пауър-бутонът не е мръднал.

Другият проблем, е че пак се появи досадното хлопане като на 5-цата. Този път в горната лява част над предната камера. Странно как изобщо там се появи, а не по дисплея, където се натиска постоянно.

А като стана дума за предната камера.. Мислих си, че нещо си въобразявам и ми изглежда разместена, а то било наистина така. Стои като полумесец. Не влияе на снимките (за момента, не знам дали ще се увеличи), но просто леко дразни. Епъл/Криейтив наистина ли заменят такива телефони? Четох в новините една тема за това - #crescentgate.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като три седмици време не можах да свикна с 6-цата и го изпусках два пъти при положение, че 5 и 5s за две години нито веднъж не изпуснах, купих оригиналния кожен кейс и сега вече съм много доволен. А иначе с размера свикнах и вече ме кефи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...